Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ruszyl konkurs na treasure hunting na steamie. Od dzis do 20 grudnia beda 4 zadania do wykonania,kazde wykonane zadanie to 1 los w losowaniu gier z wishlist. Dodatkowo 20 grudnia wielkie losowanie ktore od 6 do 20 grudnia wykonaly 10 krokow,szansa na wygranie 100 gier wedlug wlasnego widzimisie.

Dodatkowo obnizki cen na gry w ktorych trzeba zadania wykonywac (nie zawsze sa to gry,np wystarczy dolaczac do grup spolecznosciowych,ustawic avatara itd).

 

More info:

http://store.steampowered.com/treasurehunt

Odnośnik do komentarza

Chime za 1Euro

 

[nie wiem jak, ale ja kupiłem za 1PLN :D Miałem na karcie 5pln, kupiłem Chime, zostało 4pln :D mehehe].

 

Tak czy srak [4pln czy 1pln] gra jest warta o wiele więcej! Polecam, bo hmmm , jest to coś w rodzaju luminków tylko bardziej czilałtowe. Naprawdę świetna sprawa!

 

 

Filmik jest taki sobie ale gra jest fajowa :)

 

http://store.steampowered.com/app/62100/

Odnośnik do komentarza

Tak czy srak [4pln czy 1pln] gra jest warta o wiele więcej! Polecam, bo hmmm , jest to coś w rodzaju luminków tylko bardziej czilałtowe. Naprawdę świetna sprawa!

Już bez przesady z tą wartością. Skusiłem się za taką cenę ale jakoś zachwycony nie jestem. Tylko 6 plansz, muzyka w większej części kiepska, banalne tryby rozgrywki. Nie aby gra była słaba, bo aby odpalić na chwilę sprawdza się nieźle, ale myślę, że więcej niż 1 Euro to to warte nie jest.

 

Swoją drogą, czytałem, że niektórym ludziom pobierało z konta 4zł, a niektórym 1zł. Mnie natomiast ani grosza nie zamroziło, co jest trochę dziwne, biorąc pod uwagę poprzednie transakcje na steam.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, z tego co wyczytałem na forum gry, to większa część kasy idzie na cele charytatywne, więc ja mógłbym nawet zapłacić więcej. Może źle do tej gry podchodzisz. To nie ma być gra na długie godziny, ja to odpalam na partyjkę, dwie i koniec. Mi się bardzo podoba :)

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę, że gra jest zła. Po prostu nie sądzę, aby jakakolwiek wyższa cena była proporcjonalna do właściwej zawartości. Za 1 Euro najwyżej dwóch piw nie kupię, a od czasu do czasu się pobawię miło. Nie przypuszczam jednak, aby 6 przeciętnych utworków (raptem dwa mi się podobają, w tym Still Alive, przez sentyment głównie) zapewniło jakąś szczególną żywotność gierce. Dlatego też uważam, że obecna cena promocyjna jest jak najbardziej adekwatna - krótka popierdółka na rozluźnienie.

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, gdyby ktoś chciał nowego AvP za 5$ - http://www.greenmangaming.com/games/aliens-vs-predator-requiem/

 

Z tego co czytałem to otrzymany kod przypisuje się na stałe do konta Steam. Wychodzi więc taniej, niż gdyby zrobiono taką samą promocję (75%) w Euro. Ważne jeszcze przez 8h.

 

Jak wam idzie treasure hunting?
Naprawdę wierzycie, że cokolwiek wygracie i nie widzicie jak zgrabnie Steam manipuluje graczami by kupowali kolejne "promocyjne" gierki, celem spełnienia konkretnych wymogów? ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.