Skocz do zawartości

Persona 5


hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Strange Journey pokazuje ile jest warta ta ekskluzywność :P Liczę na wersję gry na klocka.

 

Kto chce Persona 5 na PS2 ręka do góry /podnosi rękę/ :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

A czy to nie jest przypadkiem jakaś odgrzana sprawa z tym 7rush? Pytam na poważnie bo faktycznie był tam swego czasu tekst i krótka wzmianka, że Persona 5 pojawi się na PS3 ale o samej grze nie było tam absolutnie nic (potem wyrzucono nawet ten fragment). Jest jakiś screen, link do oryginalnego źródła? Nie śledzę za bardzo informacji związanych z Megatenami, ale przynajmniej na razie wygląda mi to na ściemę.

Odnośnik do komentarza
W sumie marka SMT chyba od zawsze była "ekskluziw" dla konsol Sony

Nie, żaden exclusiv ;).

W poprzedniej generacji fakt - wyszło całkiem dużo Megatenów na konsole Sony (na PSX 'a też), poprzednimi platformami były Snes i NES. Takie konsole jak Gameboy Color/Advance również doczekały się paru spin-off'ów

Poza tym pierwszy Xbox doczekał się SMT: Nine, była to pierwsza próba wejścia uniwersum w sieciowe usługi (za sprawą Live), niestety projekt umarł i pozostał SMT Offline TYLKO w Japonii (miał opuścić tereny KKW).

Obecnie jedynym żyjącym takim projektem pozostał SMT: Imagine dla PC.

 

no właśnie poprzednio to Sony miało niezłą przewagę nad konkurencją, może teraz coś się zmieni.

No stary to zabrzmiało jakby generacja current genów dopiero się zaczęła XD.

 

 

Cholera zawiodłem się na was myślałem że będą naprawde świerze informacje, ale to jest na 85 % fake (w dodatku nie nowy :/)

Jeszcze za wcześnie by mówić o Personie 5 ... Cholera chciałbym żeby Meguro coś powiedział w tej sprawie głośniej :(.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No stary to zabrzmiało jakby generacja current genów dopiero się zaczęła XD.

 

dla Atlusa dopiero co się zaczęła

 

Oj nie, na X360 wydali już dawno temu jakiegoś crapa o II Wojnie światowej, Hitlerze i Zombie, takie ubogie VCH :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dlatego zdziwiłbym się jakby wydali tylko na PS3 co jest: kosztowne i trudne. Najsensowniejszym dla nich rozwiązaniem byłoby wypuścić najpierw na X360 i np. pół roku później na PS3. Najbezpieczniejsza zagrywka dla takiego ubogiego developera.

Odnośnik do komentarza

Donsterydo ty w ogole nei masz pojecia o czym mowisz chyba. :P

 

Cokolwiek by nie robili to w przypadku persony 5 beda to robic na PS3 i konwertowac na XO, co jak wiemy jest zdecydowanie prostsze (konwersja) i zwieksza szanse tego ze obie wersje beda poprawne. Badz nie badz chca to sprzedac w japonii, co oznacza taka a nie inna kolejnosc tworzenia gier.

 

Najlepszym rozwiazaniem bedzie sprawdzenie jak sprzeda sie poza japonia wersja na ps3 i ewentualny port, gdy bedzie zadowalajaca. Ale kto ich tam wie ;]

 

A atlus nei jest ubogim developerem, tylko calkiem calkiem wydawca.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
Taaa, nie mam wcale, tylko czemu robią tak z masą jRPG: Eternal Sonata; Tales of Vesperia; Star Ocean 4.

To działa też w drugą stronę - My mamy (for example) White Knight Chronicles od Level-5, czy np Disagee 3 (Od Nippon Ichi, Wydawnictwa ATLUS).

Nie wymieniłem oczywiście wszystkich gier, zresztą to co ty wymieniłeś jakieś wybitne nie jest (poza TOV może) :P.

 

Wszystko zależy od tego jak to widzi sam Atlus, równie dobrze nowa Persona może zawitać na Wii (albo i handheldy).

Darujcie sobie ploty serwisów wyssane z palca - nie warto im ufać bo to zwykłe zbędne nahajpowanie, w dodatku w zachodnim stylu.

 

Atlas geograficzny doskonale wie że Persona to projekt który ma swoje olbrzymie grono fanów, poza tym świetnie się rozumieją z Amerykańskim oddziałem - zwyczajnie wszystko jest możliwe, i nie można wykluczyć żadnej opcji.

Tylko tych rzeczy możecie być pewni:

 

1: Na cokolwiek wyjdzie przyszła gra z serii Megami Ibunroku, ja to BĘDE mieć (XD)

2: Shoji Meguro będzie miał w tym projekcie udział (jak w każdym megatenie), i jak zwykle skopie nam (_)_) swoją twórczością muzyczną :).

 

BTW: Znalazłem japońską reklamówkę Xboxowego Nine (szkoda że sama gra była raczej poniżej przeciętna).

http://www.youtube.com/watch?v=DPK0WN5L9RQ

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Fabuła ? Jaka fabuła ? (pije do Trzciny, bo on wie doskonale o co kaman XD)

Persony pozostaną Personami, Atlus nauczył się na błędach trójki i stworzył ulepszoną czwórkę, to firma która lubi się uczyć na metodzie prób i błędów (stąd też remake'i).

Najważniejsze czy staną na wysokości zadania i stworzą postacie równie charakterystyczne i zapamiętane co w poprzednikach (Teddy ?, junpei ??), czy otrzymamy (tak jak dla seri to już tradycyjne) nową oprawę ?

Jak wyważą Sim od Crawler'stwa ?, czy będą ciekawe wątki i czy całość będzie odpowiednio rozporcjowana ?, czy walki przejdą balans i nie otrzymamy pod koniec megahiber Person rozpier*** wszystko na swej drodze ??

 

Na osłodzenie nagranie z Persona Music Live - Reach Out To The Truth (pod czujnym okiem i udziałem mistrza Meguro :wub:).

http://www.youtube.com/watch?v=5sm1uSulDwQ&feature=rec-HM-fresh+div#movie_player:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Na takie 'proby' mogli sobie pozwolic wydawcy pokroju SE czy Namco Bandai.

 

Anyway wisi mi to osobiscie, po prostu jestem przekonany ze atlus (ktory najwiecej wydaje na rynek japonskii wlasnie) jako grupe docelowa odbiorcow bierze japonie. Gry o ktorych wspomniales sprzedawaly sie w wersij na PS3 niebotycznie lepiej, wiec logicznym byloby robienie w takiej kolejnosc, tym bardziej ze majac gre na ps3 duzo prosciej zrobic ja na xo.

 

Nie wiem czy tak jest czy nie, nawet nie wiem czy robia te gre, wiec nie chce mi sie w sumie dyskutowac o niczym :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.