Skocz do zawartości

Pomoc w RPG


M2cl3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wspomagam się poradnikiem, bo sam średnio pamiętam :P

 

Żeby móc kupic czary Bravery/Bubble/Faith musisz mieć zabitych 16 stworków w Mark Hunt, i 200.000 clan points. Nie pamiętam, czy w tym okresie gry możesz juz zabić te 16 stworków czy nie.Gdy już to zrobisz, będziesz mógł kupić te czary w Muthru Bazaar.

 

Tak swoja drogą, to Salikawood i Mosphora nie maja zbyt wymagających przeciwników (chyba, że zamierzasz już teraz porwać się na Exodusa, ale uwierz mi - nie chcesz :P)

Edytowane przez zaton666
Odnośnik do komentarza

Właśnie głównie te czary mi są potrzebne na Exodusa. Bo słyszałem że ciężkawy troche. Wole w Finalach załatwiac sprawy od razu :P.

 

Kurcze, to jeszcze kilka huntow musze zrobić, ech. Clan points to pikuś bo mam gdzieś koło 400 tysięcy.

 

Dzięki za pomoc :).

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam takie trochę dziwne pytanie.

 

Mind flayer - potworek pojawiający się w bardzo wielu RPGah, zarówno papierowych jak i elektronicznych. Skąd wzięła się w ogóle ta postać ? Jakaś legenda jest z nią powiązana, czy to po prostu chory wymysł jakiegoś pijanego Develoupera ? : )

 

Jakby ktoś nie kojarzył, to wygląda tak:

 

http://vnmedia.ign.com/nwvault.ign.com/NWN...res/mindpa2.jpg

Odnośnik do komentarza

Remedy remedy i jeszcze raz remedy :)

Warto mieć Bubble, założonego shella i coś przeciwko statusom (zastanów się, który Cię najbardziej irytuje, i się przed nim zabezpiecz ;) )

Który masz level BTW ?

Troche ciężko mi radzić, bo grałem dawno, a tego osobnika brałem mając 99 lvl :P

Edytowane przez zaton666
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o FF7, gralem kilka lat temu w wersje po niemiecku i w czasie gry trafilem na scene jak Zack jedzie z Cloudem(?) na odkrytej ciezarowce, siedza i gadaja. Nie chodzi mi o scene jak jada do Nibelheim razem z Sephirotem. Kilka dni temu ponownie skonczylem FF7 ale sceny o ktora mi chodzi nie widzialem a bardzo bym chcial, w jaki sposob moge ja aktywowac, gdzie sie udac z kim pogadac ?

 

EDIT :

 

Teraz sie jeszcze zastanawiam czy mi sie ta scena nie przywidziala przypadkiem, ale to bylo tyle lat temu ze naprawde nie pamietam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...