Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.08.2018 o 07:02, messer88 napisał:

Przecież jak macie odpalone jakiekolwiek media to wtedy z automatu przycisk reguluje ich głośność a nie dzwonka xd

Oczywiscie, ale...wiele razy np w pracy chcialem sobie wlaczyc YT i nim sie wideo zaladuje, przycisk regulowal tylko glosnosc dzwonka. I nie raz i dwa, wszyscy w biurze sie odwracali zobaczyc skad tak muzyka napierdala bo nie zdazylem sciszyc. Moze dla kogos to drobnostka. Mnie to draznilo i ciagle sie dziwilem ze to tak dziala. Dzownek zazwyczaj ustawiam na jeden poziom glosnosci i nie zmieniam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie macie rozwijanego menu głosowego? Naciskasz strzałkę i rozwija się lista mediów to sterowania głosem i są tam multimedia? U mnie tak jest w sumie chyba zawsze, już nie pamiętam czy to customowo robię ale obecnie chyba nie. Tak, jest to więcej klikania ale raptem 1 klik więcej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2018 o 10:40, Frantik napisał:

Kurła, aż zazdroszczę. Co z tego, że na moim średniopółkowym Xiaomi z końcówki 2016 mam nowe MIUI 10, skoro pod maską siedzi przestarzały Android 6? :frog:
Support na XDA praktycznie dla tego telefonu nie istnieje - jakiś jeden port Androida 7 od ruskich i zbugowana beta Oreo, której rozwój stoi w miejscu od lutego. MIUI generalnie jest bardzo ładne i przyjemne, no ale czuję, że mój następny telefonik będzie na czystym Androidzie :lapka:

Czyżby jednak od nich warto było brać tylko flagowce? No to Xiaomi wcale nie takie najlepsze :nosacz2:
Zboczenie na punkcie aktualności softu jest we mnie zbyt silne. :dunno:

@raven_raven A czemuś w sumie wrócił z gołego Andka na MIUI? Wydaje mi się, że przedtem miałeś podobne myśli jak ja teraz - w sensie, że ciągnęło Cię do czystego systemu.

 

Bo nie śmigał tak dobrze, jak bym tego chciał. Mam porównanie z Xiaomi Mi A1 i no jednak nie jest to to samo, a szkoda. MIUI jednak trzyma pięknie na baterii, śmiga jak należy, ma fajne udogodnienia jak to nakładka, robi dobre zdjęcia (lepsze niż stock) czego chcieć więcej? Grzebać mi się już odechciało pewnie na następne dwa lata, więc fśśśt z powrotem na MIUI i spokój.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze wieksze xD to z okazji kradziezy kilku tysiecy pixeli 3 i proba ich sprzedazy za 2k$ ze nie wspomne o recenzjach. DWA miesiace przed premiera XDDDDDD

 

Mam pierwszego i uwazam ze to jeden z lepszych telefonow, ale Google musialo isc za tym durnym trendem i w(pipi)c do telefonu notcha :reggie:

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Musisz ściągnąć jakiś rom w formacie zip pod dokładnie twój model tabletu (dokładny model, będzie z tyłu gdzieś, najczęściej oznaczenie w samsungu np SM-956). Taki rom albo musisz wrzucić na kartę SD i ja włożyć do tabletu albo w twrp włączyć tryb usb, zgrać rom na partycję /sdcard i zainstalować/zrobić flash. I może uratujesz tablet. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma ISO xD Są zipy. Nie mam teraz za bardzo czasu żeby się zagłębiać. Po weekendzie będę miał więcej. W twrp jest opcja włącznie trybu, adb sideload I można zgrać coś z PC przy pomocy programu adb ale tłumaczenie tego jest ponad moje siły. 

 

Jeśli tablet obsługuje usb-otg to możesz przy pomocy pendrive'a i kabla USB-org wgrać jakiś rom. Najłatwiej oczywiście przy pomocy karty SD jeśli ma wejście. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...