Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem community owszem ale IMO troche bardziej skillowe bylo Res1

 

Bez podziału na klasy- bronie lezaly na mapie wiec kazdy mogl sie do nich dostac.

 

Weapon Wheel - generalnie mogles zbierac wszystko i wq razie potrzeby zmieniac bronie

 

Ilosc amunicji, ktora musiales wpakowac w przeciwnika pozwalala lepszemu wygrac pojedynek nawet gdy zaczal pozniej strzelac

 

MOsobiscie preferuje FPS" w starym stylu" mniej realistyczne ale zdecydowanie bardziej stawialy na skilla.

 

Killzone 2 byl bardzo fajny ale osobiscie uwazam ze slabszy niz R1

 

heh to ja już łykam nowe rozwiązania bez popity - granie klasami, które wzmaga team play i pozwala naprawę dobrze bawić się z ekipą bardzo do mnie przemawia. FPSy stawiające na skilla mnie mnie kręcą z prostej przyczyny - ja tego skilla nie mam :whistling:. Nie mam również czasu ćwiczyć milion godzin i w wieku 27 lat nie będę miał takiego skilla jak 18-latek. Myślę, to jeden z powodów.

 

Nowe pomysły (czytaj K2) daj mi masę naprawdę dobrego funu i dlatego tak zciekle bronię tej formuły (choć Wełna do tej pory nie zgraliśmy razem i wielokrotnie miałem do Ciebie żal że drżałeś ze strachu przed Królami Popu)

 

co do R3. Mam głównie nadzieję, że wyciągną multi z zapaści. Pomysł z wieloma osobami w teamie był niezły, ale chaos podczas rozgrywki mnie irytował i szybko zrezygnowałem. Chciałbym aby był zrobiony z pomysłem

Odnośnik do komentarza

Najlepsze co mialo R1 to bylo Party. tu nawet killzone 2 nie przebil tego patentu

 

Party na 16 osob i wyszukujesz rankingowego meczu. No za(pipi)ista sprawa. Ile bylo przy tym smiechu, Potem okienko z czatem zanim wczytala sie plansza.

 

Najlepszy system wspolnej gry jaki widzialem w fps. z poziomu party startujesz wszystko, custom, ranked, wszystko.

 

A i obowiazkowo kary za ucieczki.

 

Bronie na planszy rownowaza szanse. jak jestes dobry to na jednym zyciu kroisz wszystkich. A tak w klasach przegrywasz np bo twoja bron ma mniejszy zasieg. A tak w zaleznosci od sytuacji jestes snajperem, komandosem ;P i tancerka

 

Takie robie wszystko: tancze, wyszywam, lepie garnki ;P

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też singiel Resistance 1/2 jest lepszy od KZ2 (coś czuje, że KZ3 może jednak powalczyć). Niel ubie za bardzo tego słowa ale epicki pasuje bardzo do serii RES.

 

Bardzo cenię sobie w RES różnorodność miejscówek ( główna bolączka KZ2) i grafę (szczególnie dwójka gdzie niektóre levele vide Chicago robią niesamowite wrażenie), w multi z urzędu nie gram, więc ciężko mi coś sensownego stwierdzić.

 

Jeżeli będzie RES3, to zastanawia mnie bardzo czy dalej będzie ten sam Ratchetowo-Resowy silnik , czy zrobią coś nowego np z pomocą ND (choć po romansie z EA, sądzę, że możliwość pomocy ND spadła praktycznie do zera)

Odnośnik do komentarza

zeby bylo jasne... ja mowilem tylko o uniwersum. Gameplayowo/multi za malo pogralem w obie gry zeby moc sie wypowiadac.

 

Anyway... Hale moim zdaniem powroci w trojeczce, ale albo jako zly (chimera boss), albo zostanie sklonowany/wskrzeszony. Stawiam, ze Insomniac bedzie chcial zrobic z niego bardziej ikoniczna postac, bo zarowno KZ jak i Res cierpia na brak bohatera. GG idzie w strone pokazania antagonistow w KZ3 czyli Helghastow o ktorych malo wiemy z gier, wiecej z info poza grami, wiec Insomniac IMO bedzie cisnac w druga strone.

