Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Fanek said:

https://www.ppe.pl/news/128879/playstation-5-xbox-anaconda-premiera-analityk-idc.html

 

Gruszczyk kolejny żart :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

serio ten pismak to jest żart, adblock na całym ppe już (pipi)a przesadzają

pisze po prostu o wszystkim co znajdzie czy to ma sens czy nie :facepalm:

Zawsze mmie dziwi głupota ludzka. 

Jezeli ty klikasz taki news, a tego go udostepniasz to wskazniki danego kontentu podbijasz i sprawiasz, ze de facto z perspektywy redakcji jest to głos na "chce wiecej"

 

Akurat pe to mała redakcja, ale dajmy na to taka Interia. Wchodzi jakis Janusz i pisze komcia pod newsem o Lewandowskim: "po (pipi) o nim piszecie, ze kichnał, dajcie spokój". I Janusz ma zbyt słaby mózg by wykombinowac, ze nikt jego postu z red nie czyta, widza go jako klik czyli głos pt "chce Roberta L"

 

Tldr

 

Jezeli nie lubisz ppe, a moze chcesz jego zmiany, to np w newsy Gruszczyka NIE KLIKAJ. Redakcja zobaczy, ze go niechcecie. A nie najgorszemu autorowi wg was narobicie najwiecej klików

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jak piszesz. Ale serio- ktory z was by nie chałturzył gdyby kasa sie zgadzała? Zwłaszcza, ze to ciezki rynek, a z polska mentalnoscia (internet jest za darmo) podwojnie ciezka. 

 

Po prostu tam nie wchodzcie, macie mase ang portali na dobrym poziomie, poly tez daje rade. 

Bo to naprawde dziwnie wyglada, ze te same osoby pisza, ze ppe to szambo a maja tam konto i wchodza regularnie. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kicaj napisał:

Jest jak piszesz. Ale serio- ktory z was by nie chałturzył gdyby kasa sie zgadzała? Zwłaszcza, ze to ciezki rynek, a z polska mentalnoscia (internet jest za darmo) podwojnie ciezka. 

 

Po prostu tam nie wchodzcie, macie mase ang portali na dobrym poziomie, poly tez daje rade. 

Bo to naprawde dziwnie wyglada, ze te same osoby pisza, ze ppe to szambo a maja tam konto i wchodza regularnie. 

 

Zalezy co to znaczy „żeby kasa się zgadzała”. Newsmanowi w polski Eurogamerze proponują 1200zl za pełen etat, nie sądzę by PPE było dużo lepiej.  Jeśli wiec ppe zawodzi jako portal growy to może warto obejrzeć się za lepiej płatną pracą przy okazji zawyrzając poziom mediów growych w kraju? :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem z Psx od wielu lat, szanuję Was i Waszą pracę, to Wy zrobiliście ze mnie gracza. Często też odwiedzam serwis ppe jednak sposób w jaki obchodzicie się z nie wygodnymi komentarzami przypomina metody komunistycznej władzy PRL. Jakiekolwiek słowo krytyki z mojej strony i komentarz znika lub zwyczajnie się nie pojawia. To żenujące, że traktujecie mnie jak gó*no, mam ochotę poświęcić swoje życie na krucjatę przeciwko temu Wojtusiowi który jest zwykłym ZŁODZIEJEM i ma problemy z pisaniem czegokolwiek. On nawet podstawowych spraw nie rozumie a newsy piszę, dzięki niemu schodzicie na psy, obyście nie skończyli na śmietniku historii, nie życzę Wam tego. Ten portal jest jak chory wrzód na zdrowym ciele PSX extreme. Bawi mnie to jak Wasz super autor broń palną w grze nazywa KARABINAMI jak 5 letnie dziecko nazywa Counter Strike XD. Nawet jeżeli w grze używamy procy to i tak w newsie będzie karabin. Chłopak albo szkoły nie skończył albo jest botem stworzonym do zbierania obelg użytkowników. Nie wiem jak możecie tolerować tą amatorkę ale ja bym mu nawet nekrologów nie dał pisać bo i to by spartolił. Wszyscy się z niego śmieją a Wy robicie dobrą minę do złej gry. Powiedzcie, macie nas w dupie prawda? 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Taki kwiatek. 

 

Na portalu zamieszczono newsa 5822V

Tylko 18% deweloperów tworzy gry na PS5 i nowego Xboksa

No i dowiadujemy się, że (... ale trzeba brać na poprawkę, że większość deweloperów na GDC to jednoosobowe działalności, ewentualnie grupka paru ludzi. A tak małe studia na początek nie będą miały dostępu do devkitów.). 

 

A ostatnio dowiedzieliśmy się, że YT nie będzie promował clickbaitowych filmików :D Śmiesznie to wygląda, jakby autor nie wiedział na jakim portalu zamieszcza swoje niusy :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

To co napisał niejaki "SICKMAN" w artykule o re2 remake to jakieś nieporozumienie.

Jeżeli tylko tyle dla was znaczymy, tylko tyle dla was znaczymy.

 

Chcecie być bardziej kontrowersyjni niż matka_kurka? Przecież macie już Gruszczyka co uczy się pisać od linii pewnie, macie musiola który manipulował pucharkami bodajże, nie starczy?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ten Gruszczyk nie nadaje się do tej roboty:

 

Demo Resident Evil 2 cieszy się (dobrym?) zainteresowaniem. Tylko nielicznym udało się ukończyć wycinek.


Capcom udostępnił oficjalne wyniki wersji demonstracyjnej Resident Evil 2. Gracze chętnie sprawdzają nową wersję klasycznego horroru, ale zainteresowani mają spory problem z ukończeniem fragmentu.
Japończycy ZDECYDOWALI SIĘ na przygotowanie wersji demonstracyjnej Resident Evil 2, dzięki której przez 30 minut możemy sprawdzić początek gry. Twórcy ZDECYDOWALI SIĘ na limitowane demo.

Według najnowszych danych 1 365 146 graczy ZDECYDOWAŁO SIĘ sprawdzić wycinek Resident Evil 2. Fragment został ciepło przyjęty w Europie oraz w obu Amerykach, (jednak nawet?) blisko 13 tysięcy Australijczyków ZDECYDOWAŁO SIĘ na sprawdzenie gry.

PEWNĄ ciekawostką jest NA PEWNO współczynnik ukończenia – zaledwie 28% śmiałków poznało zakończenie. (Nie jest to oczywiście bardzo wymagające?), ale jest to NA PEWNO interesujący wynik, który pokazuje, (że nie wszyscy byli przygotowani na wydarzenia?)

Jeśli zamierzacie grać w Resident Evil 2 to NA PEWNO warto wrzucić do zakładek witrynę zbierającą dane – Capcom zamierza zapisywać nasz progres, statystyki, informacje oraz rekordy, a jednocześnie będzie prezentować szczegóły rozgrywki oraz trendy graczy z całego świata.”

 

- strasznie się to czyta, sztucznie wydłużane newsy (mam wrażenie, że musi być zachowana jakaś ilość znaków na ppe?), z nadużywaniem różnych niepotrzebnych dopełniaczy itp., a już nie wspomnę o złej składni, czy o zdaniach, które w ogóle nie mają sensu. Zero finezji.

 
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...