Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra miażdzy! Warto było czekać :)

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że gierka odpala mi średnio za piątym razem :/ Moja konsola jest już leciwa, ale gry odpala w zasadzie bez problemu. Batmana nie lubi, mimo że zainstalowałem ją na HDD. Muszę otwierać napęd czasem wiele razy, zanim rozpozna mi jako grę, a nie film na DVD.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

miałem niezłą akcje az do soula zadzwoniłem bo nie wierzyłem :)

 

podczas rabunku kobiety kot, gdy niesiemy walizki mamy wybór czy ratujemy batman czy nie... ja olałem wyszedłem z walizkami i okazało sie ściemnienie ekranu, koniec gry, lista płac i epilog ze batman niezyje całe gotham w chaosie i ze joker jest niesmiertelny LOL

 

więc wczytałem save i robie teraz drugą opcje. MEGA

widać jest kilka różnych epilogów z tego co widze.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

 

 

miałem niezłą akcje az do soula zadzwoniłem bo nie wierzyłem :)

 

podczas rabunku kobiety kot, gdy niesiemy walizki mamy wybór czy ratujemy batman czy nie... ja olałem wyszedłem z walizkami i okazało sie ściemnienie ekranu, koniec gry, lista płac i epilog ze batman niezyje całe gotham w chaosie i ze joker jest niesmiertelny LOL

 

więc wczytałem save i robie teraz drugą opcje. MEGA

widać jest kilka różnych epilogów z tego co widze.

 

Też tak zrobiłem, świetnie to zrobiono :)

 

Ale sejwa nie musiałeś wczytywać przecież, bo jest rewind czasu po wybraniu złej decyzji :P

 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, najprosciej mowiac wejscie jest zaraz przy grupce gosci, ktorzy stoja w alejce. Nie mam teraz dostepu do konsoli i mowie Ci to z pamieci, ale sam wczoraj robilem to zadanie i alejka wyglada mniej wiecej tak:

 

==================

|

|

| XX

|

 

To mniej wiecej tak gdzie XX jest wejscie.

 

Troche dziwnie to opisalem, ale mam nadzieje, ze sie polapiesz :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki. Problem lezal tez w tym, ze bylem tam raz, zaraz po spotkaniu z Freezem udajemy sie tam 2 raz i wejscie nawet na mapie jest zaznaczone.

 

Powiem wam szczerze, ze nie rozumiem fenomenu Batmana. jasne, to bardzo dobra gra, swietni bohaterowie, fajny scenariusz, masa misji pobocznych, ale osobiscie 10tki bym nie wystawil. Nie porwal mnie az tak, jak niektorzy pisali, czesto mnie irytuje, jak musze szukac 1 pozostalego robocika, wejscia 20 minut, bojka nie sprawia mi tyle frajdy co w 1dynce (moze dlatego, ze wtedy to byla nowosc), bossowie sa fajni, ale caloksztalt - nie wiem, moze marudze, albo musze ta gre przejsc do konca, by mnie oczarowala, bo poki co jestem w polowie i dla mnie to ulepszona 1dynka, z wiekszymi mozliwosciami, co mnie osobiscie za specjalnie nie zaskakuje...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie załapałeś klimatu i tyle, to samo można napisać o każdej kontynuacji np takie Gears of War 3 "..dla mnie to ulepszona 1dynka, z wiekszymi możliwościami,.." i tak dokładnie jest, choć moim zdaniem Batman poszedł po całości i zmiany są sporawe mamy masę nowości względem poprzednika. To co dało się wrzucić wrzucili, pierwsza część była tak dobra, że ciężko było zrobić coś ponadto ale mimo wszystko udało się choć właśnie przez nią nowemu Batmanowi daję 9.5 a nie 10.

Zamiast maleńkiej wyspy mamy dość spory kawałek miasta do zwiedzenia, system poruszania się dostał solidnego kopa, ogólnie mechanika poszła w dobrą stronę serwując nam świetne rozwiązania których przedtem w żadnej innej grze nie było, co się dało zrobić zrobili.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Soul dobrze napisane. ;] Recenzja z Extreme'a to rodzyn, że niby gra jest zbyt podobna do poprzednika. Prawda jest taka, że właśnie Rocksteady patrząc na pozostałe sequele najlepiej rozwinęli sprawdzoną formułę, wzbogacając o nowe elementy. Zresztą widać po recenzjach, że zdecydowana większość to doceniła.

Odnośnik do komentarza

Soul dobrze napisane. ;] Recenzja z Extreme'a to rodzyn, że niby gra jest zbyt podobna do poprzednika. Prawda jest taka, że właśnie Rocksteady patrząc na pozostałe sequele najlepiej rozwinęli sprawdzoną formułę, wzbogacając o nowe elementy. Zresztą widać po recenzjach, że zdecydowana większość to doceniła.

Nie powiedziałbym, że specjalnie rozwinęli formułę, raczej stworzyli tego iluzję tym niby otwartym światem. Eksploracji jest sporo, tego grze odebrać nie można, ale główne misje dzieją się w zamkniętych budynkach dokładnie tak samo jak w AA, z tymi samymi gargulcami i cypelkami do siedzenia i czekania aż jeden z przeciwników będzie sam żeby go zdjąć po cichu.

Odnośnik do komentarza

ktos przeszedl misje z dead shot ? Kolejna w ktorej utknalem - misja poboczna, znajdz ofiare dead shota No2 namierzona w tym sektorze.

Domyślam się, że nie możesz znaleźć miejsca, z którego padł strzał. Należy zawsze szukać obszaru jakieś 10m przed końcem tej pomarańczowej symulacji trajektorii lotu pocisku. Wtedy Batek zaczyna swoją detektywistyczną rozkminę i gra sama podpowiada ci żebyś zeskanował dane miejsce.

Odnośnik do komentarza

Po co ulepszać coś co jest (było) oryginalne i praktycznie doskonałe? Mam tutaj na myśli sekwencje skradankowe w zamkniętych pomieszczeniach. Nie wyobrażam sobie co powinni tam zmienić, żeby nie zepsuć tego świetnego klimatu ataków z mroku i paniki strażników. Dla mnie nowy Batman jest sequelem idealnym. Nie rozumiem co to za stwierdzenie "niby otwarty świat". W GTA nie można było wchodzić do budynków (poza kilkoma wyjątkami), a nikt nie pisał o iluzji otwartego środowiska.

 

Jeśli rozrost środowiska gry do rozmiarów chyba porównywalnych do Assassin's Creed nie jest rozwinięciem formuły, to nie wiem czego niektórzy oczekują od sequela.

Odnośnik do komentarza
Nie wierze, że taki ciężki typ gracza z Ciebie easye :turned:

Bywam mega niecierpliwy, a nie moglem znalezc tego lezacego ciala na moscie :)

Ale ta gra ma misje poboczne, jedne z lepszych, jakie widzialem. Bohaterowie, jakbysmy wciaz glownego watku sie trzymali. Ukonczylem gre, w mojej ocenie silna 9tka!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.