Prognozuje tez, ze w trojce odbedzie sie wojna z jeszcze jedna rasa... pewnie ta z ktora Chimery przegraly dawno dawno temu, chyba ze okaze sie, ze ta rasa sa protoplasci ludzi

Odnośnik do komentarza

Apeluję aby stosować spojler- wiem, że to dziwne ale nie każdy forumowicz ukończył Resistance 2 :P

 

Co do braku bohatera to się po trosze zgodzę: w Resi mamy Hale'a, który jest bardzo mało charakterystyczną postacią (w dwójce sprawa wygląda nieco lepiej), natomiast w K2 wątek fabularny oraz bohaterowie to totalna żenada... nie rozumiem skąd taki spadek formy - w pierwszej części Killzone'a mieliśmy naprawdę zgrabną historię okraszona interesującą ekipą bohaterów (Hakhka FTW!).

 

PS Killzone > Killzone 2 :thumbsup:

 

PS2 Zeratul, kiedy nowe EP? :>

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Plotki o pojawieniu się R3 na GC krążyły już w sieci od jakiegoś czasu, ale przynajmniej oficjele z Sony niczego nie dementują. Czyli coś musi być na rzeczy. Podejrzewam, że gra będzie hulać na silniku A Crack in Time. Chyba, że napisali nowy na potrzeby gry.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Sorry za offtop, ale nie bede wskrzeszal juz dawno zapomniany temat Resistance 2

 

Nie gralem w zadna czesc Resistance, dlatego sciagnalem sobie demko pierwszej czesci. Jesli chodzi o sterowanie (zoom taki jak w Killzone na PSone) i grafike, to czy druga czesc jest podobna w tym temacie do pierwszej. Rozumiem ze to jedna z pierwszych gier na PS3, ale jest tak totalnie archaiczna jak starozytny Egipt. W jedynke na pewno nie zagram, ale ciekawi mnie dwojka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ostatnio dopiero dotarła do mnie informacja o spodziewanej premierze R3 więc sie wypowiem. jesli chodzi o kampanie to wogóle może jej nie być , interesuje mnie tylko online. jednak jeśli ma byc takie góxxx jak w częsci 2 to wogóle mogą sobie odpuścic wydawanie tej gry. żadnych klas , "realistycznej" fizyki z n00bzone 2, zadnych pojazdów, bootów i innych śmieci, plus powrót respawnów broni na mapie oraz stare objectivy a nie to co pokazali w 2 czesci. byle karabin strzelał jak w jedynce oraz granaty działały tak samo (te z 2 do jakaś żenada). czasami krok w stecz może byc krokiem do przodu,.

Odnośnik do komentarza

Już miałem przewijać widząc brudasów, murzyna itd, ale się powstrzymałem. Zwróćcie uwagę na 51 sekundę, normalnie kadr jak z Mafii. :] Ogólnie filmik pokazuje taki post apokaliptyczny świat, gdzie rasa ludzka jest zdziesiątkowana, końcówka jak z Obcego. Szkoda tylko, że samej gry nie ma tu wcale. Widać, że gra musi być dopiero we wczesnej fazie produkcji, skoro nie zdecydowali się na pokaz kodu.

Odnośnik do komentarza
ostatnio dopiero dotarła do mnie informacja o spodziewanej premierze R3

Kurcze, byłeś zamrożony? ;) A tak serio, to też życzyłbym sobie powrotu multi z R1. Obawiam się niestety, że możemy sobie tylko pomarzyć, klasy, perki expy, expy, dużo expa, kolorowe odznaki, ulepszacze skilla, taaak, w to się teraz gra...

