Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Okej. Już ogarniam. Byłem trochę zmieszany między innymi tym skrótem OB (skojarzył mi się z podpaskami).

 

Osobiście nie chce mi się za bardzo kupować OB (hehe) - jestem na razie zainteresowany wyłącznie TF2. Enyłej, ponawiam pytanie: czy mój stary PieC pociągnie tę grę w miarę gładko?

 

Wymagania podane na stronie:

Minimum: 1.7 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX? 8.1 level Graphics Card (Requires support for SSE), Windows? Vista/XP/2000, Mouse, Keyboard, Internet Connection

 

Recommended: Pentium 4 processor (3.0GHz, or better), 1GB RAM, DirectX? 9 level Graphics Card, Windows? Vista/XP/2000, Mouse, Keyboard, Internet Connection

 

 

 

 

Wiec możesz mieć ciężko albo "na styk". Nie masz może HL2:EP2 (;>) żeby zobaczyć jak/czy chodzi?

 

 

 

 

 

 

 

Te wymagania są jeszcze sprzed epoki lodowcowej, po tylu patchach co doszły do TFa wymagania wzrosły. Ale są też takie mody gdzie mogą ci grafę w 30 fps i więcej wyciągnąć na wiekowym athlonie xp 1.6 m0re fps. Wyłącza praktycznie wszystko, gra wygląda jak kupa, ale śmiga elegancko. Jest też high fps, właśnie to TOTALNIE paskudzi gre, ale wtedy ona ma wymagania rzędu mario na pegasusa.

 

 

 

 

 

Mi z kolei na x1950 pro radku śmiga w 30 fps w zadymce na ustawieniach podchodzących pod maxymalne, z procem 2.8 (nie kręcony) intel d i 1.5gb ramu. Mało mam AA i anizo jedynie... Tyle, że w rozdziałce 1024x7xx :D

 

 

 

edit: nie interesuje mnie zmiana banku, a dwa - ciekawe promocje na steamie teraz prawie 4? za CSS i chyba tyle samo za C&C:RA 3.

 

 

 

http://www.ingbank.pl/u235/navi/34553 - to jest karta która podepne do paypala?

 

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak wygląda ich zarobek gdy dają 75% off.

 

 

 

 

Czyżby oni płacili za te gry (nie mówię o ich własnych produkcjach, to się na bank im opłaca) jakieś minimalne kwoty? Masakryczne są te obniżki :D

 

 

 

 

Thx Stona za torczlajta :*

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyżby oni płacili za te gry (nie mówię o ich własnych produkcjach, to się na bank im opłaca) jakieś minimalne kwoty? Masakryczne są te obniżki :D

 

Kiedyś na jednym z portali growych widziałem jakiś raport sprzedaży na Steamie po jakiejś promocji - w czasie obniżki (a nie byla chyba aż taka) ilość kupujących przeceniony tytuł wzrastala o kilkaset procent;) Myślę że zarabiają na tym nawet lepiej niż gdyby sprzedawali po normalnej cenie...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie właśnie tak powinno być, skandal to jest jak oni każą płacić za elektroniczną grę tyle co za wysyłkową. Jak się odejmie od pudełkowej ceny koszty tłoczenia, transportu, marże pośredników to wychodzi nam taka niska cena :). Pewnie umawiają się, że płacą daną cenę za jeden produkt z góry i co sprzedadzą powyżej tego to ich.

Odnośnik do komentarza

To chyba każdy wie, ze sprzedaż wzrasta, ale chodziło mi o koszty - ILE ONI PŁACĄ ZA TE GRY? Masakra, ich własne to wiadomo, że mogą ustalać sobie ceny, ale z poza valve? To mnie ciekawi.

 

Całe triko polega na tym, że Valve chyba nie płaci nic, to wydawcy płacą Valve prowizję za publikację na Steam, tak samo jak poszczególni wydawcy ustalają/wchodzą w promocje (w tym roku chyba Activision-Blizzard dało dupy, ale się nie dziwię). Zdziwił bym się gdyby oni te gry musieli najpierw kupować a potem zwyczajnie odsprzedawać ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
poszczególni wydawcy ustalają/wchodzą w promocje (w tym roku chyba Activision-Blizzard dało dupy, ale się nie dziwię).

Po co wchodzic w cos takiego jak sie buduje wlasna (lepsza) platforme jaka bedzie bnet 2 (duzo zapozyczen ze Steama)? Maja swoj blizz-store i nie potrzebuja bawic sie z Valve w ich Steama.

