Skocz do zawartości

Turniej SFIV [PS3] online by CSL


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ej ludzie mowilem wam juz nie wyrzucajcie teraz nikogo... nie gram to trudno zagram nastepnym razem... nie robcie teraz zamieszania... Manior pomylilo mi sie a poza tym i tu i tu juz dawno sie zarejestrowalem..

Afek nie zmieniaj juz tego zostaw jak bylo.

 

Ps. ja jestem za cienki na Cupa :) jak potrenuje to na nastepny sie zapisze :)

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza
ej ludzie mowilem wam juz nie wyrzucajcie teraz nikogo... nie gram to trudno zagram nastepnym razem... nie robcie teraz zamieszania... Manior pomylilo mi sie a poza tym i tu i tu juz dawno sie zarejestrowalem..

Afek nie zmieniaj juz tego zostaw jak bylo.

 

Ps. ja jestem za cienki na Cupa :) jak potrenuje to na nastepny sie zapisze :)

 

Nie no manius bez Ciebie to nie to samo, wiec niech cos mysla chlopaki.

Odnośnik do komentarza

Pojedynek z Kejimem odbył się wcześniej niż planowaliśmy. Jakiś czas temu skończyliśmy grać.

Wynik: Slide (Dhalsim) 5:0 Kejim (Blanka)

Bardzo obawiałem się tego pojedynku, bo nie byłem ograny na Blankę. Na dodatek wiedziałem, że Kejim wygrał poprzedni turniej online. Dzień wcześniej zagraliśmy kilka meczów, choć Kejim większość czasu nie gral swoim mainem. Myślałem, że zmieni postać na Bison albo Balroga, bo wygrał ze mną w tych sparingach tymi postaciami pojedyncze walki. Początek walki bardzo nerwowy, nie znałem wszystkich zagrań Kejim i jego Blanki. Pierwsza runda źle zapowiadała dalszy przebieg walk, jednak z rundy na rudnę coraz lepiej poznawałem presingi Kejima i umiejętnie probówałem uciekać i kontrolować pole. Największym błędem Kejima było moim zdaniem to, że od początku rundy wycofywał się i pozwalał mi na kontrolowanie gry. Nie jestem zadowolony z tego, że w kluczowych momentach nie potrafiłem zrobić podstawowego combo z superem. Może przez lekki stres, może muszę więcej się ograć żeby wychodziło to automatycznie. Ciekaw jestem bardzo jak będą wyglądały walki, choć jak wspomniałem wiem, że z mojej strony stać było mnie czasami na więcej niż to co pokazałem. Kejim nagrywał walki i będą wrzucone na youtube. Dzięki wielkie Kejim z walkę mam nadzieje, że dalej pójdzie Ci o wiele lepiej i obyśmy spotkali się ponownie w filnale czego nam obu życzę ;)

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...