Skocz do zawartości

Dziwne pasy na monitorze


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Karta ok mogę się zgodzić ale zasilacz??

 

Sprawdź na innym monitorze/telewizorze z odpowiednim wejściem i jeśli to możliwe to z innym to wypróbuj też inny kabel, popraw kartę graficzną w slocie, sprawdź monitor na innym kompie, to że chłodzenie działa ok to nie znaczy że odprowadza ciepło, możesz mieć (wiem to głupio brzmi ale niewiem jak to inaczej określić) uszkodzoną warstwę pasty termoprzewodzącej!, wiatrak chodzi ale ciepło nie ma dobrego przepływu między GPU a radiatorem... sprawdź czy jakiś kabelek luźno latający nie mizia ci karty? i czy ona sama nie dotyka innyh urządzeń? czy e trybie awaryjnym problem się też pojawia? czy tylko w wysokich rozdzielczościach? nic mi więcej nie przychodzi do głowy w tej chwili :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.