Skocz do zawartości

Ocena lokalizacji


miejscowka pod EP  

272 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lucid / Blue City / Warszawa

    • tak
      145
    • nie
      127
  2. 2. gdyby byla mozliwosc noclegu na terenie klubu to zostalbym dluzej

    • tak
      223
    • nie
      49
  3. 3. przyjechalbym ze swoim sprzetem

    • tak
      108
    • nie
      164


Rekomendowane odpowiedzi

Taka szybka ankieta pod katem ewentualnego kolejnego Extreme Party.

 

Czy aktualna miejscowka jest dobra?

 

Pojawila sie opcja, ze na terenie klubu (byloby sporo zalatwiania organizacyjnego, pozwolenia itp.) wydzielone bylyby miejsca, gdzie mozna byloby rozlozyc sie z materacem/karimata itp. Pewnie wiazaloby sie to z jakas niewielka oplata. Dlaczego oplata? Bo trzeba wynajac dodatkowo kogos z obslugi, ochrona itp. Czy zostalbys na cala noc?

 

Gdyby prezentery wystawic przed klub a na terenie klubu przygotowac glownie miejsca na rozlozenie sie ze swoim sprzetem (tak jak na EP5 w Transformatorze) to czy przyjechalbys z nim?

 

Krotkie i tresciwe pytania ale fajnie, gdyby uzasadnienie bylo troche dluzsze :))

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Lucid pod względem atmosfery był moim zdaniem ok, ale za dużo ludzi było jak na jeden klub. Do tego zero klimatyzacji. Ale oczywiście nie obrażę się i nie będę kręcił nosem jeśli za rok znów zobaczymy się w klubie Lucid. Jeśli chodzi o samą Warszawę to jak najbardziej za. Zewsząd świetny dojazd.

 

Ja osobiście chętnie bym przenocował na terenie Blue City/Klubu.

 

A sprzęt? Jak by było gdzie rozstawić i jaki transport załatwić (choć to samemu raczej trzeba kombinować :] ) to chętnie bym zabrał. W środku nocy z PS3 po centrum latać to nie bardzo. (Myślę, że gdyby dało radę w klubie nocować to bym wziął)

Edytowane przez jamaniek
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Warszawa była idealną miejscówką , ponieważ tu właśnie mieszkam. Myślę że ludzie spoza stolicy nie mieli na co narzekać, jeżeli chodzi o dojazd. Ten był wręcz idealny, gdyż samo centrum handlowe leży obok ważnej stacji kolejowej w Warszawie, a ta stanowi swoisty HUB sieci PKP.

 

Właśnie możliwość rozstawienia się z własnym sprzętem i ogólnie rzeczami, czyli m.im. miejscem do spania stanowi o tym, o czym mówiłem ze Ścierą. To mogło "odrzucić" co bardziej konserwatywnych fanów extrimowego hardkoru. Gdyby mogli się gdzieś na uboczu w klubie rozłożyć, to automatycznie odpadłyby niemałe koszta noclegu.

 

Zauważmy jednak, że czasy się zmieniły. Kiedyś Sony i Microsoft nie były tak bardzo zaangażowane w polski rynek gier video. Nie było możliwości zdobycia ich błogosławieństwa dla tej specyficznej inicjatywy. Również telewizory i konsole były inne. Teraz typowy zestaw to telewizor HD (MINIMUM 26"!!!) i konsola za 1000 i więcej złotych. Trudno z czymś tak drogim i delikatnym jechać przez całą lub chociaż pół Polski. Tutaj stanowiska z grami zostały zapewnione przez czołowych producentów konsol w Polsce. Ze słów Fenixa zrozumiałem również, że dzięki odbyciu się imprezy w centrum handlowym możliwe było uzyskanie tylu telewizorów.

 

Nie byłem na poprzednich EP, ale ta miejscówka od początku wydawała mi się być taka ekskluzywna, ociekająca pieniądzem, taka high-life'owa (ściany wypełnione dużymi telewizorami HDTV, meble ze skóry, drogie alkohole). To również mogło zniesmaczyć niektórych potencjalnych gości.

