Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz zaraz ale to Bethesda macza w tym paluchy?? bo jesli "Gnom" Howard albo Pete maczaja w tym paluchy to z mojego nastawienia in plus zmieniam na in minus... Mam nadzieje ze nie beda mieli wplywu na gre bo jesli tak to nc

Bethesda ma prawa do marki i będzie wydawcą gry dlatego taki, a nie inny podtytuł artykułu. Nie wiem po co ta panika.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Narzekacie na F3 dla mnie jest to cudo ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Jeżeli w F:NV będzie "Origin stories" to się zawiodę, mam tego całego Dragon Age i w ogóle mi się nie podoba, liczyłem na coś o wiele lepszego. Żyję nadzieję, że w nowym NV nie będę musiał sterować jakąś beznadziejną drużyną z debilnym SI, że będę mógł sam stworzyć postać a nie zapier.... jakimś ghullem czy chińskim agentem albo jeszcze innym ustrojstwem ... Na ch*j mi jakieś pojazdy bez nich doskonale daje radę przemierzając "stolice" USA przy okazji podziwiając widoki zniszczonego świata. Oczywiście to tylko opinia "upośledzonego fana pseudo rpg"

 

 

 

 

http://www.valhalla.pl/news19952-Fallout-New-Vegas-juz-za-kilka-miesiecy.html

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego, że Fallouta z numerem TRZY uważasz za cudo jesteś dla Danielskiego tylko upośledzonym fanem pseudo RPG. Wieloma epitetami mógłbym opisać F3, również takimi pozytywnymi, ale cudem bym go nie nazwał nigdy, przenigdy. Cudem to były dwa oryginalne Fallouty. To tyle w temacie, bo nie ma sensu ciągnąć dalej tej dyskusji.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Panowie nie bierzcie mojej sygny tak do siebie:) przeciez ta gra ma prawo sie podobac i niech bedzie odbierana nawet jako RPG - moja sygna to wyraz buntu przeciw dzisiejszemu splycaniu wszystkiego i robieniu papki pod mase:) To nie tylko RPG schodza na zla droge zobaczmy chociby nawet na kino - hitem sf ostatnim jest avatar (imo kicha na rowni z transformersami) a teraz postawmy sobie obok District 9 - czy nawet stare dobre kino akcji sf Obcy...noz kurde ja rozumiem postep ale bez przesady;) wracajac do Fallouta po prostu obawiam sie ze mimo iz robi go ekipa odpowiedzialna za 1 i 2 to beda mogli byc w pewien sposob ukierunkowani przez Bethe. poczekamy zobaczymy po cichu licze na ten tytul a narazie odpalam ME i przygotowuje sie na ME2:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Teaser FNV w ogóle nie przypomina teasera F3. Nie wiem wiem w którym miejscu oprócz muzyki lat 50 widzisz jakieś podobieństwo, Kubku. :)

 

Najważniejsze info jakie wyszło na teaserze to nowy rodzaj robota, nie widywany w żadnym wczesniej Falloucie, nowy hełm przypominający ten jaki nosili w Killzonach helgaści oraz zelektryfikowane potężne miasto do zwiedzenia czyli postapokaliptyczne Las Vegas. Ogień. No i nie zapomnijmy o fajnym logo gry.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

"War never changes" być musi bo to Fallout (Ta fraza to motto Falloutów od jego pierwszej części). A oddalająca się kamera to co to za podobieństwo?

 

Panowie zauwazyłem coś zaj.ebiście ciekawego dla kogoś znającego druga część. Ten koleś z Helgastowym hełmem trzyma w ręce flagę New California Republic, które w dwójce było formującym się małym mocarstwem na mapie zachodniego USA (Obok Vault City). Ten teaser jakby pokazuje, że NCR jest bardzo zainteresowane miastem-państwem New Vegas i coś czuję, że dla nas graczy będą z tego nie lada intrygi do rozwiązania. Oby system walki był bardziej taktyczny i w pełni zintegrowany z wykorzystaniem punktów akcji bo po teaserze już widzę, że jakością warstwy fabularnej przejmować się nie musimy.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie teaser extra, na razie mam do nadrobienia zaległości w F3, kto wie może przejdę jeszcze po raz kolejny F1 i F2, zobaczymy ile czasu będę miał.

 

@gooral - teaser do NV przypomina tez z F3. W F3 mamy muzykę i radio tu TV i muzę, w obydwu kamera się oddala by pokazać miasto, a na samym końcu widzimy postać z istotnej frakcji w grze, odwracającej wzrok w naszą stronę (w F3 był to cieć z brotherhood of steel, tutaj jak na razie nie wiadomo).

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to, co pisali poprzednicy. Klimatowa muzyka, oddalająca się kamera początkowo skupiona na jakimś przedmiocie, pustkowia, nastrój wojny, śmierci i samotności. Na upartego ktoś mógłby stwierdzić, że jedyne co zmieniło się między tymi teaserami to miejsce i postać jaką widzimy na końcu.

 

Dla porównania:

 

 

Nie są identyczne, ale koncepcja bardzo, bardzo podobna. No i to Fallout, więc podobieństwa nie da się uniknąć.

Odnośnik do komentarza

Koncepcja ta sama , bo to kontynuacja Falloutów, wiadomo. Jednak mi się o wiele mniej podoba od F3. Jakieś to dla mnie dziwne - groby z czasów bodajże przed zrzutem atomowym, a tam ręka wystaje. Zawieszony robot nie wie co tam robi i jakiś "nowy". Własnie obawiam się, że ze względów prawnych nie spotkamy obrazków pipboya, żołnierzy z bractwa stali czy oryginalnego mr handy.

