Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Już mam kilka gorących tytułów niusów do odpalenia w Święta. Grucha, możesz kopiować.

Kolejny Half-Life potwierdzony!!!

"Będzie to konwersja pierwszej częsci na pralki Samsung EcoBubble"

Wielki powrót Hideo Kojimy!!!

"Japończyk wraca z urlopu do domu"

Czy to screeny z GTA VI?!

"Użytkownik 4chana wrzuca szkice wykonane w Paincie. Rockstar nie zdementował tej rewelacji"

Pracownik CDPRed o pracy nad CP2077!

Pani Stasia, sprzątaczka w biurowcu, narzeka że dewelopery deptajo mokre podłogi i smieco.

 

Odnośnik do komentarza
On 12/15/2018 at 10:38 AM, MaZZeo said:

Nie liczcie na jakakolwiek odpowiedz, najważniejsze są kliki a nie merytoryczność na tym (ciach) portalu

 

Po pierwsze: wzywacie Gruszczyka do tablicy, domagając sie od niego merytorycznej dyskusji. Jednocześnie wasze argumenty niczym sie nie różnią od części dzieciarni buszującej po ppe. Są agresywne, prowokujące i nie dziewne, ze sie mu nie chciało odpowiadać.

 

Też uważam, że poziom PPE jest bardzo niski, dlatego taram- wchodze tam niezwykle rzadko. Piszesz, że Poly jest lepsze? Tez tak sadzę i dlatego czytam Poly i nie katuję sie PPE.

Może zrobicie podobnie w alternatywie do poajzdów po ekipie?

Bo aktualnie to jakas patola: część userów pisze jak tam źle, a jednoczesne wciąż tam zagląda. Mądre to jest?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z Musiolem to dziwna historia. Dziwiłem sie redakcji, ze go zakontraktowano, pewno był przymusowym elementem fuzji.

Facet jest skompromitowany w Polsce. Zaczęło sie śmiesznie: hakował trofea. I nic by nie było, ale wyszło. Mógł rozegrać to na wiele sposobów, ale wybrał najśmiesniejszy: obraził sie i zniknął z całego internetu :D , prócz PS Site

 

A tam kompromitował sie na całego, dając upust swej naturze. Komentarze. Prawda, że często chamskie- aczkolwiek sam po czesci sobie winny. Tworząc niskiej jakości kontent przyciaga sie mało rozumne jednostki. No ale co robił Musiol z chamskimi komciami? Zamiast ignorowac/ banować...kłócił sie i sam obrażał userów. Tak sie zapedził nieraz, że czasem pocisnął kogoś, kto nic nie zrobił specjalnego

 

Tak sie zachowuje naczelny red, ok 30 lat?

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, namawia się do nie korzystania z Adblocka, a część redaktorów jak Grucha, Musioł czy Zax, nie szanują czytelników i często wrzucają newsy z błędami albo click baitowymi tytułami, a teraz odszedł jeszcze Rozbo, jeden z lepszych filarów, w PSX Extreme też mi się nie podoba obrażanie czytelników przez np. Muttiego czy Butchera, ale ogólnie poziom tekstów jest dobry.

Odnośnik do komentarza

Namawianie do zdjęcia adblocka jest słabe. Po pierwsze: chyba 95 proc userów zna funkcję reklam. Powiem szczerze, że osobiście mam kilka stron w sieci z wyłaczonym adblockiem. Co znamienne- nikt nigdy tam mnie o to nie prosił. Chce by trwały i dokładam do tego cegiełke. Robią świetny imo kontent, zero click baitów, duży resarch itd.

 

Zróbcie wiec Panowie prosty wariant: leci sobie reklama. Wy pokazujecie kilka linijek tekstu. Resztę po obejrzeniu krótkiej reklamy i odpowiedzi na krótkie pytanie na temat jej- np co reklamowano, jakiej firmy itd

 

Dobry materiał sie obroni. A nie obroni sie "co przyniesie GTA 6 " lol

 

Edytowane przez Kicaj
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kicaj napisał:

 

Zróbcie wiec Panowie prosty wariant: leci sobie reklama. Wy pokazujecie kilka linijek tekstu. Resztę po obejrzeniu krótkiej reklamy i odpowiedzi na krótkie pytanie na temat jej- np co reklamowano, jakiej firmy itd

Coś takiego stosuje weszło i sprawdza się całkiem spoko. Tylko... Na weszlo.com w ten sposób "podzielone"są teksty dobrze napisane i fachowe. Nie sądzę by na obecnym PPE komuś będzie chciało się klikać, by odkryć dalszą część epistolarnych ejakulatów Musiola czy Gruszczyka. Te teksty są krojone tylko na kliknięcie w niusa, a poza clickbaitowym tytułem czai się dramat

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

LG OLED55C8PLA - cena od 6799 zł za 55 cali

(..)

Główną wadą tego modelu jest to, że przy długotrwałym wyświetlaniu jednego obrazu - na przykład HUD naszej ulubionej gry, ten wypali się na wyświetlaczu na stałe.

 

 

https://www.ppe.pl/poradniki/7508/playstation-4-pro-i-xbox-one-x-jaki-telewizor-wybrac-pod-4k-i-hdr.html

 

 

Ale bym bił tego Igorka.

 

Odnośnik do komentarza

Panowie miejcie litość dla tych redaktorów. Ja to im współczuje poziomu osób piszących tam komentarze. Co drugi mistrz ortografii i znawca rynku gier od co najmniej ćwirćwiecza.

Ancymon pod postem o Death Stranding - "... sorry panowie i panie ale capcom miał rację robiąc to co robił z Kojima... ":dry:

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Spoiler

11 stycznia pobierzemy „1-Shot Demo” - jest to specjalny wycinek Resident Evil 2, w którym możemy cieszyć się produkcją przez 30 minut. Po tym czasie usłyszymy dźwięk i nasza zabawa zostanie zakończona.

Jest to na pewno ciekawa forma promocji, ponieważ nawet wśród naszych czytelników znajduje się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z fragmentem Resident Evil 2.

 

 

 

 

Rozumiem że redaktor naczelny,  szef psx extreme Gruszczyk pije do tego że czytelnicy portalu to  gównie oszołomy czekajace na testy kart graficznych i  info o  nowych telefonach.

Jak można być takim osłem, te zdania sa robione jakimś generatorem xD

 

Ale zgadzam się z Wojciechem,  demo  to rzeczywiscie fajna forma promocji, moze kontrowersyjna ale gracze polubili.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

BTW. Da się gdzieś ustawić aby na głównej wszystkie newsy wyświetlało tak jak pierwsze kilka? Nie korzystam za często, ale jak już wejdę to jakoś gorzej mi się to przegląda tak ściśnięte.

 

Wszystkich się nie da, ale raczej tyle Ci wystarczy: 

 

https://www.ppe.pl/user/personalizacja.html

 

San1Et4.png

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...