Skocz do zawartości

Golden Sun DS


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bardzo mnie ciesza wiesci o nowym GS :). Zbyt dluga przerwa w wydaniu kontynuacji tej swietnej serii :(.

Troszke miernawa animacja postaci (jak sie poruszaja - wyglada jak by sie przycinaly) oraz otoczenia podczas poruszania sie kamery, ale jak mniemam wczesna wersja jeszcze ;].

Odnośnik do komentarza
Czy ta część będzie powiązana fabularnie z GS na GBA? Jeśli tak, to dla mnie wielka strata - kupno GS-a na GBA to wyczyn nie lada, a zaczynać od środka trochę głupio...

 

http://www.allegro.pl/search.php?string=go...&category=9

 

Nie gadaj, łatwo na Allegro wyrwać, a tym bardziej, że warto bo gra jest niesamowita. A GS:DS (mam nadzieję, że zmienią podtytuł...) ponoć ma być kontynuacją w postaci kierowania synem Isaaca. :S

Odnośnik do komentarza
Szukałem wczoraj na Allegro, ale wiesz, obwiam się pirata (nie umiem tego na 100% ocenić).

 

http://www.gameboyzone.vdl.pl/viewpage.php?page_id=529

 

Poza tym, kupować grę bez pudełka to jeszcze, ale bez instrukcji... Odbiera nieco klimatu.

 

No, też wole full boxy, GSy pojawiają się tak czasem na Allegro, warto obserwować. Ja mam to szczęście, że posiadam oba oryginały europejskie full box (pierwszy GS to jeszcze pre order z Ultimy ;p)

 

Gdyby N zdecydowałoby się na "cyfrową dystybucję" gier z GBA na DSi, to byłbym w siódmym niebie. Emulator odpada, bo grałem tak właśnie w Golden Sun kilka lat temu i w ogóle nie ma jak dla mnie mowy o "graniu", co najwyżej sprawdzenie czy gra jest dobra, a GS zdecydowanie jest. No cóż, dla mnie jeden hicior na DS-a odpada, ale w sumie jeszcze nie ograłem wszystkiego. Mimo to, żal mi trochę dupę ściska.

 

No emu to tak nie baudzo, chociaż na PSP jeszcze ujdzie (ino chyba za dobrze GS nie działa, ale można poszpilać po polsku).

 

Jak dla mnie to powinieneś polować, za dwie części dasz ~100 PLN, a ~80h grania masz zapewnione. ;P

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Nintendo this morning said that the game will be hitting North American stores on Nov. 29.

 

Taking place 30 years after the events of Golden Sun and Golden Sun: The Lost Age for the Game Boy Advance system, Golden Sun: Dark Dawn will drop players into a "planet-sized world of adventure to explore and conquer."

 

The game allows each of the playable characters to carry a Dijinn that gives the character special abilities. Players can collect more than 70 unique Djinn, granting them the ability to summon mighty deities who unleash devastating attacks that fill both Nintendo DS screens. Powers include flinging fireballs to burn away obstacles, freezing water to raise platforms, or summoning whirlwinds to create bridges out of floating objects.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Komunikacja zawiodła, ale Dark Dawn nie zawiódł :turned:

Mogę śmiało powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania. Tak, były niekończące się dialogi o pierdołach, walki wygrywało się jednym palcem a fabuła... po prostu jest. Może odstraszyć nowych, a ci co znają poprzednie części nie powinni się w ogóle przejmować. To nadal stary dobry GS z całym inwentarzem. Jest w tej grze taka magia, która ciągnie do grania i nie daje przestać. Może to ten ost, może maybeline, może rozległe puzzle a może nostalgia... Tak czy siak zapomniałem o dużych konsolach i na długo wsiąkłem w Weyard.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...