Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie potrafiłem przekonać się do amerykańskiego dubbingu w jakimkolwiek anime, ten z Twojego linka też mnie nie przekonuje. Hamburgery brzmią po prostu sztucznie i nie potrafią wydobyć ze swoich głosów takich pokładów emocji co japończycy (nie mówię tutaj o profesjonalnych voice-actorach użyczających swoich głosów do hollywodzkich filmów animowanych lub gier wideo), co w większości przyapdków kończy się failem.

Odnośnik do komentarza

Nigdy tych fuzji nie widziałem, nie mogę się doczekać, aż zobaczę je w anime :D.

 

Szkoda, że manga tak bardzo się różni od anime. Manga jest bardziej jajcarska, zwięzła i doroślejsza, kiedy anime jest poprzetykane głupiki uzupełniaczami, denną muzyką i wstawkami dla małych dzieci (I TA CENZURA). Ciężko się to ogląda, ale nikt nie jest w stanie zepsuć tej kreski i fabuły :).

 

Kuririn był najsilniejszym człowiek bodajże, Son Goku i Vegeta nie byli ludźmi.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Najsilniejszym człekiem nie jest Tenshin przypadkiem ?

Znalezione na szybko, wg. list power levels do znalezienia przez google Krillin w DBGT doszedł do 3 mln. jednostek mocy, Tenshin w sadze z Komórczakiem do 500k.. Tenshin w DBGT czymś dodatkowym się jeszcze wykazał?

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

W GT to chyba ogolnie nawet sie jakos nie pokazal. Zreszta nie ma co brac GT pod uwage, bo to G nie kontynuacja.

 

Seru Games

Tenshinhan: 100 000

Kuririn: 100 000

 

Pozniej nie ma ich razem w walce.

 

E: I ogolnie w ktoryms odcinku/chapterze Goku sam powiedzial, ze 'Łysa Pała' jest najsilniejsza na swiecie z ludzi.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

A więc Tenshin jest najsilniejszy :). Gohan i Trunks to mieszańcy, nie są to ani ludzie ani Saiyaninie, ale to właśnie dzięki temu są tacy potężni (przynajmniej na początku DBZ Gohan jest silniejszy od Goku, nie wiem jak dalej).

Odnośnik do komentarza

Łysy z kropkami to Kuririn/Krilan. Nie widziałem całego DB (na przykład nie mam zielonego pojęcia o Armii Czerwonej Wstęgi O_O), można to zrobić kiedy starzy Ci zabraniają oglądać "te głupie bajki" ;(.

Odnośnik do komentarza

Piccolo powiedział do Vegety zanim ten sam się wysadził w powietrze

"po śmierci twoja dusza trafi do obcego świata śmietelników

tam nie odnajdziesz Songa, gdy tam sie znajdziesz

twoja dusza zostanie oczyszczona a pamięć wymazana

ułatwi to tobie reinkarnacje w nowej postaci ludzkiej"

 

więc jakby nie było uuB jest człowiekiem, na życzenie Songa Strażnik w zaświatach wyposażył go w siłę Buu. Krillan te siłę posiadł przez lata. Ale koniec końców jemu należy się ten zaszczytny tytuł najsilniejszego człowieka na ziemi, tyle się chłopaczyna wycierpiał, tyle min nastrzelał przez te wszystkie odcinki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...