Skocz do zawartości

Scribblenauts


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

Pograłem kilka godzin, przeszedłem kilkadziesiąt plansz. Po początkowym zachwycie i euforii gra coraz bardziej zaczyna mnie drażnic i nudzic. Sterowanie jest tak gówniane i niedokładne jak tylko się da. Często zamiast z zagadkami walczyłem z sterowaniem, niby kliknąłem w przedmiot, ale ruszył się Maxwell i wpadł np. do wody i rekina. Restart. Bardzo często zdarza się, że bohater nie pójdzie gdzie chcemy, nie poleci gdzie chcemy, nie zrobi to czego chcemy. Dziwna i nieprzewidywalna jest fizyka. W takiej grze fizyka powinna byc idealna i realna, a jest inaczej. Przedmioty zachowują się irracjonalnie, bardzo często w tych samych warunkach np. piłka zachowa się inaczej niż poprzednio. Wielka szkoda, ale grę odpuszczam. Nie mam cierpliwości ani wyrozumiałości. Z wczorajszych "releasów" Mario&Luigi jest dla mnie miażdżącym zwycięzcą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moderatora!

kiedys pisalem... chyba, w iluminati[albo na gg fenixowi], ze przydal by sie tu jeszcze jeden moderator i wskazalem na ciebie ;]

 

////////////

 

btw... ogolnie gra ciekawa pogralem troche i... znudzilo mnie ;] tak jak milan pisze:

nie trzeba znac zbyt wielu slow, zeby przejsc jakakolwiek "misje"... gra nie zmusza do zbytniego wysilania sie i szybko zaczyna sie schmatycznie przechodzic lvl'e... cos jak przechodzenie crayon phisix jednym sposobem [kto gral ten chyba wie o so chozzi]

 

Odnośnik do komentarza

Testowal ktos ta gre pod emulatorem? Gierka 2d wiec moze bedzie grywalna na PC ;)

 

Ja pogralem chwilke na emu dzisiaj, wszystko wporzo jak na ten krotki test, oprocz dzwieku, gdyz ten byl jest slabiutki (nie wiem czy wina roma czy emu). Ogolnie juz wiem, ze Nintendo DS nie dla mnie, nie rozumiem podjarki tym tytulem wogole, mogl spokojnie funkcjonowac jaka giereczka w przegladarce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin, przeszedłem kilkadziesiąt plansz. Po początkowym zachwycie i euforii gra coraz bardziej zaczyna mnie drażnic i nudzic. Sterowanie jest tak gówniane i niedokładne jak tylko się da. Często zamiast z zagadkami walczyłem z sterowaniem, niby kliknąłem w przedmiot, ale ruszył się Maxwell i wpadł np. do wody i rekina. Restart. Bardzo często zdarza się, że bohater nie pójdzie gdzie chcemy, nie poleci gdzie chcemy, nie zrobi to czego chcemy. Dziwna i nieprzewidywalna jest fizyka. W takiej grze fizyka powinna byc idealna i realna, a jest inaczej. Przedmioty zachowują się irracjonalnie, bardzo często w tych samych warunkach np. piłka zachowa się inaczej niż poprzednio.

 

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami, sterowanie potrafi zwalić tak dobry pomysł.

 

No i można dużo plansz przejść tymi samymi przedmiotami, przez co nie da rady za dużo kombinować. Początkowa wena twórcza i zachwyt przeradzają się w nudę. Choć odpalona raz na jakiś czas rozwala :). Wielka szkoda, że fizyka jest zwalona (wszystko jest tak samo ciężkie i zachowuje się jak kłody) i że wiele przedmiotów po prostu jest, do niczego nie służy i nic fajnego nie da się z nimi zrobić.

 

Idę dalej kombinować, nie mam jeszcze ostatecznej oceny, jednak spodziewałem się czegoś lepszego, co nie oznacza, że gra aż tak zła jest :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Tą grę mogły zabić jedynie niedoróbki techniczne. Sama gra, pomysł, zagadki, wykonanie, klimacik są pierwszej próby. Wszystko blednie po dziesiątej, nieudanej próbie przeskoczenia z Jetpackiem na plecach nad pierwszą lepszą niewymiarową przepaścią. Nie wiem, może zabrakło mocy w DSie, albo umiejętności twórców. Prędzej stawiam na to drugie.

Odnośnik do komentarza

Ja uzywam przewaznie skrzydelek (wings) :P

 

Przeszedlem na razie pierwszy swiat i gra jest naprawde fajna, jednak sterowanie jest skopane... Wielki WTF czemu nie da sie sterowac d-padem... byloby o wiele wygodniej...

 

Czesto jak chce przesunac jakis item to zamiast tego rusza sie moj koles...

 

Nie wiem czy latanie ma jakis limit czy to kwestia sterowania ze moj bohater lubi spadac...

 

Troche minusow jest ale ogolnie fajnie sie gra, dobrze ze jest tyle leveli i mozliwosc wyboru postaci, teraz gram alienem :P

 

 

ps. duza wyobraznia i kombinowanie jak widac dodaje duzo funu tej grze : http://www.youtube.com/watch?v=WeBZpZG1CYQ&feature=related

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.