Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem na MIUI na moim Redmi 5 Plus, spaniale się sprawuje. Wgrałem wersję od MIUI Polska i poprawiona jest jedna rzecz, która mnie bardzo irytowała, a mianowicie zarządzanie aplikacjami w tle - teraz nie są już tak szybko wyłączane. Wygląda bardzo dobrze, aparat sprawuje się całkiem całkiem, sama nakładka ma w sobie kilka przydatnych funkcji, więc czemu by nie korzystać?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
19 godzin temu, raven_raven napisał:

Wróciłem na MIUI na moim Redmi 5 Plus, spaniale się sprawuje. Wgrałem wersję od MIUI Polska i poprawiona jest jedna rzecz, która mnie bardzo irytowała, a mianowicie zarządzanie aplikacjami w tle - teraz nie są już tak szybko wyłączane. Wygląda bardzo dobrze, aparat sprawuje się całkiem całkiem, sama nakładka ma w sobie kilka przydatnych funkcji, więc czemu by nie korzystać?

 

Dobrze trafiłeś kruku, bo dzisiaj wyszedł potężny update MIUI, dzieki któremu gesty przy trybie pełnego ekranu chodzą jak b u r z a.

 

Na tyle dobrze, że schowałem w cholerę pasek dolny.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tylko nie moge przyzwyczaić sie do gestu wchodzenia w ostatnie aplikacje. Przeciągnięcie palcem w górę i przytrzymanie trochę za długo trwa, dlatego w nova launcher ustawiłem sobie to pod podwójne kliknięcie i jest ideolo.

 

Natomiast domyślne Home i Wstecz super działa na domyślnym.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurła, aż zazdroszczę. Co z tego, że na moim średniopółkowym Xiaomi z końcówki 2016 mam nowe MIUI 10, skoro pod maską siedzi przestarzały Android 6? :frog:
Support na XDA praktycznie dla tego telefonu nie istnieje - jakiś jeden port Androida 7 od ruskich i zbugowana beta Oreo, której rozwój stoi w miejscu od lutego. MIUI generalnie jest bardzo ładne i przyjemne, no ale czuję, że mój następny telefonik będzie na czystym Androidzie :lapka:

Czyżby jednak od nich warto było brać tylko flagowce? No to Xiaomi wcale nie takie najlepsze :nosacz2:
Zboczenie na punkcie aktualności softu jest we mnie zbyt silne. :dunno:

@raven_raven A czemuś w sumie wrócił z gołego Andka na MIUI? Wydaje mi się, że przedtem miałeś podobne myśli jak ja teraz - w sensie, że ciągnęło Cię do czystego systemu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, REZOK napisał:

Na razie wszyscy się spuszczaja że w pytke system. Fajnie że dali natywne sterowanie gestami. Ciekawe jak z baterią, bo podobno zoptymalizowali i na jednym lądowaniu powinien telefon trzymać dłużej 

Gesty okazuje sie ze sa wylaczone w standardzie. Trzeba je uruchomic samemu. Chwilke zajmuje przestawienie sie na nowy uklad sterowania, ale ma to imo sens. Z bateria sie okaze dopiero czy faktycznie jakas wielka roznica. 

W koncu przycisk glosnosci reguluje media a nie dzwonek w pierwszej kolejnosci <3

Odnośnik do komentarza

Na Huawei też to tak działa. Na androidzie przez te nakładki słabe jest to ,że aktualizacja oprogramowania zależy od producenta. 

 

Chociaż w P20 strasznie mi się podoba ,że da się wyłączyć te przyciski na ekranie i obsługiwać wszystko tym czytnikiem linii papilarnych pod ekranem.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

W wnoym androidzie zmienili kilka emoji:

emoji-android-pie.jpg

Okej, sałatka nie ma jajka, no bo vege jest mniejszością i pewnie zmienili dla nich

Rodzina, która nie ma płci, nie widać czy to baby czy faceci... tu już odlecieli.

No i zamienili pistolet na psikawkę, teraz jak komuś wyślecie smsa na olx z pogróżkami, to ten jak ma nowego androida, zobaczy fajny pistolet na wodę :)

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...