Skocz do zawartości

Biura podróży


Rekomendowane odpowiedzi

No ale obiad to 1 z posiłków. Do tego jakieś piwko w ogródko na promenadzie. Wieczorem jakaś kolacja z winem. Zobaczysz, że hajsu pójdzie.

Aaa no i Teneryfa taka tania nie jest. Za 10euro będziesz miał tam mega ciężko o jakiś spoko obiad (nie mówię o jakiś rozkoszach kulinarnych). Z ziimnym piwkiem to ok 20e na osobę.

 

 

ps no tak ale zauważ, że na bookingu masz ceny hoteli ze śniadaniem, a oferty biur do bardzo często all inc.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Samochodem bym Ci wyszło najtaniej ale wiadomo, w jedną stronę jeszcze się jakoś jedzie bo masz przed sobą perspektywę urlopu ale już powrót to koszmar. Dużo znajomych jeździ całymi rodzinami do Chorwacji, podobno rewelacja ale dla mnie taki urlop samochodem to żaden urlop.

 

Dla mnie podróż samochodem to największy plus urlopu :) Dwa lata temu jechałem do Baskiej Vody i na ostatnie 500km postanowiłem zjechać z autostrady i dojechać do celu bardziej lokalnymi drogami prowadzącymi często przez urocze chorwackie wsie, albo tereny jak w RDR :banderas:

 

Jak tak przeglądam oferty biur to faktycznie może być ciężko coś dorwać w tym budżecie. Więc albo poszukam lotu i noclegu na własną rękę, albo pojadę do Włoch/Chorwacji samochodem. 

Odnośnik do komentarza

Qvstra jak autem i Włochy oraz w sezonie to polecam jezioro Garda koło Verony. Największe i najgłępsze alpejskie jezioro we Włoszech (obczaj sobie na necie - jest zjawiskowo). Liczne kempingi, domki oraz hotele. Mało młodych szwabów i brytoli. Megaaaa plus to lokalizacja. Garda leży pomiędzy Wenecją i Mediolanem. Tu i tu masz ok 1,5h autem. No i jest dość blisko z PL. Ze Śląska masz ok 1000km więc na luzie maks 10h.

NO POLECAM!!!

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Balon, byłem tam w zeszłym roku także wiem :) W samym centrum turystycznym (Playa de las Americas) za 10 ojro zjem bez problemu obiad czy to u chińczyka, fastfood czy inne owoce morza.

 

Oferty biur to nie zawsze AI, przecież to od ceny zależy. Najlepiej unikać posilków serwowanych bo nigdy nie wiadomo co się trafi. Tylko bufet.

 

Qvstra, jak lubisz jeździć i nie stanowi do dla Ciebie problemu to za 2500 zł/os. będziesz miał wakacje jak marzenie - kierunek Chorwacja polecam w takim razie. Tylko auto na 100% sprawn i najlepiej kierowca do zmian.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 11 miesięcy później...

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,23793308,300-pasazerow-koczuje-na-lotnisku-w-warszawie-mieli-poleciec.html#MT

 

TUI super biuro ty (pipi)o, za taki numer pozew zbiorowy się należy. Sam miałem z nimi przygodę miesiąc temu jak wisiałem 20 minut na infolinii dzień przed powrotem bo rezydentka nie raczyła przesłac/dostarczyc żadnej informacji na temat odbioru z hotelu. Mieli jedną rzecz do zrobienia i ją spie.przyli. No nie wiem co mnie podkusiło żeby leciec z biurem :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz. Zarezerwowałem bo chciałem miec z głowy planowanie wakacji i przeglądanie miliona hoteli na bookingu, jak podliczyłem bez biura ten hotel + przelot to wyszło za 2 osoby 300 zł drożej w biurze no to już ch.uj tam z tym a przynajmniej nie miałem się martwic transferem bo lądowałem w nocy. No, miałem się nie martwic :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.