Skocz do zawartości

Okami Den


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Życie ciągle tym, co ma wyjść w przyszłości bywa zgubne, ale tak to prawda. Od czasów E3 uważam, iż sony ma zdecydowanie lepszy line-up od konkurencji, tylko nie wiem czy wiecie, ale do wojen psp vs ds służy inny temat xd

Edytowane przez C-Boy
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Sprzedaj PSP, kup sobie DS-a, kasy nie stracisz a będziesz miał podziesiąćkroć więcej ciekawych gier do pogrywania.

 

sa 3 problemy:

a) musiałbym znależc kupca na mojego fata, działa idealnie, ale ma wyglad weterana.

b) oszukuje sie ze peace walker jest warty zostawienia sobie konsoli

c) ds ma (pipi)ową grafike, ciezko jest ja przebolec

 

Życie ciągle tym, co ma wyjść bywa zgubne, ale tak to prawda. Od czasów E3 uważam, iż sony ma zdecydowanie lepszy line-up od konkurencji, tylko nie wiem czy wiecie, ale do wojen psp vs ds służy inny temat xd

 

nie ma wojny, luz, nie gralem na ds'ie nawet minuty, nie mam co sie na serio odzywac w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jezy...A iksde nie widział ? O_o gupi Milan :P Ok, słodko się spamuje, ale teraz paszoł won bo naśle kołocza i wykasuje wszystkie posty :P

 

No i btw: nie pisałem do ciebie ty e-spinaczu :*

 

Ja się nie spiąłem, gdybym mysLał ze serio piszesz o jakies wojnie to bym zaraportował Cie jako niedorozwój, a nie zrobiłem tego!

btw, my się znamy? bo troche sie kolega spoufala,te caluski i moj spinaczu, troche sie czuje niekomfortowo :unsure:

Odnośnik do komentarza

Wyglada identyko jak Zelda

 

No właśnie to jest ciekawe. Niedługo wychodzi druga Zelda, a później Okami na DS-a. Pierwsze Okami było w sumie taką mieszanką kilku ostatnich Zeld, z dodatkiem malowania na ekranie. Później się pojawiło Phantom Hourglass, które miało motyw malowania na ekranie. A teraz jeszcze druga Zelda wyjdzie, utrzymana w podobnym stylu. Nie wiem, czy jest sens robić Okami na DS-a. Może się dzięki temu lepiej sprzeda, ale nie jestem tego taki pewien. Na DS-ie jest Zelda, a posiadacze innych konsol nie mają nic w tym stylu - nie wiem więc, gdzie jest większy rynek zbytu na nowe Okami. Gdyby to zrobili na PS3, to wystarczyło by zrobić to wszystko w HD i choćby gra była odtwórcza, to byłaby ucztą dla oczu. W dodatku nie robi tego Platinum. Będzie z tego dobra gra, ale myślę, że nie dorówna oryginałowi. Infinite Space jakoś bardziej mnie jara.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Na E3 pokazują Okamiden z takich w sumie usprawnień teraz przy przywołaniu bóstwa nie wystarczy nakreślić kilka kropek, tylko trzeba odrysować cały kontur postaci. Przez niektóre przejścia może przejść tylko typek, którego wozimy na grzbiecie, więc można go wysyłać (kreśląc drogę) np po skarby. Ogólnie mało pokazali, by coś więcej opisać. :]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość _Milan_

glupota, wydawac tak piekna gre na tak slaby sprzet, piksele raza po oczach i psuja koncowy efekt.

Licze na podciagniecie do HD wydac to na duze konsole, i moze nawet wtedy kupilbym move'a.

Odnośnik do komentarza

glupota, wydawac tak piekna gre na tak slaby sprzet, piksele raza po oczach i psuja koncowy efekt.

Licze na podciagniecie do HD wydac to na duze konsole, i moze nawet wtedy kupilbym move'a.

Fajnie by było, gdyby wydali to Okami na PS3, choćby na PSstore. Poprzednia odsłona na PS2 jest jedną z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać i troszkę szkoda, że jej kontynuacja nie doczeka się raczej wydania na "duże" konsole. Wiadomo tytuł niezbyt mainstreamowy, więc i przychody byłyby mniejsze, a tak wydadzą to na DS'a gdzie konsol jest mnóstwo więc i potencjalny zysk również większy. No ale taka już specyfika obecnej generacji, że wszystko, co nie jest strzelaniną bądź inną młócką ma pod górkę jeśli chodzi o konkretny zysk, stąd też wiele projektów powstaje w ostateczności na handheldy. Nic jak tylko kupię 3DS'a bądź NDS to z pewnością zaopatrzę się w Okami Den, dobrymi o oryginalnymi grami nigdy nie gardzę, zwłaszcza gdy mówimy o następcy pięknego Okami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.