Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Robienie gry na podstawie filmu na podstawie gry jest IDIOTYCZNE,

wpis

 

Nie ma co żałować-poprzednia część była wręcz żałośnie nudna i monotonna,szkoda,że nie tworzą PoP na wzór części z ps2-szczególnie piaski czasu były super

 

Nie wiem co wy wszyscy widzicie w tych Piaskach Czasu. Dla mnie WW jest na pierwszym miejscu trylogii. A co do The Forgotten Sands to będzie to najprawdopodobniej prequel WW. Będziemy świadkami jak książę zdobywa zbroje, amulet, jak znajduje się na statku itd. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem za :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj chyba skończyło się jakieś embargo na publikowanie w internecie zapowiedzi o nowym PoP(i informacji z pokazu tej gry), gdyż zapowiedź Forgotten Sands możemy znaleźć na każdym większym serwisie. Oto kilkach z nich:

Gry-Online Polygamia Neogo Onet Gry

Zachęcam do czytania i oglądania(jest też parę nowych screenów, jak dla mnie gra jest bardzo ładna). Ja osobiście troszkę napaliłem się na tą grę. Zapowiada się na prawdziwy powrót do korzeni(trylogia z piaskami) i co ważniejsze nie śmierdzi causual'owością.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gameplay:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,104392,7639945,Zapomniane_Piaski_to_powrot_do_przeszlosci.html

 

Między innymi: 50 przeciwników na raz, zamrażanie wody (plus akcje z innymi żywiołami), oczywiście wszystkie moce pisaków i akrobacje tak jak to było w oryginalnej trylogii, gra szaleje na silniku AC2 (ciekawe czy się sprawdzi w zamkniętych pomieszczeniach).

 

Mi się to trochę nie podoba, ten tytuł będzie za mocno tkwił w poprzedniej generacji (tak mi się wydaje). Może i klimat powróci ale boje się że mechanika gry (w sensie starej trylogii na której bazuje nowy PoP) już mocno się zestarzała i może nie dać już takiej radochy - w końcu gry poszły do przodu, choćby jeżeli chodzi o animowanie bohaterów. Mimo to liczę, że uda się im na gra :)

Odnośnik do komentarza

Animacja jak żywcem wyjęta z trylogii. Trochę przestarzale to już wygląda, chociaż bieg po ściane nadal wygląda kozacko. Dobrze, że znowu będzie więcej skakania i eksploracji. Walka jakoś nie zachwyca, taki zbiedzony Warrior Within, przeciwników może i jest wielu, ale stoją i czekają aż dostaną wpierdol. Mimo wszystko czekam, podobają mi się lokacje no i fajny jest ten patent z kontrolą żywiołów, na pewno urozmaici gameplay.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam i bez zastanowienia wziąłbym w dniu premiery bo imo ta seria od zawsze mnie kręciła. A na dodatek będzie to próba powrotu tego zasłużonego Prince'a (i żadna egranizacja ekranizacji ufffff !).

Sory ale chyba ominęło mnie te info. To nowy PoP nie będzie jednak na podstawie filmu? Jeżeli tak to rzeczywiście big ufffff.

 

Obejrzałem ten gameplay i szczerze wali mnie to, że rozgrywka wali "poprzednią generacją" ;]. Akurat w wypadku Księcia pasuje mi to, kupuję to. Byle gameplay był odpowiednio zróżnicowany pomiędzy walką, elementami zręcznościowymi i zagadkami. Tak jak w "PoP: Two Thrones" i będzie dobrze.

 

Smaka sobie narobiłem tym filmikiem. Może czas najwyższy zaliczyć ostatniego PoP-a;/.

Odnośnik do komentarza
Sory ale chyba ominęło mnie te info. To nowy PoP nie będzie jednak na podstawie filmu? Jeżeli tak to rzeczywiście big ufffff.
Skąd w ogóle się takie info urodziło? Film PoP powstaje na podstawie gry Sands of Time więc robienie gry na podstawie filmu na podstawie gry jest totalnie bez sensu (rozumiem remake SoT). Forgotten Sands i Film PoP pojawiają się kolo siebie ale nie są bezpośrednio powiązane (przynajmniej wg dostępnych informacji), zbieżność premier obu produktów wynika raczej z przyczyn marketingowych - wiadomo ludzie pobiegną po seansie do sklepów poszukać gry i zobaczą nowego PoP'a, a zdziwienie pojawi się dopiero po odpaleniu, że to jednak nie ten filmowy księciunio śmiga po ekranie :)

