Skocz do zawartości

PSP Minis


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Również kupiłem Draculę w promocji za dyszkę i jestem bardzo zadowolony :) 3 mapy, 4 tryby (survival, super survival, rush (wybierasz zabawkę i walczysz z OGROMNĄ niekończącą się ilością przeciwników) oraz wave (samotna horda z Gearsów 2 :D) dają kupę zabawy i ogromną chęć walki o jak najdłuższe przeżycie. :thumbsup:

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio mialem chwilke czasu by przyciorac w Monsters (Probably) Stole My Princess! i ciora sie w to przyjemnie, klon Ice Towera z dodatkowym czestowaniem stworow z dynki (no, podwojnego skoku; ) jak to minis mozna lyknac w 10 min ale wraca sie do gry dosyc czesto (tyle ze poziom trudnosci fest wysoki nie jest) plus fajne poczucie humoru i klawa muzyke ; )

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

20zł za takie coś?

 

Nie za wszystko, ale za Tetrisa, Fieldrunners, Crystal Defenders, Stardusta zdecydowanie warto wyłożyć te 20-36 zł.

Choć czasami niektórzy uważają, że nie warto nawet ukraść, ale co tam.

 

Wszystko zależy od tego, kto lubi klasyki, bo znam takich, że nawet tetrisa trzymają w telefonach komórkowych, a ten bardzo umila czas na wykładach (jeżeli trzeba się już zjawić obowiązkowo) ;P

Odnośnik do komentarza

Bo tetris to jedyna gra w ktorą mozna grać na telefonie.

 

A i na moim psp czasem lubie pograć.

 

Jakies minisi warte uwagi poza Field Runners i Crystal Defenders?

 

Jest coś jeszcze w stylu Stardusr? A może coś w podobnego do Ikarugi czy innych samolocików?

Odnośnik do komentarza

Dzięki subskrypcji w Plusie wpadły mi już w łapy 4 minisy i muszę powiedzieć, że jestem bardziej niż pozytywnie zaskoczony.

 

Field Runners (minis) - bardzo fajne

Age of Zombies (minis) - bardzo fajne

Blast Off (minis) - świetne, wymagające, klimatyczna muzyczka

Alien Zombie Death (minis) - to uruchomiłem na razie tylko na PS3, jak uruchomię na PSP dam znać. Wydaje się przyjemną "strzelanką", ale na pewno bym zainwestował w inny tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Minisy niby fajna sprawa, ale póki co wiele interesujacych rzeczy tam nie ma - kupiłbym Tetrisa, ale za wersję BEZ multiplayera to chyba podziękuję. Chociażby dlatego, że za 19 zyli mam Critter Crunch na PS3. Słowem: za drogie te minisy no!

 

fakt ceny nie są niskie za tego typu gry, ale żeby nie kupic tetrisa z powodu braku multi to już przesada.down.gif

Odnośnik do komentarza

Monsters (propably) stole my princess - story mode zajmuje 12 minut, masterowanie dłużej, ale jak ktoś nie lubi tego drugiego, niech trzyma łapy od tego z daleka.

 

Space shooter for rwo bucks - chyba najlepszy space shooter z minisów. To wbrew pozorom poważniejsza produkcja. Dużo wrogów, plansz i tryb survival, sklep z upgrade'ami, voice acting, humor i bohater w s tylu Deathspank'a... brać, nie pytać ;)

 

Angry Birds - mocno zabugowana, i z dużymi spadkami framerate'u, ale da się grać i nadal to Angry Birds, najlepszy “castle crusher” na rynku ;)

 

Pacman CE - do DX nie ma startu, ale jak ktoś lubi Pac'a i masterowanie, to mu się spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Angry Birds - jak można tak z(pipi)ać konwersję tak prostej graficznie gry? Przecież na niektórych planszach się nie da grać, bo tak tnie, że szok! Ta gra powinna płynnie działać nawet na kalkulatorze, a to co nam zaserwowali to jakaś kpina. Skalowana grafika [cholernie BRZYDKO skalowana] + permanentne przycinki przy dogrywaniu dźwięku. No bez jaj panowie. Zawiodłem się strasznie. Gra się przyjemnie ale te bolączki psują zabawę :<

Odnośnik do komentarza
Angry Birds - jak można tak z(pipi) konwersję tak prostej graficznie gry? Przecież na niektórych planszach się nie da grać, bo tak tnie, że szok! Ta gra powinna płynnie działać nawet na kalkulatorze, a to co nam zaserwowali to jakaś kpina. Skalowana grafika [cholernie BRZYDKO skalowana] + permanentne przycinki przy dogrywaniu dźwięku. No bez jaj panowie. Zawiodłem się strasznie. Gra się przyjemnie ale te bolączki psują zabawę :<

 

przeciez jest juz dostepna wersja poprawiona ,na ktorej wszystko dziala,firma sama sie przyznala ze niewyszla im wersja na psp,i zrobilia ja od nowa,ci co zakupili poprzednie angry birds ,po wczesniejszym mailu do sony ,dostana mozliwosc pobrania nowej. Nawet informacje takie byly w necie:-) .

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wiadomo że nie tylko wielkie produkcje muszą być udane i grywalne, gry pokroju minis też dają dużo frajdy. Szukałem na necie stronki z najciekawszymi produkcjami z serii psp minis ale bez skutku. Postanowiłem założyć tutaj i o oto parę moich propozycji:

 

- Angry Birds

-Vector

 

 

 

Dawajcie swoich faworytów ;).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

O ile pamiętam, wyłączono możliwość kopiowania minisów i gier z PS One z poziomu PS 3 (względy bezpieczeństwa z powodu PS Vity). Musisz mieć na PSP aktywne to samo konto co na PS 3 i zalogować się na PS Store i stamtąd wejść w "downloads" i ściągnąć to co ściągnąłeś na PS 3 (za friko już ofkoz). Chyba z PC też się da przez program, ale nie próbowałem nigdy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...