Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tez byłem zachwycony jakoś do 130 epizodu. Potem kreska już nie jest tak fajna i rysunkowa, a odcinki zaczynają się coraz bardziej rozwleczać. No i uniwersum zaczyna być coraz większe, a ja właśnie najbardziej pokochałem te krótkie, pirackie przygody grupki przyjaciół.

 

Koniecznie obejrzyj pierwszą kinówkę bo była bardzo fajna :)

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Większość to nowe rzeczy, 8 i 9 to powtórka wydarzeń z oryginalnego anime.

Z kinówek to polecam 6 - bardzo inny klimat niż anime/manga, ale sztos. 4 też się może spodobać.

Do tego od Strong World (czyli kinówka 10) i dalej można wszystkie oglądać - to jest już era kinówek, w których autor maczał palce i nie śmierdzą tanimi fillerami. Ale pierwszą z nich (czyli właśnie Strong World) to dopiero jakoś po 500 odcinku można obejrzeć. Szóstą tak koło 350, a czwartą 150.

Ten oldschoolowy klimat będzie powoli zanikał niestety, no ale to wiadome przy takim tasiemcu. Co nie zmienia faktu że OP to OP i zawsze ma unikalny vibe inny niż jakiekolwiek inne anime.

A no i @Pupcio, odcinki 54 – 60 to fillery obesrane, więc można ominąć. 61 też po części ale obejrzyj, bo to mix fillera i wydarzeń kanonicznych.

A i trivia - anime ocenzurowało flashbacki z Zeffem, w mandze on oddał całe jedzonko Sanjiemu, a sam wpieprzał swoją nogę :obama:

Edytowane przez Dahaka
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

One Piece anime dostanie remake od WIT studio :fsg::fsg::fsg::fsg::fsg::obama::obama::obama::obama::obama:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2023-12-17/wit-studio-produces-the-one-piece-anime-series-remake-for-netflix/.205618?fbclid=IwAR1xsXplUyd6O4z_BmdNXu2wl0djyVFhMo9AAzsmAF_0AlYxfehen48xo-U

Będzie całe East Blue, o niczym więcej nie wiadomo, ale pewnie jak będzie sukces, to pocisną i dalej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie się zastanawiałem co tam na Neflixa wrzucili, a to widzę że po prostu kontynuacja właściwych wydarzeń?

 

No przyznam, że GRUBO się robi. Cały arc w krainie samurajów okrutnie mnie wymęczył, ledwo dotrwałem do końca, ale teraz znowu zaczynam się jarać animkiem.

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Na Netflixie wylądowała adaptacja one-shota Ody "Monsters: 103 Mercies Dragon Damnation", którego narysował jeszcze przed OP

Jeden odcinek 25min, nic specjalnego, ale historia jest oficjalnie częścią lore One Piece, więc dla fanów spoko.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...