Skocz do zawartości

Piłka ręczna


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

MAMY PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW EUROPY!

To był niezwykle ciężki mecz dla podopiecznych Bogdana Wenty, czego można się było spodziewać. Chodź Czesi nie są zaliczani do europejskiej czołówki, to jednak stawka spotkania zrobiła swoje. Wygrywamy 35:34 i jedziemy do Wiednia na półfinał!

 

Chorwacja, Dania, Islandia i Norwegia to potencjalni rywale Polaków w walce o medale rozgrywanych w Austrii mistrzostw Europy.

 

No i mamy temat.

Odnośnik do komentarza

Tak kur.wa stronniczego sędziowania to ja dawno nie widziałem. Nie graliśmy źle, szczególnie w pierwszej połowie Polacy bardzo dobrze grali, ale ku.rwa przez takie norweskie cioty co sznurem karne dyktowali dla Chorwatów, a każde kontrowersyjne momenty były na niekorzyść Polaków, to ja dziękuje. I to jeszcze na imprezie takiej rangi.

Odnośnik do komentarza

przegrali na własne życzenie, po pierwszej połowie stwierdziłem, że mogli dać walkowera w ramach protestu przeciw drukarce sędziowskiej, a nie robić przykrość kibicom

przykro było patrzeć jak wysiłki Szmala idą na marne przez głupie błędy, no ale jest pierwsza czwórka europy

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Przeciwko obronie 5+1 sobie nie radzimy w ogóle,a Bielecki gra tragicznie.Jaszka się ładnie wybił na tle polskiej mizerii.Rozbuchane nadzieje na złoto a oczywiście najgorsze miejsce.Gramy to samo od kilku lat,bank informacji przeciwnika nie śpi ;/ Najlepiej zmienić trenera i większość zawodników,wpuścić świeżą krew,głodną sukcesów.

Odnośnik do komentarza

Przeciwko obronie 5+1 sobie nie radzimy w ogóle,a Bielecki gra tragicznie.Jaszka się ładnie wybił na tle polskiej mizerii.Rozbuchane nadzieje na złoto a oczywiście najgorsze miejsce.Gramy to samo od kilku lat,bank informacji przeciwnika nie śpi ;/ Najlepiej zmienić trenera i większość zawodników,wpuścić świeżą krew,głodną sukcesów.

 

blazej10 co ty (pipi) (pipi)? zmienić trenera ? Ale pokazałeś polską mentalność, ponieważ po 3 porażkach chcesz zmieniać cały skład.

Jeszcze we wtorek CAŁA polska kochała naszych szczypiornistów a teraz będzie na nich wieszać psy. Wenta tak naprawdę trzyma ta cała ekipę w kupę i jakoś to jeszcze wygląda. Zdaje sobie sprawę ze nasi to nie młodzieniaszki i niedługo 2-3 lata będziemy z utęsknieniem wspominali te nasze 4 miejsce. Przegraliśmy przez nasza nie skuteczność ale chłopaki chociaż WSTYDU nie przynoszą jak ich koledzy z piłki kopanej a zarabiają z 10 razy więcej. Nasi szczypirnisci są 4 zespołem europy wy narzekacie ? Nie wiem czy ja dożyje, wątpię czy moje dzieci dożyją że nasza Polska Reprezentacja w Piłkę Nożną będzie 4 zespołem na kontynencie a wy narzekacie. Mamy Kwalifikacje do MS tam się odegramy.

Odnośnik do komentarza

Na początku turnieju radziliśmy sobie bardzo dobrze. Potem mecz z Francją, mistrzami świata, wiadomo, że przegramy. Później Chorwaci, również było ciężko, ale myśle, że remis byłby możliwy, lecz ci Norwescy sędziowie. Jak oni sędziowali... z nerwów miałem ochotę je.b.nąć kapciem w kineskop :confused: . A dzisiaj Islandia. Napewno była do ogrania, gdyby nie ta gra w pierwszej połowie meczu. No żeby 8 punktów przewagi mieli nad nami?? Jakieś nieporozumienie... Lecz w drugiej połowie polska reprezentacja troche dupsko ruszyła, już 1 punkt przewagi(czy tam dwa)Szkoda, że pierwszą połowe przespaliśmy. W całym meczu karne nie wykorzystane i dużo rzutów nieuznane przez sędziów(pewnie Norwegowie) i kilka akcji sam na sam z bramkarzem. Takie sytuacje trzeba wykorzystać...No blisko było. 4 miejsce przez sportowców jest niby uznawane mianem najgorszego. Ale jest lepiej, bo na poprzednim turnieju szczypiorki zajęły 7 miejsce.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Nigdy ich po rękach nie całowałem,a taki coś przewidywałem po poprzednich finałach MŚ.Słabo zagraliśmy,serio,nie widzicie tego?

