Skocz do zawartości

Emulatory w nowych wersjach! (svn, wip, beta)


KiNiO_64

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja się bawię, na i5 2500 i gtx 960 odpalałem najnowszą zeldę w 4k 25/30 fps miód malina z modami miazga.

Czekam tylko na nadwyżkę wolnego czasu i cioram.

Demon's souls miałem problemy nie wiem dlaczego, Yakuza 3 tez słabo mało fps i bugi ale to dawno było.

Dolphin działa wyśmienicie, chociaż bardzo chciałem ograć silent hill shattered memories i niestety były bugi graficzne a na open gl ledwo 720p

Co ty masz za i7?

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Ja się bawię, na i5 2500 i gtx 960 odpalałem najnowszą zeldę w 4k 25/30 fps miód malina z modami miazga

Daję jakieś 30 groszy, że użycie procka masz non stop na 100% - mój i5-7400 pocił się przy Zeldzie w 45 klateczkach i szkoda mi było go zajeżdżać :lapka:

Odnośnik do komentarza

No to szacun bo ja dzieki emu nie kupilem swicza(a chcialem)
No nie zdzierżył bym juz tej zeldy w 900p.
To samo mialem z xenoblade generacje wstecz, rozmyte 720 vs obraz zyleta.
Nawet mozliwosc grania w robocie w rl do mnie nie trafia, swicz jest juz spalony.
4k+clarity = emu win :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nawet nie wiedziałem ale jest dostępny emu PS4. 

https://pcsx4.com

Działa tylko z oryginalnymi płytami i wymaga posiadania PS4/PS4Pro w celu extrakcji "klucza" z konsoli oraz napędu płyt BD w PC. Taka trochę sztuka dla sztuki bo nie będę kupował napędu ani nośnika z BB. Pewnie bym się skusił na Bloodborne w 4K i 60fps. Mają w planach wprowadzenie extrakcji gier z pkg konsoli więc ew wtedy się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...