Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem już to w "ogólnym" ale odp. i tu, bo może ruszy się jakaś fajna dysputa na temat tego kozackiego (dla mnie :) FPS-a

 

 

Wygląda, że to fake ale mam nadzieję, że po Ratchecie zapowiedzą trójkę Resistance 3. Dla mnie to jedna z lepszych gier (serii) tej generacji. Należę do tej drugiej grupy co kochają tą grę, bo jak wiem tą grę można kochać albo mieć głęboko w poważaniu) . Marzy mi się melanż jedynki z dwójką . Poziom trudności oraz długość Res 1, natomiast bossowie, akcja , design poziomów z Res 2 + graf podciągnięta adekwatnie do obecnych możliwości PS3. Mniam :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Prosze o jedna rzecz (i miliony fanow na calym swiecie)

 

Niech dadza Single Player z czescie 2 , natomiast MULTI z czesci 1

 

Czy to nie dziwne ,ze w czesci 1 multi gra przytlaczajaco wieksza ilosc graczy niz w multi w 2/?

 

Chce starego fps, gdzie bronie leza na ziemi , gdzie licz sie SKILL, Gdzie gamon wyskakujacy na plecy dobremu graczowi ostanie prze(pipi)any w glowe bo dobry gracz zdazy sie odwrocic i wpiepszyc gamoniowi pol magazynku w glowe,

 

Chce mechaniki i szybkosci czesci 1 w nowej za(pipi)istej grafice,

Chce roazmach w singlu czesci 2 i nie najgorszy co-op

 

 

 

ALE NAJWAZNIEJSZE:

 

NIECH WYSLUCHAJA FANOW, KTORZY WRZUCILI IM TYSIACE POSTOW NA myresistance.net I NIECH WROCA DO STYLU MULTI Z CZESCI PIERWSZEJ

 

Czego sobie i wam zycze

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

o ciup jakie cfaniaki :D ktoś go skasował,na bank go zakłądałem jakiś rok temu i nawet chyba już dwie strony tematu były.Może jakiś mod go skasował bo wtedy jeszcze oficjalnie nad nią nie pracowali.

 

W każdym razie napisze to co wtedy:(ostry spoiler)

 

 

Hale będzie wg mnie na bank teraz głównym złym,ciekawe tylko kogo zrobią teraz nowym bohaterem-może kolesia z resistance z psp?

 

Odnośnik do komentarza

 

Hale przeciez zginal.Dostal ladnego heada od swojego ziomka :D.Uwazam ze Capellim bedziemy grac .Fajnie by bylo gdybysmy tym razem wcielili sie w chimery atakujace ziemie ;)

 

po pierwsze za(pipi)i.ście wszystkkim niegrającym spiepszyłeś grę,ja subtelnie ukryłem to w spoilerze,a ty machnąłeś z grubej rury

po drugie(znowu spoiler)

 

Hale nie ginie przecież,co z tego,że dostał kulkę w łeb- nie widziałeś jaka piekielna chimerowa energia go opętała i co robił z swoim ciałem w końcówce gry?na serio uważasz,że byle kulka zabiła go,tym bardziej w obliczu otwartego poratlu do innego świata...

 

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Cholera, niby jedynka nie była jakaś wybitna, niby dwójka już duuużo lepsza ale multi było FAIL'em (osobiście przyznam że patrząc na całą serie przygody Nathana nie były jakimś mega przeżyciem), jednak na wiadomość o sequelu po prostu czeka się na jakieś dalsze info !!

Odnośnik do komentarza

W czasach świetności multi z Resa 1 nie istniały dla mnie inne gry. Po pierwszym meczu online już wiedziałem, że to jest to. Dla mnie to najlepszy multi na Ps3. W części 2 sami nie wiedzieli co chcą osiągnąć i wyszła kupa. Zobaczymy do kogo zaadresują Resa 3, czy do fanów części pierwszej, czy do fanów CoD'a. Od siebie dodam, że już rzygam wszelkiej maści perkami, botami, nalotami i resztą tego szajsu.

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie dodam, ze schemat rozgrywki w co-opie przypominal mi.....World of Warcraft. Caly schemat byl taki sam jak w WoWie:

- tank, ktory robi za osobe przyjmujaca na klate obrazenia, odciaga uwage od reszty czlonkow zespolu

- healer, ktory pilnuje, aby inni nie wyzioneli ducha

- DPS, ktory ma zadac jak najwiecej DMG, kiedy tank odciaga uwage wrogow

Wszystko jak w WoWie :P Gralo sie - owszem, przyjemnie. Naprawde porzadna zadyma - niezly relaksik tak sobie zapuscic w tle muze i pobiegac z obrotowa wyrzynajac setki himer. Jednakze jak dla mnie, jesli chodzi o aspekt coopa - goroje Left 4 Dead. Gralem troche na PC - swietna gierka, szkoda ze tego nie ma na PS3. Jedna z niewielu gier, jakich zazdroszcze posiadaczom xboxow.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.