Skocz do zawartości

Aliens vs. Predator


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bieda panie, bieda. Nie nastawiałem się zbytnio na grę, na multiplayera to już w ogóle, więc do końca dla mnie gra nie jest skreślona.

 

Grafika biedna, animacja biedna, udźwiękowienie broni jakbym starutkiego CS'a słyszał. Generalnie to śmierdzi crapem na kilometr, no ale filmiki z gameplaya z singla wyglądały dużo fajniej, więc może jest jeszcze szansa.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że udało im się wyważyć klasy postaci do multi, bo ostatnie cześći, to wyraźnie najlepszy był predator, a tu nie koniecznie. Ogólnie to kiepska gierka, nie lubię multi w takich klimatach, ale singiel to inna sprawa. Oby było mrocznie i ciekawie. Liczę na dobry horror jako marines, tak jak to było w dwójce. Tylko, żeby znów nie było tak krótko jak w poprzedniczce.

Odnośnik do komentarza

Słabiutka to jest ta "recenzja" - Generalnie jedyne co tam mogłoby zostać to ta ocena, cały ten text jest zbędny bo rzeczywiście rzetelnie toto nie brzmi.

Demo rzeczywiście kiepsko wyszło (zwłaszcza przy takim BC2 nie świeci za bardzo), jestem jednak dobrej myśli.

Na Colonial Marines będziemy czekać kiedy AVP dobrze się sprzeda :P

Odnośnik do komentarza

Demo multi slabe. Balansu za duzego tam nie widzialem, ale gralem tylko dwa razy (raz marines i raz alien) i wiecej nie mialem sily, wiec moze sie myle. Mam nadzieje, ze singiel da rade, bo dla multi to kupie BFBC2. Ale same animacje smierci z "chwytu" bardzo klimatyczne.

Odnośnik do komentarza

ale opcja harvest jest fest fajna : )

gra jest taka nawet , napewno sporo lepsza od tego smiesznego dema .. tak samo gram marines i alien , predator mi nie pasi ...

Jedno jest pewne , zrobili ją mega casualowo , jestesmy caly czas prowadzeni za rączke ,

Btw w singlu jak grasz marines to alieny pluja na ciebie kwasem , bedzie taka opcja przy grze alienem >?

Odnośnik do komentarza

kampania aliena 3 h, marines troche dluzszy ,a w predatorka nie gram bo nie lubie .Ale uwazam ze gra jest na takie mocne 7 , klimat trzyma , alieny zachowuja sie bardzo przekonujaco : ) opcja harvest -swietny pomysl

Poczekam az stanieje i kupie na multi

Odnośnik do komentarza

Ja się bawie w demko i coraz bardziej mi się podoba. Im lepiej umiem grać alienem tym gra się coraz fajniej. Jak się potrafi wykorzystać wszystkie jego zalety:

- Szybkość żeby dorwać uciekającą ofiarę,

- Błyskawiczne wskakiwanie na sufit żeby zdezorientować/uciec,

- Widzenie przez ściany żeby namierzyć żeby zajść od tyłu kiedy idzie w przeciwnym kierunku, albo zasadzić się na suficie żeby przeczekać (dziwne, ale ludzie jak grają to olewają rozglądanie się po sufitach) i spaść za plecami

- Skoki "Focus+jump" żeby dopaść z odległości/sufitu.

 

to można naprawdę zrobić niezłego stracha marinom lub predziom. Pojawiasz się znikąd i szybko atakujesz. Muszą naprawdę uważać. Z 2 alienami się umówiliśmy że siebie nie będziemy zabijać, a tylko inne rasy i inni ludzie naprawdę mieli przesrane ;D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie o to chodzi.

Tam jest o tym jak twórcy stworzyli koncept obcych przy tworzeniu filmu, jak inspirowali się pracami Gigera, a mi chodzi o to jak powstały Ksenomorfy w samym uniwersum. W grach czy w którymś z filmów była jakaś wzmianka o tym, że mogą być produktem inżynierii genetycznej predziów (chociaż to jest trochę naciągana historia).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.