Skocz do zawartości

EXTREME PARTY 6 - ocena


Bylem w Klubie Lucid i moge sie wypowiedziec na ten temat  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moja subiektywna ocena Extreme Party 6

    • bylo rewelacyjnie (ocena 6)
      21
    • bylo bardzo dobrze (ocena 5)
      36
    • srednia impreza chc miala fajne momenty (ocena 4)
      19
    • impreza jakich wiele (ocena 3)
      6
    • nic specjalnego, szkoda mojego czasu (ocena 2)
      2
    • nigdy wiecej !! (ocena 1)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pan Pieczarka - za ogarniecie systemu (trafiłeś wreszcie do domu ? biggrin.gif )

 

Ba! Jeszcze dostałem dwa piwa od lokalnych mieszkańców osiedli i poznałem bardzo miłą i uroczą białorusinkę.

 

Co do oceny, na plus zaliczam łamiące sie co chwila pod kimś plastikowe krzesła - chwilami była niezła zlewa, gdy łamały się po 2-3 naraz.

 

PS Pozdrawiam przy okazji wszystkich, których spotkałem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Impreza była ekstra. Bawiłem sie przednio, mimo, że pod koniec już mało ogarniałem ;)

Najbardziej mnie rozwalilo jak Koso i Kali grali w Dragon Ball Burst Limit na mojej konsoli i komentarze Myszaq'a. Konkret.

Sciera mam pare ciekawych fot także podrzuce jak cuś.

Jeszcze raz, dzięki za super impreze, na prawde miło było wszystkich Was poznac. Do następnego razu !

Edytowane przez Tien
Odnośnik do komentarza

Mało pamiętam, ale:

 

+ automaty arcade

+ towarzystwo

+ lokalizacja (dużo jadła na wyciągnięcie ręki)

+ częściowo ekipa PE (niektórzy nawet nie wiedzą że ze mną gadali - bo się jak buc nie przedstawiałem)

 

- ceny (no ale to stolica)

- obsługa lokalu

- za mało się działo

- za grzecznie

- przez ponad godzinę starałem się zdobyć pada do stanowisk przy loży na górze, bezskutecznie. Obsługa wyganiała do organizatorów, a oni "Nie mieli czasu"

 

Ogólnie in plus, choć pamięć szwankuje...

 

Pozdr dla: Jiloo, Speca, Mastachiego, Dark Sergea, HIVa, Kosa, Kathleen, MrSatana, Pieczarki, Palo, Tiena, Marlona, Snajpera, pani z Mc Donalda i policjanta który wskazał mi azymut.

Odnośnik do komentarza

3- powodów dla takiej oceny jest kilka(konkrety w temacie powyżej). Ogólnie mordowanie się 12h(łącznie), by dojechać i wyjechać z Warszawy, nie do końca było tego warte. Górale z natury wolą Szymocice ;).

Odnośnik do komentarza
Ta, chłopak się rzucił na litrówkę chyba z tego co pamiętam :D

 

Dobrze pamietasz. Z kolei ja sie zastanawiam czy my zesmy tego Mojzesza sobie czasem nie wymyslili! Ktos moze miec pojecie kim ów człek moze byc?

 

Ekipa Polish Elite Team była zachwycona, fajny melanż, ostatnia rzecz o której myślałem to żeby w coś zagrać, czyli znaczy że bawiłem się dobrze. Dzieki za zorganizowanie akademikow, tam to dopiero bylo EXTREME!

 

Eh, szkoda tylko że musielismy koledze pomagac przeparkowac samochod tyle razy:) ale potem to juz nawet na parking nie trafilismy tylko "zabladzilismy". Dzieki chlopaki, do nastepnego!

 

PS. w linku: http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=2238 na 4tym zdjeciu z gory jest Mojzesz! Czyli on jednak istnieje!! ktos go zna? Niech tylko da znac ze zyje, ze sam wyszedl, a nie ze go ktos wyniosl:)

Edytowane przez JaMaJ_PL
Odnośnik do komentarza

wychodziło na to że większość wkupiła się do akademiku z/za flachę (a w kiblu było całkiem wygodnie)

 

No z cała pewnością wielokrotnie wygodniej, niż ten prowizoryczny "balkon", na którym poległeś i nie chciałeś wyjść:). Kilku chłopa musiało Cię przenosić w bardziej bezpieczne miejsce, w którym miałbyś blisko do kibla;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moje pierwsze Extreme Party, to było coś. Szkoda, że do północy zostać nie mogłem. Klimat-super, ludzie -mili, miejsce-dość małe, Crazy Compos-niezłe(szczególnie Snake), szkoda tylko, że Wii nigdzie nie mogłem postawić i musiałem go nieść w plecaku całą imprezę. Prawdopodobnie EP w stolicy się nie powtórzy, ale i tak pojade na następne. Moja ocena to 5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.