Skocz do zawartości

EA MMA


humanno

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"EA SPORTS MMA welcomes Joachim Hansen, Vladimir Matyushenko and Josh Barnett!"

 

Josh Barnett hehe, po tym jak nie trawilem zupelnie tego kolesia to przekonalem sie ze kolo ma ostro zryty beret i zdecydowanie zasługuje na sympatie :teehee: Nie wiem gdzie on sie ostatnio obijał, ale entuzjastycznie powitalem go w EA MMA.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ogladałem wlasnie nową gale Strikeforce i tam mieli takie śmieszne wizualizacje 3d w ktorych speleniący Frank mówił co kto musi zrobić w danej walce zeby wygrać. Teraz zastąpili te wstawki 3d... gameplayem z EA MMA. Mam nadzieje ze ostatecznie nie bedzie to tak drętwo wygladać... nie jest to poziom płynności rozgrywki jaki bym sobie wyobrażał, choć tragedii tez nie ma. Tracę wiare w tą pozycję (w ufc tez nie zyskuję), obym sie mylił.

 

dokładnie to tym mowa -->

 

btw. walka gegard - king mo to jakieś nieporozumienie..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podoba mnie się to :). Oprócz dynamiki zauwazylem jeszcze jedna rzecz troche dretwa, a mianowiciew momencie, gdy koles w kalesonach zlapal za noge czerwonego w 0:35, czerwony wykonuje jakies glupie ruchy :|. Mam rację, czy nie?

 

Chodziło mi o to, że są powtarzane, kropka w kropkę takie same.

Odnośnik do komentarza

tak, takie grymasy bólu, powtarza to samo. Ale tym zamieszczonym przez mnie linkiem raczej bym sie nie suerował bo nie jest to filmik promujący grę [nie bezpośrednio] ale wsyawka w trakacjei normalnej gali mma Strikeforce która słuzy jako wizualizacja, nie wiadomo z jakiego etapu tworzenia gry ona poachodzi, mzoe jest świaża, a moze nie..

Odnośnik do komentarza

Chwalone ostatnio EA chyba chce się ścigać z Activision o to, kogo gracze bardziej znienawidzą <_<

Póki co chodzi o EA Sports ale... nie zdziwię się jeśli za jakiś czas będzie to dotyczyło też innych gier EA (a co gorsza inni wydawcy mogą pójść tym tropem). Pierwszą jaskółkę już mieliśmy z Bad Company 2 i VIP Code...

 

Konkrety: Nowe gry EA Sports (m.in. FIFA 11) będą zawierały JEDNORAZOWY kod, który pozwoli nam na grę online i w ogóle korzystanie z funkcji online. Bez tego kodu pozostaje już TYLKO offline. Nawet nie chcę tego komentować...

http://uk.ps3.ign.com/articles/108/1088634p1.html

Do tej szlachetnej akcji załapało się EA MMA.........;/

 

Ja niestety wiem, że EA MMA już nie kupię. W planach miałem kupić używkę ale nie kastrata pozbawionego online.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

... Pierwszą jaskółkę już mieliśmy z Bad Company 2 i VIP Code...

 

 

co do patentu używka-offline sie zgodzę, trochę przegięcie.

 

Natomiast nie mam pojęcia o co temu panu chodzi z BC2 :blink: Chcesz tanią używaną gre - ok, kupujesz i masz. Ale żeby sie dopier#%$ać o to że ci co kupią nówkę w sklepie dostaną bonus to już jest żydzenie, tymbardziej ze nowa gra była w przystępnej cenie. Kogoś tu chyba w dołku ściska.

 

Jeśli EA MMA też bedzie można kupić jakiś tydzien-dwa po premierze w cenie ok 165zl [za tyle kupilem nówke BC2] to nie widze problemu, ot taka polityka, wyeliminowania 2giego obiegu. RESALE AND RENTALARE ARE PROHIBITED UNLESS EXPRESSLY AUTHORISED BY SCEE - co sie bedziemy czarować, taki komunikat jest na kazdej grze, teraz po prostu robią kroki w strone egzekwowania tego. Poza tym nie tragizujmy - przecież są do kupienia używki z vip codem. Na pewno wiecej takich bedzie przy grze typu EA MMA niz przy BC2 ktore jest stricte sieciową grą.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

No to nowa porcja zawodników, jak dla mnie z małymi niespodziankami.

 

- Alistar Overeem

 

- Kevin "the monster" Randelman (juz nie to co kiedyś, ale nie wiedzialem ze jest w strikeforce)

 

- Lyly Beerbohm (?)

 

- Murilo "ninja" Rua (tak tak, starszy brat Shoguna, to jest niespodzianka)

 

- Roger Gracie

 

- Vitor Ribeiro

 

- no i Andriei Arlowski

 

nic tylko czekać na demo. Dawać!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i prosze, pierwsze wrażenia po "hands-on" + nowe screeny z walk z ostatniej gali.

