Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm mam pytanko, myślałem że to przejdzie, ale jednak... Nie mogę ściągnąć map-packa 1 z GoW (old bones i raven down). Wyskakuje błąd że "nie można pobrać/can't download item". Po prostu. Bez żadnej lokacji, błędu itp. Nie i tyle :(. Czy to wina marketplace czy znowu mam jakieś curewskie szczęście?

Odnośnik do komentarza
Hmm mam pytanko, myślałem że to przejdzie, ale jednak... Nie mogę ściągnąć map-packa 1 z GoW (old bones i raven down). Wyskakuje błąd że "nie można pobrać/can't download item". Po prostu. Bez żadnej lokacji, błędu itp. Nie i tyle :(. Czy to wina marketplace czy znowu mam jakieś curewskie szczęście?

Może być wina Live'a. Teraz się takie cuda dzieją, że wszystko jest możliwe. Mi czasem wcale z Livem nie łączy. Zwłaszcza wieczorami.

Odnośnik do komentarza

A więc kabelek jest podłączony (TriaxNet/kablowka) wszystko jest cacy.Robie test w moim XO wszystko jest w porządku adres ip itp. Wkońcu chce zrobić profil na xbox live.Daje ok ok dalej dalej i dochodzi do momentu w którym chce pobrac aktualizacje.Daje OK i w pewnym momencie wywala błąd ze nie mozna pobrac bla bla bla wejdz na www.xbox.com/supprot :F próbowałem chyba wszystkiego i za każdym razem jest to samo.Może ktoś wie w czym twki problem?

 

 

 

 

 

@EDIT

Już po problemie wgrałem update z używając mp3 :>

Edytowane przez Dagadagadaga
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że problem nie leży po twojej stronie. Od pewnego czasu Xbox Live ma wewnętrzne problemy techniczne, które ujawniają się także przy ściąganiu aktualizacji nie tylko tak jak ta twoja (dashboardu), ale i do gier. Spróbuj kiedy indziej, może ściągnie bez problemu.

ps. jesteś zarejestrowany na USA?

Odnośnik do komentarza

Masz tutaj plik do sciągniecia nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale u mnie był jeszcze w folderze $SystemUpdate więc wrzuć ten plik do tego folderu (utwórz taki folder).Wyczyscilem całą mp3 wrzucilem ten folder za pomocą przedlużki (kabelek-obie konćówki z wejsciami usb) podpiąłem do Xo (bo inaczej mp3 nie chciala tam wejsc) uruchomilem konsole.Pisalo cos u update dalem ok.Doszło do połowy konsola sama sie zrestartowała,odpiąłem mp3,wbiłem na liv'a i juz nie wymagało update : >

 

Download : http://www.sendspace.com/file/js5b8m

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Od dwóch dni mam problem z zalogowaniem się do LIVE, mimo, że konto jest... opłacone, a konsola nigdy nie była przerabiana smile.gif

 

Co ciekawe - problem dotyczy wyłącznie mojego Gamertaga, gdy stworzę nowy - wszystko jest ok.

 

Konsola zwykle loguje się i zalogować nie może, czasem nawet nie ładuje profilu gracza tylko cofa do ekranu w wersji bez zalogowania . Czasem pojawia się komunikat: Twoje konto zostało zablokowane w wyniku problemu z rodzajem płatności czy coś. Prosi o zmianę systemu płatności w profilu, a do profilu gdy się zaloguję natychmiast mnie wyrzuca do ekranu głównego.

 

Co to może być? Szlag trafił oprogramowanie czy co?! I w takim razie czemu na innym gameratagu i koncie logowanie do Live działa bez zastrzeżeń?!

 

Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich , z gory przepraszam za brak polskich znakow , ale jeszcze w pelni nie skonfigurowalem swojego ubuntu , do rzeczy , podlaczal ktos juz swoja 360tke na linuxie do x live ??, jesli tak to prosze o pomoc wydaje mi sie ze opis wystarczy , jednakze jesli ktos sie pofatyguje o maly poradnik ze zdjeciami bede wdzieczny , zreszta pewnie nie tylko ja . z gory dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.