Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem, że Skalp i Kaznodzieja to gunwo :reggie: i że jestem debilem. Dzięki :frog:

 

Poza tym wychodzi na to, że tylko jest pięć komiksów/serii na świecie wartych przeczytania i można umierać.

Tak serio, to trochę się kolega ośmiesza takimi tekstami. Tak jakby DC i Marvel to byli tylko Batman i Spider-Man, a nawet jeśli patrzec tylko pod kątem trykociarzy, to jest wiele historii i klasyków, gdzie nie ma łup bęc albo jest to całkiem nieistotne. Bo czy taki np. Batman - Venom, to też łup-łup dla debili? No chyba nie bardzo.

No i są tez inne wydawnictwa i tytuły nie spuerhero, że nie wspomnę o mandze czy frankofonach. No, ale nie, tylko wyższe stany świadomości przecież. Chociaż wydawało mi się kiedyś, że jest to głównie medium rozrywkowe :dunno:

 

Poza tym tak tylko powiem, że mam od Ciebie Ornit takie komiksy jak Avengers, Thunderbolts czy X-Men. Czyli co z tego wynika? Czyżbyś też był tym, no...:philosoraptor:

A nie sorry, było jeszcze V jak Vendetta

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Luqat napisał:

 Bo czy taki np. Batman - Venom, to też łup-łup dla debili? No chyba nie bardzo.

The Long Halloween, Death in the family, Knightfall, to wszystko bardzo dobrze oceniane komiksy.

Spider man The Death of Jean DeWolff czy Spider man blue tak samo.

Jeden z moich ulubionych komiksów - Marvels dostał 5 nominacji do nagrody Eisnera, wygrał 3, no ale gówno :reggie:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 17.09.2021 o 20:09, drozdu7 napisał:

Pany potrzebna opinia o kilku tytułach, bo naszło na jakieś rajtuzy. 

Ultimate Spiderman od Bendisa, Biały Rycerz od Seana Murphy i Kapitan Ameryka od Brubakera. Co dobre? 

Ultimate Spider-Man od Bendisa to według mnie jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała Pajączka w jego długiej i bogatej historii. 

 

Za to Brubaker sprawił, że przestałem patrzeć na Kapitana Amerykę jako bohatera ubranego w flagę USA a zacząłem postrzegać go jako człowieka z krwi i kości. 

 

Oba powyższe tytuły to dla mnie MUST HAVE. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.08.2021 o 18:07, Shen napisał:

Kurva wreszcie zamówiłem, ciągle coś odrywało 

 

Już leci pachnacy cipka MJ zestaw classic i venom <3 przyznam że mam duży hajpik na pająka przez nadchodzący film 

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, XM. napisał:

Kurva wreszcie zamówiłem, ciągle coś odrywało 

 

Już leci pachnacy cipka MJ zestaw classic i venom <3 przyznam że mam duży hajpik na pająka przez nadchodzący film 

Jak się spodoba to w tym miesiącu dostaniemy jeszcze 3 tom epic collection, a dzisiaj odbieram z paczkomatu historię życia :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...