 

Może czas najwyższy zaliczyć ostatniego PoP-a;/
Polecam bo nie był taki zły jak się o nim powszechnie mówi - był po prostu inny:)
Odnośnik do komentarza

Skąd w ogóle się takie info urodziło? Film PoP powstaje na podstawie gry Sands of Time więc robienie gry na podstawie filmu na podstawie gry jest totalnie bez sensu (rozumiem remake SoT). Forgotten Sands i Film PoP pojawiają się kolo siebie ale nie są bezpośrednio powiązane (przynajmniej wg dostępnych informacji), zbieżność premier obu produktów wynika raczej z przyczyn marketingowych - wiadomo ludzie pobiegną po seansie do sklepów poszukać gry i zobaczą nowego PoP'a, a zdziwienie pojawi się dopiero po odpaleniu, że to jednak nie ten filmowy księciunio śmiga po ekranie :)

Nom chodziły takie ploty jakiś czas temu. Nawet tu na forum, że nowy Prince będzie bazował czy się uzupełniał z filmem. Dlatego olałem całkowicie nowego Pop-a przez to. No ale wygląda na to, że jednak nie.

 

Polecam bo nie był taki zły jak się o nim powszechnie mówi - był po prostu inny:)

No właśnie. Znam osoby którym się podobał mimo wszystko. Tym bardziej na pewno obadam bo chodzi teraz za grosze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi się podobał, ale w małych dawkach. Za dużo powtarzania tego samego, ale sam klimat jak z baśni, zrezygnowanie z idiotycznego ekranu "you died" i wstawienie za to Eliki, animacje podczas walki, krainy które się całkowicie zmieniają po odratowaniu. To wszystko mi się bardzo podobało, więc polecam ;)

 

A co do nowego PoPa to motyw z piaskami czasu już mi się przejadł. Kontrola nad żywiołami wygląda za to na coś nowego i ciekawego. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę oceniać gry po krótkim filmiku, ale nie czuję tego orientalnego klimatu. Powinni wrócić do baśniowej stylistyki Sands of time. Niech biorą przykład z GoW i dodadzą jakieś wschodnie potwory - dżiny, demony itd.

Od WW żadna część nie dała mi tego co jedynka, uczucia, że biorę udział w jednej z baśni tysiąca i jednej nocy.

 

Seria na siłę poszła w "poważną" stronę.

Odnośnik do komentarza

Gra mi się podoba, przypomina mi Warrior Within ( moją ulubioną część serii )

"poważny" klimat jak najbardziej na + !!

Co do vsync to tragedia, gra ma "przecięcia" obrazu

Tak samo ilość przeciwników, nie ilość a jakość widać spadki animacji.

 

Co nie zmienia faktu, że gra będzie MUST HAVE!

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie przesadzą z tym patentem, gdzie zamrażamy i odmrażamy wodę, by przebić się dalej, to będzie spoko. Na razie na wszystkich urywkach z gameplay'u pokazywany jest ten patent. Fajnie, że lokacje to taki miks Sands Of Time i Warrior Within (jedna lokacja bardzo przypomina ogrody).

No nic, czekam na więcej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=5804

 

Nowy gameplay, wygląda bardzo podobnie do trylogii, co dla mnie jest plusem.

Dokładnie.

 

Nie ma co liczyć na szok jak swego czasu na Ps2. Ale raz brakuje mi takich/takiej gry. Dwa tak jak wspomniałeś przypomina trylogię co również dla mnie jest plusem.

 

Tylko jedno małe ale czemu premiera w maju. Może na zimę jakoś obadam nowego Pop-a włącznie z poprzednim.

Prędzej nie ma szans.

 

Edit: Po przeczytaniu playtestu w nowym Extremie. Tylko potwierdza się to co pisaliśmy nowy PoP to powrót do korzeni. W pozytywnym sensie.

 

Jeszcze bardziej wyczekuje nowego Księcia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oprawa graficzna jest co najwyżej dobra. Przynajmniej w tym fragmencie. Ale do takiego choćby Assassin's Creed 2 nie ma porównania. Poza tym system walki jest trochę biedny i nie ma startu do Warrior Within. No chyba, że będziemy sobie odblokowywać nowe ataki. Poza tymi mankamentami jest nieźle i samo pokonywanie "drogi" jest fajne (dobry jest patent ze śmiganiem po wystających kamieniach). Stary dobry PoP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.