 

Miejscówka bardzo dobra w mojej opinii. Czysto było przede wszystkim i klimatyzacja bardzo dobrze działała (wręcz w niektórych miejscach było zimno. Gdzie indziej mielibyśmy tyle stanowisk i telewizorów HD ? Bez nich byłaby kicha. Wystarczyło spojrzeć na nieliczne CRTki, gdzie zapuszczane było np. zwiastuny gier w SD. To wyglądało jak gry z PS2, a czasami i gorzej :/

 

Wraz z nową generacją konsole wyszły z undergroundu i powoli wpisują się w obraz społeczeństwa. Dzięki temu można teraz organizować imprezy growe, a nie liczyć na spontaniczność uczestników, chociaż Ci z możliwościami myślę, że zawsze będą mile widziani ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wszytko fajnie, ładnie. Ja rozumiem, że stolica i każdemu lepiej dojechać i jest to wielki plus, ale ogólnie jakoś nie lubie takch miejskich imprez. Wolałbym gdyby odbywał się to w górach, czy może gdzieś nad jeziorkami jakimiś. Rozumiem, że było by to bardzo trudne, bo klub w którym odbywało sie ostatnie EP było w miarę łatwo załatwić, bo znajomy się zaoferował. Ale jednak stare EP były fajniejsze, bo poza graniem na konsoli można było wyjść na świeże powietrze, pograć w piłkę i porobić inne zwariowane rzeczy. A o takie atrakcie trudno w centrum miasta z oczywistych względów.

 

Więc z jednej strony jest łatwość dojazdu, a z drugiej większa liczba atrakcji w moim mniemaniu. Choć do takich Międzyzdroji każdy może dojechać, bo pociągi kursują tam zewsząd. Ja bym z większą ochotą tam jechał niż do Warszawy. Mimo, że o połowę bliżej mi do stolicy niż nad morze. Po prostu jestem jednak za miejscami gdzie można obcować z naturą, może to przez to, że mieszkam na wsi;P

Odnośnik do komentarza

Mając na uwadze to co napisał (bardzo celnie zresztą) Keymaker o współczesnych wymaganiach konsolowej braci (sprzęt, jego cena, jakość, rozmiary, transport), niedługo bardzo wyraźnie może zarysować się podział w kwestii oczekiwań co do EP7, a to z kolei będzie mieć wpływ na miejscówkę. Czysta logika podpowiada mi, że EP6 wyglądało tak jak wyglądało, bo odbyło się w Warszawie. Czy robiąc EP w górach/nad morzem, możemy liczyć na taki support standów, firm i wydawców? Kto zdecyduje się (i za jakie/czyje pieniądze) na przewożenie XX-dziesięciu standów z PS3/X360 kilkaset km. w odległe miejsce kraju? Czy ktokolwiek nam ich użyczy? Czy znajdzie się miejsce odpowiednio przygotowane technicznie (elektryka, itp.) oraz "bezpieczne", zarówno dla wszelakiego sprzętu (warunki atmosferyczne) jak i uczestników? Może okazać się, że spoczniemy w pięknej okolicy - ale mamy 3 LCD, 7 konsol, 1 wieżę - i wszystko co nam pozostaje to właśnie "kontakt z naturą" i wciąganie tajemniczych płynów...

Przyznam szczerze, że sam jestem rozdarty, jaki wymiar powinno mieć kolejne EP. Z jednej strony to impreza od Graczy dla Graczy. Czy minimalna obecność naszego hobby na zlocie ma sens? Z drugiej - to okazja do spotkań towarzyskich ludzi z XL, PSN i netu.

Mamy czas - czekamy na opinie...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej za klubem Lucid. Może troche przemawia przezemnie to że mieszkam w Warszawie ale jak byłem na poprzednim EP to miałem małe problemy aby trafić. Gdy kogoś się pytalem jak trafić do Transformatora to nikt o nim nie słyszał. Później dopiero przez przypadek na niego trafiłem. Wracając do klubu i pytań oragnizacyjnych. Jeżeli sobie sprawie do przyszłego roku jakiegoś next-gena (a w tej chwili już w zasadzie current-geny) to mógłbym go rozstawić :P

Odnośnik do komentarza

Lokalizacja bardzo mi pasowala. Przede wszystkim dlatego, ze na miejsce mialem jakies pol godziny drogi srodkami komunikacji miejskiej ;] Poza tym, klub jest dobrze przystosowany do tego typu imprez. Jedyne, do czego moglbym sie przyczepic, to czas trwania imprezy - pare godzinek i do domu. Dla mnie to wlasciwie bylo bez roznicy - bawilem sie dobrze, poznalem pare fajnych osob, ogolnie wszystko spoko, ale ludzie, ktorzy na EP musieli jechac przez pol Polski, wiecej czasu spedzili w podrozy, niz w klubie Lucid.

