Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam ze stronki www.modnation.com można było pobrać Exlusive beta Modnation Racers-1warunek-konto trzeba mieć na ps Store US.Nie kupujcie ludzie od osób z Allegro ,które przed świętami mają zamiar wypchać sobie portfele waszymi pieniędzmi.Wiem ,że to może być warn,ale pytam grzecznościowo,bo chciałbym pomóc-czy jak już ściągnąłem ten kod i użyłem czy mogę Go podać dalej???Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam do wykorzystania kod na demo God of War 3. Założyłem już nowe konto, więc jakby ktoś był chętny to będe mógł mu udostępnić w późniejszych godzinach. Jeżeli to nie jest sprzeczne z zasadami tego tematu (nie pamiętam, później przeczytam kolejny raz) to możecie prosic o dostęp w tym temacie. Więcej informacji za jakieś 2,5-3h :) Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, zasady przeczytane wszystko jasne :)

Tak jak w pierwszym poście czyli osoby chętne na dostęp do konta z demkiem GoW 3, proszone są o napisanie, że 'są chętne' :)

Teraz moja prośba do osób pobierających demo:

1. Od razu po załączeniu pobierania, proszę o wysłanie do mnie wiadomości na PSN z pobieranego konta (jestem dodany jako znajomy na tym koncie), a w treści napisać swój nick z forum.

2. Od razu po wysłaniu wiadomości, proszę o usunięcia konta z demem ze swojej konsoli (tym sposobem nie będzie was kusiło aby zmienic hasło).

Demko będzie się normalnie ściągało i będzie je można uruchomić na swoim głównym koncie (sprawdziłem osobiście).

3. Osoby które dostaną dostęp do konta, są proszone o nieprzekazywanie dostępu osobom trzecim.

 

Te trzy proste zasady mają pomóc w znalezieniu ewentualnego cwaniaczka, który będzie chciał zmienić hasło do konta. Oczywiście będzie potrzebna wasza pomoc, poprzez stosowanie się do tych zasad.

Sam będe się starał o zmienianie hasła co kilka udostępnień (domyślnie 5) w celu zmniejszenia grupy podejrzanych.

Prosze wszystkich o dostosowanie się do zasad tego tematu jak i do tych dodatkowych trzech.

 

TheBestia zaraz Ci wyśle pasy do konta.

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, zasady przeczytane wszystko jasne :)

Tak jak w pierwszym poście czyli osoby chętne na dostęp do konta z demkiem GoW 3, proszone są o napisanie, że 'są chętne' :)

Teraz moja prośba do osób pobierających demo:

1. Od razu po załączeniu pobierania, proszę o wysłanie do mnie wiadomości na PSN z pobieranego konta (jestem dodany jako znajomy na tym koncie), a w treści napisać swój nick z forum.

2. Od razu po wysłaniu wiadomości, proszę o usunięcia konta z demem ze swojej konsoli (tym sposobem nie będzie was kusiło aby zmienic hasło).

Demko będzie się normalnie ściągało i będzie je można uruchomić na swoim głównym koncie (sprawdziłem osobiście).

3. Osoby które dostaną dostęp do konta, są proszone o nieprzekazywanie dostępu osobom trzecim.

 

Te trzy proste zasady mają pomóc w znalezieniu ewentualnego cwaniaczka, który będzie chciał zmienić hasło do konta. Oczywiście będzie potrzebna wasza pomoc, poprzez stosowanie się do tych zasad.

Sam będe się starał o zmienianie hasła co kilka udostępnień (domyślnie 5) w celu zmniejszenia grupy podejrzanych.

Prosze wszystkich o dostosowanie się do zasad tego tematu jak i do tych dodatkowych trzech.

 

TheBestia zaraz Ci wyśle pasy do konta.

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

 

Jestem chętny :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...