Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2018 o 15:29, Square napisał:

No to opowiadanie o motywie Jirena to słabo strasznie wyszło, jak wspomniano wyżej, lepiej gdyby go nie było.

 

Nawet bardziej niż słabo. Na YT na różnych kanałach poświęconych tematyce DBS ludzie snują swoje własne teorie i są one o niebo lepsze niż to co nam serwują w odcinkach niekiedy. Polecam kanał użytkownika doulie. Gościu ma fajne rozkminy i sensownie gada :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Pewnie już w zapowiedzi kolejnego odcinka zobaczymy jak wygląda wymasterowane UI.

 

 

Dodatkowo pojawiły się dwa nowe zrzuty:

Spoiler

 

igHauC9.jpg

QJU5Id7.jpg

 

 

 

edit: A jednak scan z V-Jump pojawił się szybciej niż przypuszczałem. Tak więc mamy siwego Goku :D

 

Spoiler

DWPa_FJVMAAeiZS.jpg:large

 

A tutaj z Dragon Ball Heroes:

Spoiler

DWPdcTqVAAAQb7e.jpg

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Niech ta strona sie skonczy, bo ciagle mi sie odpala ten (pipi)any filmik od frantika z Bulma


Faktycznie. :/ Na przyszłość będę pamiętał, co by unikać wstawiania redditowego playera. :sapek:

Łap plusika na pociechę. :D

Odnośnik do komentarza

To już się nudne robi, z tymi formami i kolorami włosów. UI był fajnym pomysłem, rozwiązaniem, coś sobą prezentował, a zarazem nie wprowadzał kolejnego koloru tęczy. No i dupa, nowa wersja wygląda obrzydliwie. Nie wspominając już o tym, że znowu polegają na transformacji, żeby podbić poziom mocy bohatera i rozwiązać wątek fabularny.

Odnośnik do komentarza

Android 17 zupełnie rozwalił to skalowanie mocy w ostatnich odcinkach. Na równi z SSJ Blue napierdziela najpotężniejsze monstrum światów, a jak dobrze pamiętam, to Cell w swojej pierwszej formie pokonał go z palcem w nosie. Teraz raptem po treningu w Greenpeace stał się taki potężny? Im bliżej końca, tym co raz bardziej widać jak słabym tworem jest DBS. Mam nadzieję, że w mandze inaczej to wszystko przedstawią, 29 luty tuż tuż.

Odnośnik do komentarza

@Masamune ale wiesz, że zanim w mandze rozkręci się turniej to jeszcze sporo czasu minie?

Co do #17 to ja nie mam do niego jakichś mega zastrzeżeń. Od Cell sagi minęło wiele lat, a ten cały czas trenował jak Goku i Vegeta. Jest słabszy od nich bez wątpienia, ale swoje pokazał. Jak szukamy osób na które warto narzekać to mega słaby Piccolo czy Gohan.

Odnośnik do komentarza

Bo C17 przede wszystkim pokazał, że nie chodzi tylko o poziom mocy, ale spryt, strategię, pomysł na przeciwnika. Dodatkowo jego nieskończona energia jest dużym plusem.

 

I co za różnica, że kiedyś był na takim poziomie, a teraz takim? Minęło sporo lat, a jak zostało wspomniane - nie próżnował przez ten czas, więc siłą rzeczy się rozwinął. Poza tym ma ogromny potencjał.

Najpierw jest narzekanie, że nie liczą się inni poza Goku i Vegetą, a jak ktoś inny jest na zbliżonym poziomie, to też źle.

 

Mam nadzieje, że w mandze również będzie jednym z ostatnich, którzy odpadną.

 

edit: Po początkowym zachwycie Freezą uważam, że to właśnie 17-ty jest być może największym plusem tego turnieju/arcu.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Bo C17 przede wszystkim pokazał, że nie chodzi tylko o poziom mocy, ale spryt, strategię, pomysł na przeciwnika. Dodatkowo jego nieskończona energia jest dużym plusem.

 

I co za różnica, że kiedyś był na takim poziomie, a teraz takim? Minęło sporo lat, a jak zostało wspomniane - nie próżnował przez ten czas, więc siłą rzeczy się rozwinął. Poza tym ma ogromny potencjał.

Najpierw jest narzekanie, że nie liczą się inni poza Goku i Vegetą, a jak ktoś inny jest na zbliżonym poziomie, to też źle.

 

Mam nadzieje, że w mandze również będzie jednym z ostatnich, którzy odpadną.

 

edit: Po początkowym zachwycie Freezą uważam, że to właśnie 17-ty jest być może największym plusem tego turnieju/arcu.