Odnośnik do komentarza
poszczególni wydawcy ustalają/wchodzą w promocje (w tym roku chyba Activision-Blizzard dało dupy, ale się nie dziwię).

Po co wchodzic w cos takiego jak sie buduje wlasna (lepsza) platforme jaka bedzie bnet 2 (duzo zapozyczen ze Steama)? Maja swoj blizz-store i nie potrzebuja bawic sie z Valve w ich Steama.

 

Lepszą pod jakim względem? I skoro Steama nie potrzebują, to po co się tam pchają z grami?

 

Sprawa jest prostsza niż Ci się wydaje - obecne władze Activision-Blizzard to banda łakomych na kasę palantów. Ceny ich nowych gier i wypowiedzi jakiegoś tam wysoko postawionego gościa, którego nazwiska nie pamiętam, tylko to potwierdzają. Mam szczerą nadzieję że cała ta firma skończy tak samo jak swego czasu EA (czyt. dostaną po (pipi)e od graczy i będą musieli zmienić politykę).

Odnośnik do komentarza
poszczególni wydawcy ustalają/wchodzą w promocje (w tym roku chyba Activision-Blizzard dało dupy, ale się nie dziwię).

Po co wchodzic w cos takiego jak sie buduje wlasna (lepsza) platforme jaka bedzie bnet 2 (duzo zapozyczen ze Steama)? Maja swoj blizz-store i nie potrzebuja bawic sie z Valve w ich Steama.

 

Lepszą pod jakim względem? I skoro Steama nie potrzebują, to po co się tam pchają z grami?

 

Sprawa jest prostsza niż Ci się wydaje - obecne władze Activision-Blizzard to banda łakomych na kasę palantów. Ceny ich nowych gier i wypowiedzi jakiegoś tam wysoko postawionego gościa, którego nazwiska nie pamiętam, tylko to potwierdzają. Mam szczerą nadzieję że cała ta firma skończy tak samo jak swego czasu EA (czyt. dostaną po (pipi)e od graczy i będą musieli zmienić politykę).

Bobby Kotick, największy idiota i chciwiec w branży ;/

koleś, który twierdzi, że robienie gier nie powinno być przyjemne...

 

więcej na :

http://kotaku.com/5371156/why-we-love-to-hate-activision--and-might-be-wrong

Odnośnik do komentarza

http://www.neoseeker.com/news/11621-battle-net-2-0-detailed-and-previewed-from-blizzcon/

Tak... lepszy od steama imho (i oczywiscie, bedzie mial swoj "abonamencik" w jakiejs roznej postaci jak Xbox Live, ale mi tam ryba bo i tak place jeden abo juz Blizzowi).

Tak sie pchaja, ze masz wszystkie gry Blizzarda na Steamie, nie?

Rowniez widzialem to co udostepni Blizz graczom do modowania - miazdzy (a Bnet2 pozwoli ci na tym nawet zarobic jesli twoja praca bedzie warta grosza - sa ludzie co sie utrzymuja za pomoca Second Life nawet).

Pamietaj, ze ja mowie caly czas odnosnie Blizzard Ent. a nie Activision-Blizzard.

Prace nad Bnet2 trwaly juz troche dluzej... zanim doszlo do utworzenia A-B.

 

@"Bobby Kotick, największy idiota i chciwiec w branży ;/"

Czy idiota? Na pewno nie. Dupek? Tak.

 

Anyway troche odjezdzamy od tematu ;).

Odnośnik do komentarza

Bobby Kotick, największy idiota i chciwiec w branży ;/

koleś, który twierdzi, że robienie gier nie powinno być przyjemne...

 

więcej na :

http://kotaku.com/53...-might-be-wrong

O, dokładnie ten.

 

 

http://www.neoseeker...-from-blizzcon/

Tak... lepszy od steama imho (i oczywiscie, bedzie mial swoj "abonamencik" w jakiejs roznej postaci jak Xbox Live, ale mi tam ryba bo i tak place jeden abo juz Blizzowi).

Tak sie pchaja, ze masz wszystkie gry Blizzarda na Steamie, nie?

Rowniez widzialem to co udostepni Blizz graczom do modowania - miazdzy (a Bnet2 pozwoli ci na tym nawet zarobic jesli twoja praca bedzie warta grosza - sa ludzie co sie utrzymuja za pomoca Second Life nawet).

Pamietaj, ze ja mowie caly czas odnosnie Blizzard Ent. a nie Activision-Blizzard.

Prace nad Bnet2 trwaly juz troche dluzej... zanim doszlo do utworzenia A-B.