 

http://uk.ps3.ign.com/articles/109/1092051p1.html

 

Nie chce mi sie pisać, Polacy nie gęsi i angielski znają :) to niech czytają. W sumie wszystko na plus, poza ground game. Narazie to zbytnio uproszczone. W zasadzie gust autora pokrywa sie z moim wiec ja jestem z tej wczsnej relacji w miarę usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza

Jak bym chciał fajnych minigierek to bym sobie 7 Sins na PS2 albo Crash Bash na PSX odpalił, tyle w temacie parteru, zawodnicy to znowu ludki z plasteliny jak w FN4, jeśli tam dało sie ich tylko troche odrapac to dużo lepiej w MMA raczej nie będzie. Ogólnie troche żalem bije z tego co redaktor wklejonego serwisu napisał, ale póki nie będzie dema to nie ma chyba specjalnie czego rozkminiac.

Odnośnik do komentarza

W sensie takim że chyba EA wizyte w bajzlu mu za taką recke postawiło ( "To jest super...to do mnie przemawia, nawet to do mnie przemawia chociaż jest prostsze, a nawet jeśli jest prostsze i gorsze to i tak będzie lepsze bo na bank to poprawią"). Widzisz, różnica jest taka że ja o UFC10 jestem w stanie powiedziec że to mi nie gra albo to, a z tego co widze Ty nie dopuszczasz do siebie myśli że może okazac sie niewypałem tak zaciekle bronisz tego tytułu :). Fight Night 4 nie jest zły, ale w moim mniemaniu 3ka była lepsza. A dopóki nie będziesz mógł sam stestowac to tak naprawde ani moje, ani twoje ani niczyje inne pojęcie nie wychodzi poza słowo mgliste, o to mi cho.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozumiem. Nie wiem czy EA mu recke zasponsorowało czy nie, moze po prostu koles wierzy w ten tytuł [jak kto woli - łudzi się] tak jak ja. Wynika to z tego ze ufc zupełnie mi nie podhcodzi, natomiast jesli mma ma byc takiem FN4 w innej formule to własnie dlatego jestem dobrej myśli. Prawda jest taka jak napisaleś, bez udostępnienia grywalnego dema mozemy sobie polemizować.

Odnośnik do komentarza

No te hammery w parterze wyglądaja troche porażkowo ( mniej wiecej tak slabo jak turbo szybkie kolanka w klinczy w ufc]. Do reszty nie mam zastrzeżeń z tego co widze. Mnie cieszy przede wszystkim nowy tutal punch control. Walka o submission też wyglada lepiej niz myslalem. Ta, mamy jakieś kolorowe kólko i rentgen [no ludzie...] ale jak dla mnie wszystko jest lepsze od debilnego button/gałka mashingu. Mogliby konkretną date premiery podać, że o demie nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo juz kiedy gra ma sie ukazac. Jako ze FNR4 mi sie bardzo podobalo jesli chodzi o oprawe a takze sposob walki (duzo bardziej niz UFC09) a niechce ladowac kasy w UFC10 na razie bo demko kompletnie mi nie podeszlo

@humanno sorki to mialo byc pytanie z mojej strony:)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Hmm... fajnie nawet w ruchu to wygląda, bardzo ładnie sie chłopki poruszają, ale ogólnie jakoś tak wizualnie za mało siły i w uderzeniach i w nogach, ale animacja pierwsza klasa. Tak samo przy obaleniu (tym pod ścianą klatki) tak jakby pustaka podnosił a nie ciężkiego człowieka(za długo w powietrzu go trzymał). Obciachowo wyglądają te minigierki, ale tak na dobrą sprawe ciężko wymyślic jakiś dobry sposób na siłowanie sie o wyciągnięcie dźwigni więc trza będzie obadac jak to w praniu sie sprawdzi. Za to sama animacja walki o wyciągnięcie dźwigni też bardzo ładnie zrobiona. Żeby uderzenia miały więcej mocy i żeby low kicki po jakimś czasie faktycznie coś robiły bo w UFC 10 fakt faktem poprawili to ale wciąż trzeba sie napocic mocno żeby to zobaczyc.

Odnośnik do komentarza

I jak wrażenia, nic nie powiesz? aaa, no tak nie kupisz jej z racji bojkotu kodów online, czy tak? :wink:

 

A ja powiem, ze trailer jak trailer, wiadomo nie ma co szaleć, demo prawde ci powie. Ale, skoro juz nowy filmik jest to, przyznam ze nastrój mi sie poprawił. MOŻE powiedziałbym ze troche wiecej dynami w ciosach by sie przydało i obaleniach to juz na pewno. Ale z 2giej strony pewno zaraz by byly glosy ze klepanina 986458 ciosów w rundzie, jak to płakano przy FN4 [ja nie mam zastrzeżeń]. 1 głowny motyw o którym juz wspominałem, który na starcie eliminuje konkurencje - total punch control, jedni wolą naparzać w buttony, ja TPC jak najbardziej kupuje. Pozytywne wrazenie, czekam na wiecej/demo.

 

ps. Fedor podczas ringwalk - miodzio.

 

ps2. 0:31 - czy to jest Bob?? :biggrin:

 

ps3. znamy okładke [w postaci miniaturki na stronie easports] a co ważniejsze, date premiery - October 19th, 2010.

 

Twitter EA

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.