Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Produkt z naciskiem na Osiedle Swoboda(plus album osiedle swoboda - 6 czesci) --najlepszy i kropka

 

Aliens Labirynt 2 czesci -- najlepszy komiks o obcych

 

Aliens vs. Predator wydanie 94 -- reszta komiksow avp przy tym to syf

 

Obergeist -- swietny komiks z swietna fabula

 

Kasta Metabaronów 8 czesci -- ostatnio dorwalem i musze powiedziec ze bardzo pozytywnie po(pipi)a historia ;)

Odnośnik do komentarza

Marvel zaczął właśnie wydawać drugą serię tej mini serii, nic tylko czytać xD Co do serii numero uno, to istnieją także prequele, są to: "Marvel Zombies vs Army of Darkness" (Ash z Evil Dead included :P ) i "Marvel Zombies: Dead Days". Oba komiksy godne przeczytania. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Obecnie czytam:

,,Śmierć"- Neila Gaimana, moja ulubiona bohaterka serii ,,Sandman" doczekała się świetnego komisu, w którym odgrywa pierwsze skrzypce.

,,Sandman: Przebudzenie"- świetne zakończenie przygód Władcy Snów. Gaiman jak zwykle w formie.

 

Poza tym mam zamiar uzupełnić ,, Kaznodzieję" o dwa ostatnie tomy. Jestem ciekaw jak zakończy się historia wielebnego Custera i czy załatwi niedokończone sprawy z Twórcą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

dal mnie debeściakami są 3 komiksy Moore'a Watchmen i niestety nie wydane (mam nadzieję że niedługo będą) u nas From Hell (kilka lat temu był film z Deepem - komiks jest zupełnie inny i ze 1000x lepszy) oraz seria Miracleman (scenariusz najpierw pisał Moore potem Gaiman). Z nowszego stuffu bardzo podszedł mi Pride of Bagdad i Fables (jeszcze jeden odcinek (w USA oczywiśćie) i koniec niestety ale jest znakomity). Dość ciekawe ale bez rewelacji jest Grimm fairy tales oraz Y the last man. Dla mnie osobiśćie jako seria (cała) totalnie rządzi Usagi Yojimbo ale trzeba przeczytać kilka tomów by w pełni docenić ten komiks.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z polskich to osiedle swoboda (i PRO :D )

z zagranicznych czytalem sandman'a i the preacher ( ten pierwszy bardziej 'mroczny', chociaz preacher ma ciekawe motywy)

tak samo calkiem podobaja mi sie komiksy frank'a millera -sin city i genialny '300' (jak ktos chce to moge przeslac ;p )

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

bardzo lubie serie Lobo to chyba moja ulubiona, poza tym Aliens Labirynt jest konkretny jak juz ktos pisał. Ostatnio kupiłem sporo nowych komiksów z wyprzedaży i co by nie mówic jestem zadowolony. Świetny jest "Eryk Ostatni Szrama" i mroczny "Odmieniec", chętnie poczytam ich kolejne części.

zapomnialbym o Appleseed moim ulubionym komiksie ever :)

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Ja tam nie mogę się nazwać jakimś fanatykiem komiksów, nie kupuję ich często, nie trzymam pod kluczem, ale jakiś tam sentyment wyniesiony z dzieciństwa mam, za gnoja matka mi kupowała jakieś Tytusy, Asterixy i takie tam lajtowe.

 

Teraz do moich ulubionych należą:

-Kaznodzieja - genialne, mocne motywy dające ostro po bani

-Sandman - klimat

-Hellboy - za to że nie jest podobny do filmu, imho beznadziejnego

Jak znacie coś w podobnych klimatach (DC Vertigo) to polećcie.

 

Nie znoszę wszelkich komiksów z superbohaterami. Nawet za dzieciaka ich nie lubiłem.

 

Piona mj

Edytowane przez Łu#
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.