 

I nie bluźnij o braku singla ;) Jeśli multi okaże się crapowaty, to kupno R3 bez mocarnego singla nie będzie miało miejsca (w moim przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
ostatnio dopiero dotarła do mnie informacja o spodziewanej premierze R3

Kurcze, byłeś zamrożony? wink.gif A tak serio, to też życzyłbym sobie powrotu multi z R1. Obawiam się niestety, że możemy sobie tylko pomarzyć, klasy, perki expy, expy, dużo expa, kolorowe odznaki, ulepszacze skilla, taaak, w to się teraz gra...

 

I nie bluźnij o braku singla wink.gif Jeśli multi okaże się crapowaty, to kupno R3 bez mocarnego singla nie będzie miało miejsca (w moim przypadku wink.gif

 

Zamrożony jeśli chodzi o granieverymad.gif . w sprawie multi powiem tylko tyle że jeśli wpakują ten cały śmietnik pobrany z coda i kz to nie zagram. serwerów 1 nie mają zamiaru puki co wyłączyć więc będe sobie dalej kilował w spokojudiablo.gif . jednak mam nadzieję że nie pozostaną obojętni na opinie graczy które wręcz zalały ich forum po premierze części 2. Obadam singla z ciekawości co do dalszych losów głównego bohatera.

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Hmm, single z 2ki: 1.92 (w milionach) sprzedanych sztuk. Online z 1ki: 3.70 (oczywiście dzięki bundle'om). http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=resistance%202. Tak więc sorka Khadgar, ale myślę, że zamiast Ciebie, Insomniac wolałoby kilka milionów zielonych przyjaciół http://www.vgchartz.com/worldtotals.php?name=modern+warfare&publisher=&console=PS3&genre=&minSales=0&results=50&sort=Total :(

Odnośnik do komentarza

Hmm, single z 2ki: 1.92 (w milionach) sprzedanych sztuk. Online z 1ki: 3.70 (oczywiście dzięki bundle'om). http://www.vgchartz....resistance%202. Tak więc sorka Khadgar, ale myślę, że zamiast Ciebie, Insomniac wolałoby kilka milionów zielonych przyjaciół http://www.vgchartz....s=50&sort=Total sad.gif

sądze że jednak nie zrobia 2 camp of duty. nauczeni doświadczeniem z "powodzeniem" częsci 2 doszli chyba do wniosku że nie ma większego sensu tworzenie plagiatu cod (nieudolnego w dodatku). tajemnica sukcesu gier pokroju cod jest jedna: każdy gracz (nawet taki "niedzielny") może pograc i nawet z satysfakcją sobie kogoś pozabijać. Resistance nie jest tak przystępne i wymaga pewnego treningu tzn. zabicie przeciwnika serią składającą się z 10 kulek w głowę nie jest takie proste , a do broni które umożliwiaja łatwiejszą eksterminację przeciwników to trzeba najpierw dobiec.
Odnośnik do komentarza

Trailer miodzio. Jakby ktoś się postarał można by niezły film s-f zrobić z Ressistance :D

 

Dokładnie :thumbsup:

Trailer fantastyczny wkręcający w klimat R3, z chęcią obejrzał bym taki film, może nareszcie by był porządny film na podstawie gry.

Czekam na pierwszy "growy" Trailer, szkoda że nawet nie ma pierwszych screenów z gry,trzeba poczekać :) .

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ale ten trailer jest strasznei chu.jowy. 0 dynamiki, nuda przez 2/3 filmiku, na dodatek 0 pokazu gry albo jakiegoś renderka chociaż. Jakoś średnio mi się chce wierzyć w premierę na 2011, skoro takie coś pokazali.

 

No faktycznie. Lepsze skaczące gnomy w zwiastunach Halo. Mimo, że aktorskie zwiastuny gier od Bungie są fajne to nie są tak klimatyczne jak ten. Fajnie i subtelnie ukazane chimery w tle, super klimat lat 30. Liczę na coś w stylu L4D, co-op i zwykli ludzie.

Odnośnik do komentarza

Major, mnie się nie podobał, jasne? Trailer był nudny aż do samej końcówki, poza tym filmy z żywymi aktorami ogólnie nie podobają mi się bo nic ciekawego i konkretnego nie pokazują, te z Halo również.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.