Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jutro będę chciał odmówić grę w ultimie nie będzie za późno? o której oni to będą wysyłać? Bo właśnie się dowiedziałem, że w MM w poznaniu już jest U2 i bym kupił tylko do Ultimy nie mogę się już dodzwonić, a nie wiem czy jak zadzwonie jutro o 9;00, to nie wyślą już paczki przez co nie da się odmówić... :/

Bez problemu. Sam odmówiłem dosłownie z 15 minut temu. Przywalili w h.uja to niech się nie dziwią, łaski nie robią.

Jak odmówiłeś skoro się nie idzie się do nich dodzwonić? chyba do 17:00 mają tylko czynne. Przez maila?

 

Co do konkretnego MM, to dzwoniłem na bukowską i tam rzeczywiście jest 14.10 ale na szwajcarskiej w M1 jest już dziś za 199zł

 

 

Ja też odmówiłem w ultimie mailowo a teraz jadę do media markt w olsztynie już mają za 219 zł

Odnośnik do komentarza

Jak jutro będę chciał odmówić grę w ultimie nie będzie za późno? o której oni to będą wysyłać? Bo właśnie się dowiedziałem, że w MM w poznaniu już jest U2 i bym kupił tylko do Ultimy nie mogę się już dodzwonić, a nie wiem czy jak zadzwonie jutro o 9;00, to nie wyślą już paczki przez co nie da się odmówić... :/

Bez problemu. Sam odmówiłem dosłownie z 15 minut temu. Przywalili w h.uja to niech się nie dziwią, łaski nie robią.

Jak odmówiłeś skoro się nie idzie się do nich dodzwonić? chyba do 17:00 mają tylko czynne. Przez maila?

 

Co do konkretnego MM, to dzwoniłem na bukowską i tam rzeczywiście jest 14.10 ale na szwajcarskiej w M1 jest już dziś za 199zł

anulowalem zamowienie przez ich stronke...

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostalem e-maila z opolskiego MM i ceny Uncharted 2: Among Thieves sa nastepujace: :)

 

Konsola 250 GB + gra - 1499 zł

Sama gra - 229 zł

 

Są już dostępne, ale moim zdaniem to bardzo duzo jak za sama gre, myslalem, ze bedzie najwyzej 219zl., odjechali z tym 229zl. :o

Byłem dziś i jeszcze nie było gierki na ekspozycji. Ale jutro też jest dzień, zastanawiam się czy gierka będzie z samego rana. 229zł. jest do przełknięcia. Dziś wydałem 3x więcej kapuchy na rzeczy kompletnie zbędne, więc...

e: już nieaktualne, byłem 2 raz i zaopatrzyłem się w mięcho

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

MM Bielsko-Biała i Media Expert Żywiec będą miały U2 około 18:00 cena nieznana :confused:

MM Bielsko-Biała już jest 199 PLN

jestem na BORNEO ale do roboty musiałem iść qrw4, jutro od 6:15 znowu chwytam pada w dłonie i tone w U2 :thumbsup:

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

A w tym altusie SC jest wersja zwykła i za ile ? Właśnie wróciłem z saturna w SCC i mają nadzieje że dzisiaj będzie :) tak jak wczoraj miało być. Jeśli chodzi o cene to jak wczoraj sie pytałem to powiedział 199zł ale widziałem po minie że bardzo nie pewnie wiec sami może jeszcze niewiedzą jaka cena będzie... może 169 :).

Prosze o sprawozdanie z Silesi bo drugi raz lecieć na darmo nie będe :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...