Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, grac swobodnie, przy czym póki co:

- jak tylko pojawi się pałac, to robie w pierwszej kolejnosci,

- potem zostaje mnostwo czasu na budowanie więzi

- gdy nie ma opcji więzi, to podbijam social skille

- w piatki kupuje specjalne zarcie w szkolnym sklepiku xD

- w niedziele zamawiam zakupy w TV

 

Więcej rutyny chyba nie kojarze.

 

Aha, nie tykam na razie mementa, bo zajmuje to caly dzien, a mam tylko jeden request. Można to odsunąć w czasie by pojawily się chociaż dwa/trzy questy za jednym wejsciem?

Odnośnik do komentarza

Nauka w Diner przy samej kawie też dodaje jajec, można też trafić w kinie na horrory, które dają więcej kohones. A do tego jeszcze książka, która daje przyrost statystyk za oglądanie filmów i masz gwaranta +2 do stata z każdym wypadem do kina.

Odnośnik do komentarza

Red polecam rozwijanie znajomości z Panią Doktor (Tae Takami), która to potem sprzeda Ci pierścionki do odnawiania SP co rundę.

Trochę kasy kosztują (na początku po 100,000 jenów a ze wzrostem znajomości 50,000).

Pozwala to robić wszystkie pałace za pierwszym razem, bez wychodzenia nawet.

Odnośnik do komentarza

Red polecam rozwijanie znajomości z Panią Doktor (Tae Takami), która to potem sprzeda Ci pierścionki do odnawiania SP co rundę.

Trochę kasy kosztują (na początku po 100,000 jenów a ze wzrostem znajomości 50,000).

Pozwala to robić wszystkie pałace za pierwszym razem, bez wychodzenia nawet.

Wlasniem to uczynił i akurat po dwugodzinnej wizycie w memento uzbieralem 110k yenow :usmiech:

 

Zaczynam dopiero 3 palac, a raczej przygotowania do niego. Dopiero 35h.

 

Cos czuje, ze całe kolejne tygodnie będą pod znakiem persony i pieluch xD

Odnośnik do komentarza

Jest sens łowić ryby w ogóle?

Po 90h dostałem taką możliwość :P

Wygrał ktoś cos w tej zdrapkowej loterii?

Za każdym razem to kupuje i ZAWSZE 3x miss .

INSANE zrobiłeś wszystkie questy w metaverse ?

Tak czytam na forach i nie wiem czy ja taki ślamazarny jestem czy ludzie rushuja gierkę bo ja mam już 90h i dopiero Okumura dungeon ?

Nie ukrywa że chciał bym skończyć w miarę szybko Personę bo mam ciśnienie na drugą Yakuzę :)

Ale co by nie mówić to złapałem ponownie bakcyla, pokończyłem parę confidantów więc dosyć ciekawie było .

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Jest sens łowić ryby w ogóle?

Po 90h dostałem taką możliwość :P

Wygrał ktoś cos w tej zdrapkowej loterii?

Za każdym razem to kupuje i ZAWSZE 3x miss .

INSANE zrobiłeś wszystkie questy w metaverse ?

Tak czytam na forach i nie wiem czy ja taki ślamazarny jestem czy ludzie rushuja gierkę bo ja mam już 90h i dopiero Okumura dungeon ?

Nie ukrywa że chciał bym skończyć w miarę szybko Personę bo mam ciśnienie na drugą Yakuzę :)

Ale co by nie mówić to złapałem ponownie bakcyla, pokończyłem parę confidantów więc dosyć ciekawie było .

 

 

Ryby tylko do platyny. Generalnie nic ciekawego chyba nie dają. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...