Ale któy mecz? Dzisiejszy Napewno zagraliśmy słabo ale ogólnie turniej mozna zaliczyć pozytywnie. Dzis pokazywali materiał o naszej drużynie to jeszcze w 2004 roku o nich nikt nie słyszał a teraz jesteśmy potęgą i każda drużyna musi się z nami liczyć i nasz szanować bo mozemy ich pokonać. Pewnie że jest jeszcze dużo błedów i trzeba je poprawić(kontrataki) ale odrazu zwalniać trenera i wszystkich chłopaków.

 

Jeśli byśmy chcieli zmieniać zawodników trenera po kazdej porażce (czy zajęcie 4 miejsca jest porażka?) to w polskiej piłce kopanej w samym 2009 r byśmy mieli z 10 trenerów. A pozatym za miesiąc głowy ochłoną każy spojrzy na tą sytuacje z innej strony, lepszej strony.

Odnośnik do komentarza

Już w meczu z Niemcami zagraliśmy słabo.Dobrze ktoś z ich strony powiedział-"To nie Polacy są rewelacyjni,to Niemcy słabo grali"Taka prawda.W mecze ze Słowacją było tragicznie przecież,to samo z Czechami.Nie mamy koncepcji w ataku pozycyjnym,w kontrach się gubimy.Bielecki jest beznadziejny,mnóstwo strat,niech spier'dala walczyć z Pudzianem w 6 WALCE STULECIA.Wenta prezentuje stary typ myśli szkoleniowej,coś w ten deseń:My atakujemy,strzelamy gola.Oni rozpoczynają atak,my się wróciliśmy,bramkarz obronił,my atakujemy.Nie ma świeżej krwi,to co napisał Mendrek.Rosiński ma 25 lat.To już doświadczony zawodnik jest ,żaden wielki talent.Cieszysz się z 4 miejsca?Ja nie po tym co oni zapowiadali.W najważniejszych momentach nie brał nikt ze "Starej Gwardii"odpowiedzialności na siebie.Ani starszy Lijewski,Siódmiak,Bielecki czy Jurecki.Zawodzili na pełnej linii.A wymówka z sędziami z Norwegii świetna.Czy to ich wina,że Polacy robili podwójną i błąd kroków?Ich wina,że Karolek na 4 razy łapał piłkę i puszczał?Panowie nie,tak się nie gra.To ja już jak grałem miałem wpojone kilka zachowań,których nie można robić(podanie piłki na zasadzie odmachnięcia jak to robił Bielecki).Błąd kroków to juniorski błąd,a Polacy nagminnie go popełniali.Byle tylko drużyna będzię broniła 3+3 albo 5+1 z zawodnikiem stojącym na środku i paraliżującym rozegranie a my się w dupe możemy pocałować.Taka prawda,mydlcie sobie oczy świetnym 4 miejscem.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

szkoda wczorajszej porażki ze Szwedami, parę razy już mieliśmy ich na widelcu i za każdym razem udało im się wywinąć. ale tak to jest jak się gra z gospodarzami. a tutaj -> http://www.ihf.info/default.aspx można klinkąć i sprawić by na MŚ2015 to Polska była gospodarzem. do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

A ja z kolei jako ekspert, zapytam to co już koniec? Bo jako ekspert nie oglądałem, gdyż jako ekspert od razu wiedziałem, że przegramy. A skoro jestem ekspertem to nawet nie chciało mi się sprawdzać czy to już faza pucharowa, plej of, czy knockout czy jaka jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.