Abonament już dyskwalifikuje ten twór jak dla mnie... Pytałem o to w czym bnet jest lepszy a Ty zaczynasz od jego największej wady ;)

Kolejne - jeżeli na bnecie będą jakieś gry, będą to jak się domyślam tylko gry Blizzarda i Activision, znów nawet nie ma startu do Steam.

Modowanie? Nie interesuję się szczególnie, ale i na Steamie pojawiają się najlepsze modyfikacje do gier, które można kupić => zarobek dla autorów. Remis?

Można się tak wiele przegadywać, ale Steam nie ma sobie równych jeżeli chodzi o bibliotekę gier i promocje. Ficzery dotyczące społeczności również mi osobiście wystarczają aż nadto.

 

Nie wiem dlaczego rozróżniasz obie firmy, oficjalnie teraz jest to Activision-Blizzard, i mnie szczerze mówiąc nie obchodzi kto, kogo i czym. Obchodzi mnie dziwna polityka tej korporacji, która jaka jest każdy widzi. Jako jedyni olali graczy sikiem prostym na święta, i jeżeli jak mówisz ma to związek z przenosinami na "ich lepszą platformę" to krzyżyk na drogę ;)

 

@"Bobby Kotick, największy idiota i chciwiec w branży ;/"

Czy idiota? Na pewno nie. Dupek? Tak.

 

Anyway troche odjezdzamy od tematu ;).

Ja popieram opcję że jednak idiota - długo w ten sposób (mam nadzieję) nie pociągnie. Tylko idiota podcina gałąź na której siedzi ;)

Odnośnik do komentarza

Abonament już dyskwalifikuje ten twór jak dla mnie... Pytałem o to w czym bnet jest lepszy a Ty zaczynasz od jego największej wady ;)

Kolejne - jeżeli na bnecie będą jakieś gry, będą to jak się domyślam tylko gry Blizzarda i Activision, znów nawet nie ma startu do Steam.

Modowanie? Nie interesuję się szczególnie, ale i na Steamie pojawiają się najlepsze modyfikacje do gier, które można kupić => zarobek dla autorów. Remis?

Można się tak wiele przegadywać, ale Steam nie ma sobie równych jeżeli chodzi o bibliotekę gier i promocje. Ficzery dotyczące społeczności również mi osobiście wystarczają aż nadto.

 

Nie wiem dlaczego rozróżniasz obie firmy, oficjalnie teraz jest to Activision-Blizzard, i mnie szczerze mówiąc nie obchodzi kto, kogo i czym. Obchodzi mnie dziwna polityka tej korporacji, która jaka jest każdy widzi. Jako jedyni olali graczy sikiem prostym na święta, i jeżeli jak mówisz ma to związek z przenosinami na "ich lepszą platformę" to krzyżyk na drogę ;)

Gry Activision sa na Steamie normalnie (chociazby MW2). Gry czysto od Blizzarda, nie.

Bnet to platforma Blizzarda dla ich sieci produktow (MMO, RTS etc). Abonament... widzisz... MMO ma abo jako standard, ktory juz place... bnet2 w teorii juz mam (i za niego place).

Bnet nie ma byc sklepem do gier, a platforma. Activision nie bedzie w blizzstore ani na bnet z tego co mi wiadomo. Bnet = Blizzard only made games, nie Activision-X. Stad te rozroznienie. Zreszta nie widze sensu wypisywac jak all jest w linku :P.

Co do osrywania... na swieta (i juz tak zostanie) blizz kompletnie zniosl shipping fee authenticatorow, ktory kosztowal do tej pory wiecej niz sam token lol.

Dlatego mowie o tych firmach oddzielnie. Wiem, ze zadna rewelacja, ale przynajmniej teraz czesc kosztow biora na siebie (a konta sa hackowane nagiminnie - authenticator zalatwia sprawe). Jeszcze raz podkreslam Acitvision nie ma nic z tym wspolnego.

 

Ja popieram opcję że jednak idiota - długo w ten sposób (mam nadzieję) nie pociągnie. Tylko idiota podcina gałąź na której siedzi ;)

Pociagnie tyle ile bedzie mogl, a potem jak zajda potrzeby to zmieni polityke, final finalem zarobia wieksza kase i tak - czyli to co jest celem firm (generowanie jak najwiekszych zyskow).

Ten artykul zlinkowany wczesniej bardzo dobrze podsumowal jego osobe - nie jedzie po nim, lecz jest dosc obiektywny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...