Odnośnik do komentarza

Wiesz F3 ma pipboya, żołnierzy z bractwa stali czy oryginalnego mr handy a z orginalnymi falloutami to ma wspolna nazwe:) co do NCR Gooralu licze ze rozwina to w miare ciekawy sposob moze nawet spotkamy potomkow Tandi (wlasnie NV dzieje sie po F2 czy przed?), usiadziemy Cafe of Broken Dreams i powspominamy o starych dobrych czasach:P przy mocnym sztachnieciu sie Jetem. Przez moment jak na tym trailerze pokazali cmentarz to przypomniala mi sie Golghota i akcje z gosciem ktoremu kazalismy kopac grob (moglismy tez sami ale byla mina:)) i moje pamietne slowa do niego : na tym swiecie sa dwa rodzaje ludzi ci co kopia grob i ci co stoja z gnatem (czy jakos tak)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

No tak, ale jak dla mnie to te szczególiki budowały właśnie tam właściwy klimat. Wiadomo też, że nie powinno się do F3 podchodzić jako do pełnoprawnej kontynuacji F2, tylko wg mnie jak do dobrej gry dziejącej się w tm samym universum ;) To miasto też mi średnio podchodzi, ale mam nadzieję, że twórcy zrobią to tak, że będę zadowolony jeszcze bardziej niż z F3.

Odnośnik do komentarza

Koncepcja ta sama , bo to kontynuacja Falloutów, wiadomo. Jednak mi się o wiele mniej podoba od F3. Jakieś to dla mnie dziwne - groby z czasów bodajże przed zrzutem atomowym, a tam ręka wystaje. Zawieszony robot nie wie co tam robi i jakiś "nowy". Własnie obawiam się, że ze względów prawnych nie spotkamy obrazków pipboya, żołnierzy z bractwa stali czy oryginalnego mr handy.

Bo zakopali jakiegoś nieszczęśnika już po atomowej apokalipsie. Myśl trochę mistrzu :) W F2 miałeś możliwośc obejrzenia jak ghul wychodził z grobu bo niechcący go społeczność New Reno zakopała. To taki pierwszy lepszy przykład z brzegu.

 

A druga sprawa - jak ze względów prawnych możemy nie spotkać elementów Falloutowego uniwersum? Przecież mając prawa do marki Bethesda dała przyzwolenie na zrobienie gry w uniwersum fallouta. Czyli bardziej łopatologicznie - pozwoliła zrobić Fallouta innej firmie. A jak pozwoliła to oczywiste jest, że wszystkie elementy uniwersum mogą się znaleźć w grze o nazwie Fallout.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Cóż nie przyglądałem się tej sprawie dokładnie i takie były pierwsze wrażenia po filmiku. Coś tam słyszałem, że firmy się gryzą o nazwę, czy prawa wydawnicze, ale chyba cos pomyliłem z Interplayem (?) Jeżeli nie ma tam wiekszych problemów to jestem kontent.

 

Co do ręki to w sumie racja. Może to być ponownie zakopany ghul, a robot szuka swojego pana przekopując metr po metrze :biggrin: albo zgoła co innego.

Odnośnik do komentarza

hahah tos mi go Gooral przypomnial-ten ghul ktorego wlasnie na Golgocie mozna przejechac samochodem wylazi cos tam marudzi a pozniej znowu na niego wpadamy chyba w Broken Hills...ach wzielo mnie na wspomnienia koncze swietnego ME2 i wracam na pustkowia w F2 (PS. jest moze jakis mod do jedynki ktory znosi nam ograniczenie czasowe...)PS2. Gooralu no pewnie ze widzialem teaser ale po F3 sceptycznie podchodze do wszystkiego co jest zwiazane z nowymi Falloutem lepiej sie przyjemnie zaskoczyc niz tak jak w moim przypadku "a nie mowilem"...:) Niestety gatunek RPG ewoluuje w dziwnym kierunku ktory dla starych wyg jest troszke ciezki do zaakceptowania ale to nie o tym mowa:)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

IGN głębiej przyjrzało się trailerowi i warte odnotowania jest np. to co widzimy na początku na tym telewizorze. Wcześniej tak tego nie postrzegałem, ale ten "kowboj" to przecież ewidentne zastępstwo postaci Vault Boy'a, którego wygląd zmieniał się w zależności od naszej moralności w F3 (jak np. w achievemencie za bycie neutralnym najemnikiem wyglądał on jak rambo itp.). Czyli w NV zastąpi go ten kowboj. Druga rzecz to charakterystyczny dla Vegas budynek Stratosphere wyróżniający się z panoramy miasta. Ze znanych, istniejących obecnie, budynków LV widać tylko tę wieżę Stratosphere. Kolejna rzecz to numer 7 na kasku i płaszczu postaci na końcu oraz coś w rodzaju PipBoy'a na lewej ręce. Flaga Kalifornii, jak wspomniał Gooral= odniesienie do F2 or whatever.

Odnośnik do komentarza

Cóż nie przyglądałem się tej sprawie dokładnie i takie były pierwsze wrażenia po filmiku. Coś tam słyszałem, że firmy się gryzą o nazwę, czy prawa wydawnicze, ale chyba cos pomyliłem z Interplayem (?) Jeżeli nie ma tam wiekszych problemów to jestem kontent.

Interplay z Bethesdą gryzą się o prawa do wykorzystania elementów marki Fallout w grze MMO przygotowywanej przez Inteplay. Nie ma to nic wspólnego ze zlecaniem przez Bethesdę tworzenia gier w tym uniwersum przez zewnętrznego developera (W tym przypadku Obsidian).

 

A odnośnie tego co Kubek mówił filmik do tych rozważań:

 

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14341976/fallout-new-vegas/videos/rewindth_fallvegas_spc_020410.html?show=hi

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...