Skocz do zawartości

Jaką bijatykę mam wybrać?


Turok

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to racja, bo najpierw się uzależnisz potem zostaniesz no-lifem, stracisz kolegów, rodzina się ciebie wyrzeknie, stracisz pracę o ile ją masz, zaczniesz kraść żeby mieć za co płacić blizzowi aby dalej móc pograć w wowa, następnie zrezygnujesz z paru mniej potrzebnych rzeczy jak jedzenie picie czy sen i tak będziesz sobie trwał w tym stanie ze swoim wow'em aż w końcu, kiedy zabraknie ci środków do życia i do grania w wowa, to albo padniesz z wyczerpania, głodu, albo się powiesisz. Więc w sumie ornit ma rację że w patrząc perspektywicznie oszczędzisz sobie nerwów i stresów tego świata jakie będą cię spotykać przez całe życie. No, ale żeby osiągnąć ten cel to wcale nie trzeba kupować wowa, są szybsze sposoby na "uwolnienie się".

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Turok... dobrze by było, żebyś podał kilka informacji, np. to, czy jesteś nastawiony na niedzielne granie czy coś więcej

Ja nie wiem, jak można grać w bijatykę i nie brać tego ani trochę na poważnie. Dla mnie to by była całkowita strata czasu. Przecież wiadomo, że chodzi tylko i wyłącznie o Competing ;]

 

Turok, ja tobie polecam Tekkena z dwóch powodów:

-nie jest 2D (chociaż nie czaję takich preferencji, ale toleruję;])

-zawsze jest z kim pograć.

 

Ewentualnie vf 5, ale w tym patologicznym kraju znaleźć kogoś do pogrania w to może być problemem, zostaje online.

 

SC4 nie tykaj, już lepiej kup sobie sc2/sc3 jeśli masz ps2 ;)

 

DoA jest imo słabe, no ale wiadomo, są różne gusty. Poza tym tak jak przy vf - nie ma z kim grać.

 

UFC i WWE to nie bijatyki.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak można grać w bijatykę i nie brać tego ani trochę na poważnie. Dla mnie to by była całkowita strata czasu. Przecież wiadomo, że chodzi tylko i wyłącznie o Competing ;]

 

Spoko, mam kumpla, który nie może zrozumieć po co w bijatykach jest tryb practice. Gra żeby przejść wszystkimi postaciami arcade :/

Odnośnik do komentarza

mysle ze nie powinienes pakowac sie w techniki karate bo sa bezwartosciowe. poszukaj czegos co sprawdza sie w realiach ulicy, szybka napier.alanka po mordzie, na ulicy nie ma czasu na ukłony w stylu miJagi :/ zanim wejdziesz do jakiejs pozy pacjent pozbawi cie przytomnosci. i poogladaj walki MMA, zobacz jak tam walczą, obczaj kocie ruchy itp. najcześciej jeden celny cios szybko kończy walkę. i najważniejsza jest waga zawodnika i jego szybkość. zacznij więc odwiedzać siłownie.

Odnośnik do komentarza

UFC i WWE to nie bijatyki.

 

STFU ;)

 

mysle ze nie powinienes pakowac sie w techniki karate bo sa bezwartosciowe. poszukaj czegos co sprawdza sie w realiach ulicy, szybka napier.alanka po mordzie, na ulicy nie ma czasu na ukłony w stylu miJagi :/ zanim wejdziesz do jakiejs pozy pacjent pozbawi cie przytomnosci. i poogladaj walki MMA, zobacz jak tam walczą, obczaj kocie ruchy itp. najcześciej jeden celny cios szybko kończy walkę. i najważniejsza jest waga zawodnika i jego szybkość. zacznij więc odwiedzać siłownie.

 

To musiał być mocny towar :lol:

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

SIEMKA!!!: ) Mam Xboxa 360 i chcialbym sobie kupic jakas bijatyke...:)

 

JAKA MI POLECACIE???( NIE 2D)_)

 

Może rozwiń to pytanie?

 

Jeżeli lubisz bardziej amerykańskie nawalanki to fight night round 3/4 i nowy ufc. o ile mozna je nazwać ,,nawalankami''

 

Jeżeli japońskie to soul calibur 4 lub virtua fighter 5, wszystkie dobre i miodne ewentualnie jakiegoś dragon balla jak lubisz to anime :teehee:

 

zdecydowanie odradzam tekkena6 i def jam icon, chyba 2 najgorsze next genowe nawalanki :rolleyes: Strzeż się przed tym.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Turok - zdecydowanie nie bierz pod uwage postow bigaddiego, na kazdej stronie gdzie sie pojawia, kazdy go wygania; ).

 

Wiekszosc nawalanek ma demo - posciagaj, poogladaj. Najwiecej ludzi na swiecie z fighterow gra w Tekkena, 6ta jest swietna - nie sluchaj opini w/w lamera, ktory nie potrafi w takie gry grac.

Kwestia czy bedziesz mial z kim grac?

 

SC IV - modele, bronie, efektownosc

Tekken - animacja (!) postaci, ilosc postaci (40 sztuk), duzo chetnych do grania (takze online - po patchu, gra sie znosnie)

VF5 - nie zabieraj sie za to, jezeli nie chcesz pograc na wyzszym poziomie, bo ta gra jest nudna dla casualowego grania

SFIV - jak choc troche jara Ciebie Ryu czy Chun Li; )

 

a z istniejacych sporoto to Fight Night 4 lub UFC

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Odradzam VF. Miałem, grałem w to i żadnej fabuły ni ma, a kasę na customizacje dostaje się za przegrywanie w turniejach. Przegrasz - dostajesz nędzne grosze, wygrasz - nic nie dostajesz. Jeszcze za jakieś rzadkie wyzwania w turnieju, np. pokonaj pięciu pod rząd, można zarobić, ale wygrać to trudno.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

 Zależy czy wolisz klimat DC czy Mortala i czy wolisz trzymać tył żeby blokować czy mieć blok pod przyciskiem. Obie mają dużo rzeczy do odblokowania ale obie to grind który sprawia przyjemność tylko jak lubisz ten system walki.

 

Dead Or Alive 6 jest spoko. Można tanio kupić. Jest dużo kostiumów do odblokowania, kilkadziesiąt albo więcej utworów z każdej części, jakieś bannery, szyldy, głosy announcera, tryb Doa quest, chu.jowe story. 

Fajnie się w to gra po prosto.

 

Wiadomo, że gry od NRS mają najwięcej kontentu.

 

Poza tym:

Soul Calibur 2 - sword master mode

VF 4 Evo - quest mode

Street Fighter Alpha 3 max - World tour mode

Blazblue - wch.uj kontentu, abyss itp

UMVC 3-  heros and heralds - zbieeranie crad i customizacja setów

Ehrgeiz - cała mini gra RPG

 

Bieda w tej generacji jak widać oprócz NRS. Brałbym coś co wiesz, że fajnie będzie się grało. Co z tego, że jest masa kontentu schowana za grindem jak system walki nie będzie cie bawił. i włączysz grę dwa razy.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Podalem MKXL i Injustice 2 bo obie sa teraz na przecenie ;) Wydaje mi sie, ze system waki jest zblizony w obu. W mortalu nie odpowiadaja mi 3 postawy, ale chyba wiekszy sentyment mam do tej serii niz do uniwersum DC.

 

Mam tez SF4 Ultra, ale tam to w ogole chyba nie ma co odblokowywac. Poza tym nie ogarniam najprostszego komba typu low kick + hadouken, wiec chyba nie mam czego tam szukac.

 

SC2 to byla gierka. Przegralem chyba ze 100h w ten Sword Master mode. Genialny tryb ;)

Odnośnik do komentarza

Estel, nie wspominałeś nic o kwestii ceny, a jeśli ta nie gra roli, to zdecydowanie bierz MK11. Singlowo masz tu takie pole do popisu, że gra wystarczy Ci na setki godzin, serio. A i sama jakość tytułu pod każdym względem deklasuje MKXL. Serio, jeśli tylko środki pozwalają to nie zastanawiaj się nawet, nie będziesz zawiedziony.

 

Edit: aha, no chyba że ma być promo :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.