 

Nie wiem kto narzekał na to że tylko Vegeta i Goku się liczą, ale na pewno nie należę do tego grona. Dla mnie DB to przede wszystkim Saiyanie i tak jest nie od wczoraj. Seria od lat 80 opiera się na tym schemacie, a tutaj raptem android 17 dorównuje mocą bogom... No bądźmy poważni. Gdyby chociaż C17 był postacią nową, to bym zrozumiał. Równie dobrze mogli Kurilin'a tak dopakować i też byś mówił - a no bo on trenował dużo... Bardzo słaby zabieg reżyserski.

Odnośnik do komentarza

Póki co też jestem bardziej na nie. Myślałem, że zostawią czarne włosy, a dodadzą tylko tę dodatkową, czerwoną aurę. 

No ale możliwe, że w ruchu będzie to jakoś wyglądało. 

 

edit: Ty może nie narzekałeś, ale jest masa osób, które wylewają żale, że nikt poza Goku i Vegetą się nie liczy. Przywrócili Freezę, dali C17 - ja jestem zadowolony. Tym bardziej, że ten drugi miał predyspozycje żeby być tak silnym. Co nie znaczy, że dorównuje głównym bohaterom. Nie raz w trakcie turnieju pokazali, że nie jest na poziomie żadnych bogów. Gdyby nie Freeza odpadłby z Toppo, gdyby nie C18 odpadłby w walce z Anirazą itd.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bigby napisał:

Póki co też jestem bardziej na nie. Myślałem, że zostawią czarne włosy, a dodadzą tylko tę dodatkową, czerwoną aurę. 

No ale możliwe, że w ruchu będzie to jakoś wyglądało. 

 

edit: Ty może nie narzekałeś, ale jest masa osób, które wylewają żale, że nikt poza Goku i Vegetą się nie liczy. Przywrócili Freezę, dali C17 - ja jestem zadowolony. Tym bardziej, że ten drugi miał predyspozycje żeby być tak silnym. Co nie znaczy, że dorównuje głównym bohaterom. Nie raz w trakcie turnieju pokazali, że nie jest na poziomie żadnych bogów. Gdyby nie Freeza odpadłby z Toppo, gdyby nie C18 odpadłby w walce z Anirazą itd.

 


No zgoda, utrzymał się dzięki współpracy i taki był zamysł twórców, aczkolwiek jego potyczka sam na sam z Toppo czy Jirenem to jednak elementy które burzą hierarchię mocy w serii ;) No bo sorry, nie powinno być tak, że android dorównuje szybkością postaciom o wiele potężniejszym, i nawet jest w stanie siłować się znimi na ki -blasty :D
Frieza o wiele bardziej przypadł mi do gustu niżli fartowny Android i jego siła byłaby w tym momencie bardziej uzasadniona.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem zarzuty względem #17 ale trzeba mieć na uwadze, że on nie dysponuje taką mocą ofensywną jaką się mu tutaj wytyka. Siedemnastka to typ defensora co zresztą pokazywał na turnieju nie raz. Umiejętności defensywnych jak i ofensywnych nie można ze sobą porównywać. Rozkład sił jest inny. Plus #17 dysponuje niewyczerpalną Ki I dlatego w niewielkim stopniu dotrzymuje kroku elicie ALE jako obrona. Atak należy do Vegety i Goku.

Z Toppo to była czysta obrona aniżeli skuteczny atak nie mówiąc już o Jirenie.

Odnośnik do komentarza

Całkiem niezły odcinek, ale mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego. 

 

Brawa dla Vegety - za upór, determinację i niezłomną wiarę w U7. Zrobił wszystko co mógł, nawet przekazał resztki swojej mocy żeby Goku mógł jeszcze raz stawić czoła Jirenowi.

 

A Jiren nieźle zdziwiony. Myślał, że teraz pójdzie już z górki, ale ten cios chyba sprowadził go na ziemię. ;)

 

Teraz 2 tygodnie czekania.

 

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

W zapowiedzi to wyglądało już lepiej, ale niepełny UI wygląda po prostu lepiej i bardziej oryginalnie. Powinni tylko dodać czerwoną aurę i już. Na siłę chcieli ulepszyć coś co wyglądało naprawdę dobrze.

 

Nowy odcinek jest niezły, ale spodziewałem się czegoś lepszego trochę. A no i gdzie jest Frieza? nikt nawet o nim nie pamięta. On naprawdę wygra ten turniej przez, że każdy o nim zapomniał. Beka troche.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...