Skocz do zawartości

Emulatory w nowych wersjach! (svn, wip, beta)


KiNiO_64

Rekomendowane odpowiedzi

Procek był Pentium III jakiś tam customowy. Architektura PS3 jest dużo bardziej skomplikowana a idzie im lepiej. Może zainteresowanie słabsze. Najlepiej jakoś idzie z emulacją Nintendo. Prawie ich jeszcze obecna na rynku konsola jest już emulowana ;-) Podobnie rozwija się Citra do 3DSa a DS jest emulowany świetnie np na Androidzie. Największą zaletą XBOXa było to, że wystartował na nim XBMC który zmienił się w KODI. Najlepszy player filmowy :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie eksperci od emulacji - istnieją jakieś emulatory pierwszego PlayStation z opcją turbo? Chciałbym odświeżyć sobie kilka jRPGów i o ile mogę je ograć na oryginalnym sprzęcie zapiętym pod CRT dla zintensyfikowania klimatu, tak wizja random encounterów co kilka kroków, w których ROZGRAMIAM przeciwników mnie odrzuca (strata godzin na powtarzające się walki, które nie stanowią żadnego wyzwania) - fajnie by było wrzucić przyspieszenie np. x4 i bezboleśnie przez to przebrnąć.

Odnośnik do komentarza

No a po co mam płacić za finala stemowego, jak gierki leżą na półce :lapka:

 

Suikoden 1+2, Wild Arms 1+2, Legend of Dragoon, Chrono Cross - to tak na początek.

 

Finala 7 mam na PS4 więc jest przyspieszenie, ósemkę i dziewiątkę chciałbym na emulatorku.

Odnośnik do komentarza

Kup kolejny raz 9 na ps4 będziesz miał x4 i możliwośc wyłączenia walk :D jedynie 84zł taka możliwość(promo!)

A tak serio emu jest świetną opcją, ba nawet PL napisy można mieć w 9 a spolszczenie jest RE WE LA CY JNE!

Nie jakieś sztywne 1-1 z ang a swojskie przemyslane i z humorem:)

 

Tak jak już było pisane ustaw sobię ilość klatek i jedziesz, minus jest taki że wszystko przyspiesza więc dzwięk również co jest ciut irytujące .

 

Gry na emu dostają niesamowitego kopa graficznego zwłaszcza te z ps2/wii .

Wiele z tych gier miało piękny bogaty w detale świat a jedynie marną rozdziałkę przez co waliły po gałach aliasingiem i rozymtym obrazem.

Mając średniej klasy Pc mozne dziś te gry odpalać w 4K i jest taka kosa że  :banderas:

Taki np. Dragon Quest VIII w 4k wygląda fenomenalnie(odpalałem kilka dni temu )

Zelda the wind waker tak samo :)

 

A już najbardziej jara mnie możliwość przejścia kiedyś tam Breath of the wild bo wygląda nieziemsko a nie zamierzam switcha kupować .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...