Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

To tyle. Znikam pracowac nad nowym projektem. Tym razem internetowym.. Portalem Psx Extreme.

 

Wreszcie.

 

Ale czy to przypadkiem nie będzie strzelenie sobie gola ? zapowiedzi i recki tu i tu pisane przez zgredów . Chyba , że to koniec ery papierowego Extrema ;)

 

Swietlana era papierowego PE trwa i trwac bedzie jeszcze lata ^_^

Portal Psx Extreme ma przemyslane, solidne podstawy. Nowy projekt i PE beda sie uzupelnialy wiec nie ma mowy o strzelaniu sobie gola. Jeszcze troche potrwa zanim Portal Psx Extreme zostanie uruchomiony.

Odnośnik do komentarza
Swietlana era papierowego PE trwa i trwac bedzie jeszcze lata ^_^

Portal Psx Extreme ma przemyslane, solidne podstawy. Nowy projekt i PE beda sie uzupelnialy wiec nie ma mowy o strzelaniu sobie gola. Jeszcze troche potrwa zanim Portal Psx Extreme zostanie uruchomiony.

 

Czyżbyście chcieli "uzupełniac" recenzje z papierowego wydania PE filmikami video na portalu?? :D

Odnośnik do komentarza
Wystapił błąd w trakcie wysyłania. Spróbuj ponownie później.

 

No i wcięło. A tak się cholera rozpisałem.

Testujcie panowie, szkoda się potem irytować.

 

Musiales pechowo trafic na minute w ktorej resetowany byl serwer, a wlasnie byl w ostatnich minutach ;/

 

sciera

 

Odnośnik do komentarza

NIe. Dlaczego portalpsxextreme.pl? Za długa nazwa, a poza tym co z obecną witryną?

Tak biedna że głowa boli, nie ma juz nawet komiksów, czy głupich nagrań z wesołej kamery.

Dlatego adres powinien brzmieć www.psxextreme.pl i tu powinno byc info o numerze (a nie na forum, dostepne po logowaniu), a takze nowinki czy inne pierdoły które mają być na portalu o grach:)

PS. Pisze jakbym był Waszym antyfanem, a ja poprostu zbieram Was od marca '99 i nie podoba mi się strona magazynu :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
nagle powstaje portal PSx Extreme. A przez tyle lat była taka posucha. Wstyd. :|

A co z obecną stroną PE? Adres tego portalu powinien wygladac tak www.psxextreme.pl, a nie jakies ppe :)

 

Nie nagle. Pierwsze prace koncepcyjne zaczelismy ... ponad 3 lata temu. domene ppe.pl odkupilismy wlasnie ponad 3 lata temu. Moze gdzies wrzuce projekt strony ktory wtedy przygotowalismy :). Aktualne zalozenia zaczely sie krystalizowac moze z pol roku temu. Wtedy tez rozpoczelismy bardziej intensywne dzialania. Wtedy tez ruszyly na powaznie wydatki finansowe na funkcjonowanie projektu. Akwizycje na rynku, modernizacja sprzetu technicznego, umowy z providerem itp.

Co ze strona psxextreme.pl? Portal Psx Extreme bedzie skladal sie z kilku kluczowych elementow. Czesc juz dziala, czesc dzialac bedzie a czesc jest dopiero opracowywana. Calosc pojawi sie w sieci w formie publicznej... wkrotce (czyli tak jak jest to opisane w reklamie w czasopismie).

 

Czy to wstyd? Raczej powod do radosci dla czytelnikow i uzytkownikow. Jest wiecej miejsc w sieci. Ciekawszych i mniej ciekawych. Wazne, ze jest wybor bo konkurencja dla klienta zawsze jest oplacalna.

 

 

 

PS. Pisze jakbym był Waszym antyfanem, a ja poprostu zbieram Was od marca '99 i nie podoba mi się strona magazynu :)

 

Nam tez sie juz nie podoba. Cierpliwosci :)

Odnośnik do komentarza

portalpe.pl byłoby najlepsze, jakaś ładna ta nazwa :).

 

Świetnie, wreszcie! Ciekawym zbiegiem okoliczności jest to, że powstało konsolowisko powstaje ppe, ale nie mam nic przeciwko :). Liczę na Ciebie Fenix i resztę Twojej ekipy, że tym co pokażecie zmieciecie wszystko inne w polskim necie :).

 

Zastanawiam się tylko, czy to forum będzie forum tego portalu? Już dawno nic nie toczy się wokół strony ale wokół forum właśnie i nie wiem czy to będzie do siebie pasować ;p.

Odnośnik do komentarza

Skoro Fenix znajmujesz się tworzeniem portalu PE to z miłą chęcią ujrzałbym na nim uzupełnienie recek lub recki innych redaktorów w formie filmiku. Taki zgrentgen video. Byłoby też fajnie gdyby poradnik PE był wreszcie darmowy i znalazł swoje miejsce właśnie na tym portalu. Zyskali byście sobie wdzięczność wielu użytkowników a wpływy z reklam mogłyby pokryć ewentualne koszty likwidacji papierowego poradnika. Co jeszcze chciałbym zobacyć na portalu? Nie wiem ale z pewnością mnie zaskoczycie czymś błyskotliwym ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
To tyle. Znikam pracowac nad nowym projektem. Tym razem internetowym.. Portalem Psx Extreme.

 

Wreszcie.

 

Ale czy to przypadkiem nie będzie strzelenie sobie gola ? zapowiedzi i recki tu i tu pisane przez zgredów . Chyba , że to koniec ery papierowego Extrema ;)

 

Swietlana era papierowego PE trwa i trwac bedzie jeszcze lata ^_^

Portal Psx Extreme ma przemyslane, solidne podstawy. Nowy projekt i PE beda sie uzupelnialy wiec nie ma mowy o strzelaniu sobie gola. Jeszcze troche potrwa zanim Portal Psx Extreme zostanie uruchomiony.

 

Nie lepiej połączyć siły z portalem hiva ? wtedy to by by była pewnie jedna z popularniejszych stron w Polsce o grach

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Ppe.pl kojarzy mi się ze słowem "people", a więc nazwa domeny całkiem chwytliwa.

 

Jeśli rzeczywiście "nie ma mowy o strzeleniu sobie gola", to nie wiem, co znajdzie się w treści tego portalu. Recenzje niszowych gierek? Rozszerzone hyde parki? Galeria HC Roomów? Nieopublikowane dotąd listy? Czy może starsze numery w formacie .pdf? Właściwie to chciałbym to wszystko. Tak.

Odnośnik do komentarza
Życzę powodzenia w tworzeniu ppe.pl . Taki portal na pewno się przyda. Mam tylko nadzieję, że podobnie jak w piśmie, tak i tam będzie panował ten charakterystyczny klimat za który lubię was czytać.

 

Też mam nadzieję że ten klimat PE pozostanie.Czekam na otwarcie portalu i życzę powodzenia przy tworzeniu strony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.