Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa az wam zazdroszcze...jest ktos moze tutaj z wysp i wie jak bedzie wygladala sprawa tutaj z u2...bylem w extravison i dopiero w piatek, gamstop tez mowia ze dopiero piatek (podpytalem chlopa czy nie bedzie wczesniej to mowi ze juz dostana w polowie tygodnia ale i tak nie sprzedadza wczesniej bo kara jest dosc spora za wczesniejsza sprzedaz i zaczeli by sprzedawac tylko gdyby ktorys z sieci sklepow ich zaczal wczesniej bo wtedy moga).....jakby ktos mial namiary na cos wczesniej w IE to niech da znac.

Odnośnik do komentarza

Zadzwon do Media Markt - tylko tam moze byc, poza tym nie ma innych sklepow, ktore maja gry w dniu premiery lub nawet nowosci . :D Pisalem maila z zapytaniem, ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi.

 

Jak bede mial czas to jutro tam podejde i zobacze czy jest, ewentualnie zapytam kiedy bedzie i za ile. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Opole anyone? Dostanę Un2 gdzieś w tym mieście grzechu?

Zadzwonilem do MM - dowiedzialem sie, ze bedzie w dniu premiery, ale sprzedawca nie wiedzial kiedy dokladnie (dzien) to bedzie. Co do ceny to powiedzial, ze gra bedzie kosztowala nie wiecej niz 219, ale moze byc taniej. :)

Patrzac na ceny w lokalnym MM nie chce mi sie wierzyc, ze Uncharted 2 bedzie kosztowalo 159zl. ale byloby calkiem fajnie :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

W MM Czeladź jutro do godz. 16 ma być w cenie 199.

Empik w M1 dopiero podobno 20 października, cena nieznana... smiech na sali, ale obsługa.

Pamiętam, jak przed premierą K2 też mi mówili w jakimś empiku w wawie, że będzie jakoś dwa, czy trzy dni po premierze.

Potem okazało się, że było w dniu w za(pipi)istych promocjach.

Oni tam nie wiedzą co, gdzie kiedy. Co się dziwić, taka praca, że bez znaczenia czy się starasz czy nie, hajs ten sam. :(

 

W MM Czeladź jutro do godz. 16 ma być w cenie 199.

Empik w M1 dopiero podobno 20 października, cena nieznana... smiech na sali, ale obsługa.

Pamiętam, jak przed premierą K2 też mi mówili w jakimś empiku w wawie, że będzie jakoś dwa, czy trzy dni po premierze.

Potem okazało się, że było w dniu w za(pipi)istych promocjach.

Oni tam nie wiedzą co, gdzie kiedy. Co się dziwić, taka praca, że bez znaczenia czy się starasz czy nie, hajs ten sam. :(

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

gamesoft z Krakowa ma mieć w czwartek za 179zł. do MM w M1 dzwoniłem już jakieś 5 razy od niedzieli ale nie udało mi się dodzwonić. jutro po pracy przejadę się osobiście to będę wiedział (chyba że uda mi się jutro dodzwonić i mi powiedzą że nie ma)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

kuzwa az wam zazdroszcze...jest ktos moze tutaj z wysp i wie jak bedzie wygladala sprawa tutaj z u2...bylem w extravison i dopiero w piatek, gamstop tez mowia ze dopiero piatek (podpytalem chlopa czy nie bedzie wczesniej to mowi ze juz dostana w polowie tygodnia ale i tak nie sprzedadza wczesniej bo kara jest dosc spora za wczesniejsza sprzedaz i zaczeli by sprzedawac tylko gdyby ktorys z sieci sklepow ich zaczal wczesniej bo wtedy moga).....jakby ktos mial namiary na cos wczesniej w IE to niech da znac.

 

Sprawdź w "SMYTH" ( cena 59 Euro ;/ ) . Kupiłem tam NFS SHIFT przed premierą .Na ich stronie internetowej możesz sprawdzić czy w którymś sklepie już mają. ( na dzień dzisiejszy jeszcze nie )

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą dzwoniłem do Empiku w Galerii Mokotów w Warszawie. U2 ma być dopiero 20-go angry.gif

Gdyby ktoś znalazł grę w wawie niech da znać

Oni podają info ze swojej strony, więc nie ma co się bać. Więc sami nie wiedzą kiedy, ale gra i tak im przyjdzie najpóźniej jutro. Czy ostatnio z jakąś grą od Sony mieli taką obsuwę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.