Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Persona 5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1144 odpowiedzi w tym temacie

#1141 Bzduras

Bzduras
  • Użytkownicy
  • 1222 postów

Napisano 15 August 2017 - 07:26

SP da się odnowić tylko miksturami i wyjściem z pałacu=strata dnia ?

Albo

Szybko rozwinąć relacje z panią doktor i kupić naszyjniki na odnawianie sp. Dzięki nim na normalu każdy pałac spokojnie można oczyścić na jedno przejście + obowiązkowe związane ze story wyjścia.

albo

Rozwinąć relację z Sojiro, co pozwoli robić przedmioty odnawiające SP przy ekspresie do kawy. Sposób z panią doktor oczywiście lepszy, ale i te itemy potrafią dupę uratować

• 1

#1142 Kinoji

Kinoji
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • SkądPoznań
  • PSN IDJapo-niec
  • Nintendo IDKinoji

Napisano 15 August 2017 - 08:34

albo

Rozwinąć relację z Sojiro, co pozwoli robić przedmioty odnawiające SP przy ekspresie do kawy. Sposób z panią doktor oczywiście lepszy, ale i te itemy potrafią dupę uratować

Jesli dobrze pamietam to te faktycznie przydatne przedmioty od Sojiro dostepne sa dopiero od poziomu relacji, ktory jest za murem fabularnym. Sposob z pania doktor jest do zrobienia DUZO wczesniej

• 0

#1143 ornit

ornit
  • Użytkownicy
  • 4117 postów

Napisano 15 August 2017 - 08:40

Naszyjnik jest lepszy bo nie trzeba marnować czasu w "prywatnym życiu" na przygotowywanie dodatkowych przedmiotów.

• 0

#1144 ragus

ragus
  • Użytkownicy
  • 16425 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano dziś, 00:11

Dobra, wreszcie zasiadłem na poważnie (chu,j, że limitka kupiona na premierę xd).

Po 7 godzinach jestem wniebowzięty. Prezentacja, bohaterowie, scenariusz, muzyka, system walki, tempo akcji jest tip top. Jakbym miał teraz wrócić do P4 z tym jej początkowym pięciogodzinnym symulatorem życia i dungeonami w formie kartonowych pudeł połączonych ze sobą, to chyba bym się zerzygał.

No jest wspaniale. Pacio miał rację. Świat widzę na czerwono-czarno, a dzisiaj będę spał ze steelbookiem. Czy to ta słynna gejmerska zajawka?

Użytkownik ragus edytował ten post dziś, 00:16

• 3

#1145 [InSaNe]

[InSaNe]
  • Użytkownicy
  • 3118 postów

Napisano dziś, 08:38

U mnie też od premiery leżała i dopiero ostatnio zacząłem grać. Niestety, mam chyba przesyt graniem, bo nie mogę się wciągnąć. Skończyłem wątek z wuefistą, ale robię przerwę, bo szkoda psuć sobie przyjemność i grać w to dzieło na siłę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2