Skocz do zawartości

Gry dla dziewczyn.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nintendogs? Nie logiczna, ale dziewczynie powinno się spodobać. Ewentualnie gierka, w której się opiekuje pandą :)

 

Jeśli chodzi o logiczne, to polecam Big Brain Academy. Do grania zachęca bardzo przyjemna grafika i muzyka. Dochodzi jeszcze możliwość rywalizacji (porównywanie wyników).

 

A jak popierdółkowate, to absolutnie Feel the Magic: XY/XX i The Rub Rabbits! :D Myślałeś o przygodówce? (np. Hotel Dusk)

Odnośnik do komentarza

Kirby Canvas Curse? Gra już ma swoje lata a nic nie straciła ze świetności. Intuicyjne i genialne proste sterowanie + różowy pulpet + spoczko poziomy = zabawa. Przy normalnym podejściu gra nie jest trudna więc się nada, ew. problemy mogą wystąpić przy robieniu 100%, ale to opcja, wiadomo.

 

Poza tym może Pac-Pix? Gra trochę oszukuje, czasami potrafi sfrustrować, ale zamysł jest dość prosty i nie powinien nastręczyć problemów dla nie-gracza.

Odnośnik do komentarza

Nie lekceważ potencjału tkwiącego w Dziewczynach/Kobietach :D Moja Luba szybko znudziła się Nintendogs'ami ale z przyjemnością wymasterowała New Super Mario Bros (+ Minigierki) ukończyła także Puzzle Quest'a pierwszego no i chwaliła sobie Super Princess Peach. Eksperymentuj bo z doświadczenia wiem, że Płeć Piękna gustuje w tytułach o które byś je nawet nie podejrzewał ;)

Odnośnik do komentarza

W takim razie z dobrych puzzli masz do wyboru choćby Tetris DS, Meteos, Polarium, Zoo Keeper (chyba najprostszy z tego zestawu) czy Picross - moim zdaniem najlepszy z wymienonych, ale pod koniec już trochę trudniejszy. I to tylko wierzchołek góry lodowej. :D Z minigierek zdecydowanie warto się zainteresować Rhythm Tengoku Gold, Wario Ware Touched i ewentualnie Cooking Mama. Może spróbuj też pokazać Animal Crossing albo Harvest Moon? Gry simsopodobne powinny się sprawdzić. ;) Albo Ninjatown - tower defense w wydaniu na DS-a, śliczne i wciągające.

 

Nie lekceważ potencjału tkwiącego w Dziewczynach/Kobietach

Popieram. :P Ja osobiście cenię DS-a za duży wybór RPG-ów i platformówek, puzzle są dalej na tej liście a minigierki pod koniec.

Odnośnik do komentarza

monstrol, nie wiem czy wiesz, ale z TC niejeden hardcorowy gamer sobie by ni poradził a co dopiero niedzielny gracz xD

Z tego co nie zostało jeszcze wcześniej przez nikogo wymienione to polecam Elite beat Agents na easy + Soul Bubbles. Co prawda obie propozycje mało mają wspólnego z ukochanym Mahjong'iem twojej luby C1REX, ale warto żeby chociaż spróbowała. A Nóż jej się spodoba :P

 

Edit: Z logicznych gier niech sprawdzi oba layton'y

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Z niewymienionych: Puzzle League Planet. Bardzo prosta, a jaka dobra. I kobiety ją lubią - chociaż wydaje mi się, że bardziej leciały na poprzednie części. Kwestia wieku pewnie.

 

Zoo Keeper to gierka w stylu Puzzle Quest, tylko bez całej warstwy RPG.

 

Na DS-a są też krzyżówki, Crosswords DS, bardzo je lubię.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mogę polecić następujące pozycje, przez które mój DS leży u mojej drugiej połówki od ponad miesiąca:

 

Big Brain Academy - to uwielbia, wymasterowała już grubo ponad 1600 wyniku, pogrywa w to jakoś od maja i jeszcze nie ma dosyć O.o

 

Sim City Creator - dużo innowacji w serii, mimo że zna Sim City to ta konkretnie gra ją pochłonęła

 

Profesor Layton and the Curious Village - z tym trzeba uważać, bo ludzie się do gry czasem zniechęcają przez specyficzne podejście do zagadek - proste a cholernie podchwytliwe przez co gracz ma cały czas poczucie, że jest na to za głupi :P Niemniej jednak moja dziewczyna dobrze sobie z tą grą radziła przy czym zauważyłem, że nie chce jej sie oglądać/czytać fabuły tylko najchętniej rozwiązywałaby same zagadki.

 

Scribblenauts - nowa miłość, odkąd pokazałem jej ten tytuł nie rozstaje się z moją konsolą ani na chwilę :P

 

Sim City Castaway DS - to podoba jej się średnio, jednak pogrywa trochę i może bardziej się przekona.

 

Sims 2 DS - tu znowu odkrycie, tak jak lubiła Simsy na PC to forma przygodówki na DSie jej bardzo odpowiada :)

 

7 Wonders - kolejna miłość, w układaniu kryształków/klocków/kostek jest mistrzynią, dlatego też przysysa się do Hexic HD u mnie na Xboxie :P

 

Trauma Center - tu już nie ona, ale bardziej jej koleżanka, niemniej jednak tytuł jak widać przyciąga kobiety bo jak są we dwie to sobie wyrywają DSa :P

 

P.S.

 

Taka anegdota dla wszystkich facetów singlów płaczących, że poszukują laski która lubi gry bo inaczej nie będą mogli się odnaleźć, bo partnerka nie zaakceptuje ich hobby. Ruszcie się z domu, poznawajcie "normalne" dziewczyny, te które lubią czasem pograć nie siedzą całymi dniami na forach o grach :P Moja ma PS3 i uwielbia patrzeć jak tłukę w RE5 na swojej 360tce, u siebie wymiata w Skate i Guitar Hero, a na swoich profilach na portalach społecznościowych w necie ani słowem nie napisała nigdzie, że gra, koszulek z Mario też nie nosi :P

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...