Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie ma bezpośrednich powiązań fabularnych, ale jednak Persona 4 oraz Persona 5 dzieją się w tym samym uniwersum.

Chociażby przez postać kolesia z niedzielnego programu tv w 4(Tanaka), który teraz w piątej części dalej kręci swój biznes.

Jest także wspominana postać

Naoto, o tym jakim to nie jest wspaniałym detektywem

.

Pewnie znalazło by się tego więcej.

Nie wiem  jak było z poprzednimi częściami, bo nie grałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To co zrobili w Persona 5 z japońskim dubem igora to poprostu MISTRZ SWIATA, zagranie dla ludzi, którzy grali w poprzednie czesci.

Edytowane przez Velius

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głos Igora w piątce jest tak bardzo inny niż w poprzednich personach że ludzie automatycznie odbierają go za gorszy. Mi osobiście nie przeszkadza a i cały angielski dub trzyma na tyle wysoki poziom że nawet przez chwilę nie pomyślałem nad zmianą na oryginalny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawilem juz, chodzilo mi o japonski dub, a w spoilerze wyjasnial o co chodzi dla tych co juz przeszli.

Spoiler

Gdy ludzie zaczynaja grac w P5 a grali w poprzednie, widza (w japonskim dubie) ze glos Igora jest inny niz zwykle, no ale AKTOR umarl w 2010 roku wiec tego sie spodziewali, tymczasem Atlus zagral na wszystkich i zrobil z tego wiadomy plot twist gdzie na koniec uzywaja starych audio voiceów zmarlego aktora i Igor mówi swoim glosem spowrotem :banderas::fsg::obama:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedługo w czytniku mojej ps4 znajdzie się ta zacna (mam taką nadzieję) pozycja.

Podstawowe pytanie: na jakim poziomie trudności grać? Nigdy nie grałem w żadną Personę (czego żałuję, bo Cathernine np. mnie mocno wciągnęło pod względem fabularnym ), ale lubię wyzwania w grach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie robi się potem np. w połowie gry za łatwo? Nie lubię być później koksem, który leci jak przecinak. Szanuję miarowe wyzwanie budowane w grze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Wiolku napisał:

A nie robi się potem np. w połowie gry za łatwo? Nie lubię być później koksem, który leci jak przecinak. Szanuję miarowe wyzwanie budowane w grze. 

Robi sie za łatwo jak lubisz sie bawic buildami i bedziesz rozwijal Persony itp. Mozna w kazdej chwili zmienic na hard podczas gry wiec jak bedzie za latwo mozesz to zrobic. Jezeli to Twoja pierwsza stycznosc z Persona ever, to zacznij lepiej na normal, bo hard na samym poczatku daje niezle w tyłek i nawet ja nie moglem wiekszosci walk skonczyc bo poprostu bylo ciezko w pierwszym i drugim zamku.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za rady :rayos:

Czekam tylko na sms z PACZKOMATU, bo widzę, że gierka jest już w centrali w Kielcach. Lecę, pędzę po pracy i zaczynam być nastolatkiem w Tokio. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

80h, 5 zamków zrobionych, każdy w 1 dzień (o ile fabuła pozwala). I zostaje podbijanie social stats oraz relacji.

Trochę zaczyna przymęczać gra tym samym :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta