Skocz do zawartości

Dead Space 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

niech zrobią dobrą kontynuację gry ,a nie na od(pipi) jak jest to w przypadku L4D2 .

 

cześć pierwsza DS bardzo mi się podobała ,miała klimat czego obecnym grom brakuje ,od 2 oczekuje tego samego tylko x2 .

 

No i kwestia tego multi budzi moje mieszane uczucia ,mogli by sobie odpuścić ....

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

A co zle zrobili z L4D2? Dali wiecej, lepiej, ciekawiej. Gra przebija sprzedaz 1 czesci mimo tego smiesznego bojkotu

 

A to wypowiedź z tematu o Batman : AA 2.

Gre trzeba bojkotowac bo wyjdzie zapewnie rok po BAA, doda nowych przeciwnikow, gadzety i cos tam jeszcze.

Scorp1on Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni??

 

A co do kontynuacji, szczególnie takich nietuzinkowych tytułów, niestety juz tak jest, że następna częśc ju tak bardzo nie zaskoczy i juz nie będzie taka świeża - norma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli gra jest dobra, to mi wystarczy , że dostanę więcej tego samego, z nowymi pomysłami, misjami. DS'a mógłbym chłonąć non-stop. ;) Cała ta otoczka religijna, majstersztyk. Jest gdzieś na necie dokładny opis fabuły w grze Dead Space? Grałem rok temu i nie pamiętam sporej części twistów fabularnych.

Odnośnik do komentarza

A co zle zrobili z L4D2? Dali wiecej, lepiej, ciekawiej. Gra przebija sprzedaz 1 czesci mimo tego smiesznego bojkotu

 

A to wypowiedź z tematu o Batman : AA 2.

Gre trzeba bojkotowac bo wyjdzie zapewnie rok po BAA, doda nowych przeciwnikow, gadzety i cos tam jeszcze.

Scorp1on Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni??

 

A co do kontynuacji, szczególnie takich nietuzinkowych tytułów, niestety juz tak jest, że następna częśc ju tak bardzo nie zaskoczy i juz nie będzie taka świeża - norma.

Post w BAA2 byl napisany dla zartu, chcialem sprawdzic czy ludzie potrafia byc identyczni jak w przypadku gry ktorej nastepna czesc wydana jest za rok. W przypadku BAA2 ludzie sie ciesza zas w L4D2 byly smuty ze "gra wyszla rok temu i juz druga czesc daja, mogli dac jako DLC",itp jako ciekawostke dodam ze L2 ogloszono na E3 zas BAA2 pare miesiecy po premierze gry

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość bigdaddy

hmmm trochę to mi się...nie podoba...Isaac wyglądający jak maderfakker w zbroi robota a'la Halo...design stworków jak ze slashera, design pomieszczenia jak ze slashera (jakaś komnata wtf?!) gdzie unikalny klimat/design ds1, to coś ma być w kosmosie? :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...