Skocz do zawartości

"Mój pierwszy kontakt z Dreamcastem"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jakoś niedługo po premierze DC (wtedy nawet nie wiedziałem, że to tak się nazywa) w budzie z grami. Soul calibur, Shenmue i House of Dead na pistolet. Fajnie się grało, ale po wyjściu ps2 na parę lat zapomniałem o nim. Później kupiłem własnego i namiętne granie wróciło, dopóki nie padł (Pozdro Coati)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Kupiłem Dreamcasta bo na PS2 nie miałem wystarczającej ilości gotówki. Na początku był niezły szał. Quake 3: Arena (po sieci), Sonic czy Shenmue zapodało niezłego kopa. Później, gdy już zaliczyłem większość tych lepszych tytułów, przyszła pora na PS2. Dreamcasta odpalałem tylko po to by pograć chwile w Giga Wing, Mars Matrix czy w Ikaruge. Arcade pełną gębą. To taka konsola, która pełni funkcje automatu do gier u mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

hm chyba to bylo w kafejce konsolowej, do jednego tv podpiety byl PS2 z Tekkenem Tagiem obok PSX z T3 a po prawej DC z Dead or Alive 2 na ktorym lecial filmik (ten z kasumi pokazujaca cycki : ) zdziwilem sie dlaczego taka szpila nie jest oblegana (nie chodzi nawet o cycki: ) wzialem z kumplem 2h i zakochalem sie w makaronie : ) potem crazy taxi i soul calibur... a obok ziomki dalej katowaly biednego graficznie tekkena ?_? ta zazdrosc w oczach i hasla typu 'ta gry ma biedny system' komentowalem tylko bananem na facjacie : )

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pamietam to byl rok 2001. :)

Kumple ze studiow opowiadali mi o konsoli Dreamcast, a ja jako gracz sluchalem z blyskiem w oczach i postanowilem ja kupic. :)

 

Zagralem w Shenmue i zaniemowilem -to jedna z najlepszych gier w jakie gralem do dnia dzisiejszego, nadal ja mam wraz z konsola. Na DC gralem w rozne, swietne gry - Crazy Taxi, Resident Evil: Veronica, Zombie Revenge, House Of The Dead, Shenmue 1 i 2, Sonic Adventures - bylo w co grac. Niestety Dreamcast nie radzil sobie tak dobrze ze wzgledu na konkurencje Playstation 2.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Ja kupiłem DCka w dniu Europejskiej premiery , strasznie się na niego nakręciłem oglądając kasetę N+ albo czytając relacje w którymś z numerów i prezentacje takich tytułów jak Shenmue itp , to były czasy kiedy nowe konsole zapowiadano na TGS a nie na E3 jak ma to miejsce teraz :), pamiętam wyprawę do i z Ultimy już z DC , miałem niebieską ortalionową kurtke i padał deszcz :) pamiętam też brak kabla zasilającego :) do dzisiaj nie mam pojęcia dla czego go tam nie było z konsolą ale z tego co wiem nie tylko mi coś takiego się przytrafiło... i pamiętam też 1500 zł które wydaełem na tą konsole . Jedyne czego brakowało mi tej konsoli to MGS ale Bleem! wszytko załatwił :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.