Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu

dostalem ruter podlaczylem wszystko ale ip nie pobiera

Jak to sie konfiguruje?

dzwonilem do dostawcy od neta w sprawie maca i powiedzial ze sam tego nie zrobie zebym z ruterem do niego wpadl ale to kawalek drogi i nie chce mi sie isc ;)

Moze ktos poinstruuje jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, może głupie ale jestem zielony w tej sprawie. Podłączam niedługo X360 do neta i chcę go podłączyć w ten sposób zebym miał dostęp do XLive bez włączania PC, moj kumpel tak robi, ja tego nie chcę. Czy za pomocą routera obejde się bez włączania PC przy graniu?

Odnośnik do komentarza

Nie.

 

Przy okazji, nie mogę się dziś do Live podłączyć, kod:

W: 0000-0021 (to znaczy podobno, że podłączenie jest bezprzewodowe)

X: 0000-F001 (kod błędu, widziałem w necie, że takie się zdarzają)

Y: OC88-1CEO (kod błędu, widziałem w necie, że takie się zdarzają)

Z: 0000-0000 (to znaczy chyba, że nie dostałem bana)

 

Ogólnie mam nadzieję, że jak samo przyszło, ta samo przejdzie niebawem ;)

 

Edit: i przeszło :)

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Mam problem z połączenie do XBL.

Mianowicie, konto założyłem u kolegi i u niego działa.

Podłączam kabel sieciowy do konsoli, jest test. IP ok DNS ok reszta pierdół ok, dochodzi do testu Xbox Live i prosi mnie o ściągnięcie aktualizacji, biorę na tak, 2 sek. pobiera, potem wyłącza się z informacją, że nie udało się pobrac aktualizacji, mam jeszcze raz spróbowac, jak sie nie uda wejdz na xbox.com/support.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Mam problem z połączenie do XBL.

Mianowicie, konto założyłem u kolegi i u niego działa.

Podłączam kabel sieciowy do konsoli, jest test. IP ok DNS ok reszta pierdół ok, dochodzi do testu Xbox Live i prosi mnie o ściągnięcie aktualizacji, biorę na tak, 2 sek. pobiera, potem wyłącza się z informacją, że nie udało się pobrac aktualizacji, mam jeszcze raz spróbowac, jak sie nie uda wejdz na xbox.com/support.

 

Proszę o pomoc.

Od kiedy tak masz? Bo jeśli np. tylko dzisiaj próbowałeś to może być czasowy problem.

Odnośnik do komentarza

Mam problem , mam zdrapke na 3 m-ce xbox live gold.KIedy wpisuje kod, naciskam start, robie wymien kod i nagle wyskakuje mi bład :

 

Nie mozna odczytac informacji z XLM,sproboj pozniej(probuje pozniej od trzech dni;p), czy jakos tam. Niech mi ktos pomoze czy to bład kodu czy maja jakies problemy na XL.

 

PLEEEEASE HELp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...