Odnośnik do komentarza

Chcecie swietna miejscowe ??. Prosze bardzo:

 

http://www.czarnygron.pl/menu.htm

 

Wypas panowie, wypas. Nie pchajcie sie poraz kolejny do klubu w centrum miasta czy gdzies...

 

ta, juz widze te ciezarowki ze sprzetem wyslane "we wschodnią część Beskidu Małego w paśmie odchodzącym na północ od Potrójnej w kierunku Rzyk i Bolęciny" ;]

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Lucid Club jest najlepsza miejscówka jak na Extreme Party innej po prostu być nie może. Byłem na Ep 6 i byłem zadowolony wszystko zorganizowane na najlepszym poziomie. Club dodawał klimatu imprezie. Fakt ludzi trochę było ale Club spokojnie sie nadaje na taką ilość ludzi. Muszę przyznać ze byłem pierwszy raz na ep6 i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i mam nadzieje ze ep7 za rok bedzie w lucid. :)

Edytowane przez tomas123461
Odnośnik do komentarza

W Katowicach również jest wiele klubów, które myślę, że podołały by Extreme Party. Mega Club choćby - 700m od redakcji. :)

Klubów może i dużo, ale natury chyba nie bałdzo. :)

Poza tym już tam mieliście imprezę, a na pomorzu nic.

Na czysto plenerową imprezę organizowaną przez zgredów pewnie nie ma szans, chyba że zdecydowaliby się na taką bez wsparcia wydawców itp.

Z tego co czytałem, to EP w Lucid trwało tylko kilka godzin. Ktoś tam pisał, że niektórym podróż więcej zajęła.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Lucid Club to dobre miejsce, niestety nie udało mi się dotrzeć na EP6 ale na 7 na pewno dotrę. W klubie byłem po za EP, i mi się tam osobiście podobało, pomysł z noclegiem na terenie Blue City jest dobry, ponieważ jak pewnie wielu z nas nie podoba mi się pomysł przenoszenia się w inne miejsce w środku nocy, w szczególności jeżeli ktoś zabrałby swój sprzęt. A jeżeli ktoś chce miejsce z naturą to proponuję hotel "Maria" w Wałbrzychu, ładny kompleks, Dużo lasów itd. Jest gdzie podłączyć sprzęt, i nie będzie problemu z noclegiem :]

Odnośnik do komentarza

Fenix!

1. Dla mnie ok. Wszystko miałem pod nosem. Zgłodniałem - wskoczyłem do McKwaka/PizzaCośTam. Poczułem pragnienie - ruszyłem swoje 4 litery i podszedłem do barku.

2. Jeżeli nocleg zorganizowany zostałby w tym samym lokalu/budynku, ew. po sąsiedzku to jak najbardziej.

3. Nie. Poza tym na EP nie jadę grać tylko spotkać się i pogadać z ludźmi, których znam z forum, psn itp.

 

Szczecin odpada;) Niewygodna lokalizacja, tak samo jak np Białystok. Dobrze by było gdzieś nad morzem w okolicach koszalina i słupska (po środku mniej więcej) i żeby to nie była ustka ani mielno ani inne zatłoczone miejscowości...

a konkretnie jakie miejscówki masz na myśli?

Chicken from Słupsk

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz byłam na EP i jestem zachwycona:). Nareszcie tyle ludzi o podobnych zainteresowaniach w jednym miejscu:). Szkoda, że co tydzień w każdym mieście nie ma takich imprez:(.

Lokalizacja spoko, bo to stolica więc teoretycznie każdemu w miarę łatwo dotrzeć. Dojazd raczej na + bo nie trzeba było się przeciskać przez centrum.

A co do następnego EP to może Łódź? Nie proponuję tego miasta dlatego, że w nim mieszkam ale myślę, że do miasta w środku Polski będzie łatwiej wszystkim dojechać niż np. komuś z Zakopanego do Gdańska:).

A na lokację proponuję centrum handlowe Manufaktura:). Na miejscu jest hotel(cen nie znam), darmowy parking i laserowe strzelanki:). Taka atrakcja na pewno by pasowała do tego typu imprezy:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.