Skocz do zawartości

FIFA World Cup 2010


Rekomendowane odpowiedzi

po ograniu dema,zmiany co do Fify 10 in plus,rzuty karne są według mnie lepsze niż dawniej,ja na 4 rzuty karne strzeliłem 4 gole,więc nie wiem o co chodzi z tą trudnością trafienia w bramkę,ogólnie gra się w to przyjemniej niż w Fifę 10,no i zmiany nie ograniczają się do kosmetycznych,wydaję mi się że również grafika jest ciut lepsza,szczególnie animację niektórych zagrań.

Odnośnik do komentarza

Przycinki menusów z wersji sezonowych to imo trochę zasługa tej całej "zabawy na arenie" (polskie tłumaczenia ftw btw), bo przecież cały czas ten proces trzymany jest "w tle". Teraz tego nie ma i od razu widać znaczną poprawę.

 

Co do demka jeszcze- bardzo, bardzo podoba mi się, że praktycznie wyeliminowali randomowe akcje. Co ma wpaść to wpada, trudniej jest puścić piłkę na dobieg, trudniej poprowadzić akcję skrzydłem i zejść do środka (czyli to co w FIFA 10 robię najczęściej). Ale przeważa teraz skill, a nie szczęście i to jest kewl. Faktycznie chyba łatwiej strzelić zza pola, no i koronkowe akcje są wynagradzane golem, jak np ta moja:

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/18800350

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Co do demka jeszcze- bardzo, bardzo podoba mi się, że praktycznie wyeliminowali randomowe akcje. Co ma wpaść to wpada, trudniej jest puścić piłkę na dobieg, trudniej poprowadzić akcję skrzydłem i zejść do środka (czyli to co w FIFA 10 robię najczęściej). Ale przeważa teraz skill, a nie szczęście i to jest kewl. Faktycznie chyba łatwiej strzelić zza pola, no i koronkowe akcje są wynagradzane golem, jak np ta moja:

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/18800350

 

Tru tru, pan dobrze prawi. Fifka gameplayowo jest teraz za(pipi)ista, akcje wchodzą jak marzenie. Poprawili detekcję kolizji, a co za tym idzie takie bramy w końcu są możliwe do strzelenia. Wrzutki są imo trochę za "mocne" tzn. gole z nich wchodzą niezwykle często, ale tragedii nie ma. Jest dobrze.

 

Skrótem mówiąc, najbardziej dopieszczona piłka nożna na konsole ever. Jaram się. :D

 

 

Bonus

Odnośnik do komentarza

Nom random jest ograniczony do minimum, przez pierwsze godziny probowalem grac jak w F10 i prawie nic nie wchodzilo, prostopadle pilki juz nie przelatuja jak przez dziure w moskitierze, bramkarze nie robia juz kamikadze i do przodu w 1na1. Swietnie wchodza glowki, wreszcie czuc, ze ktos pilke uderza, a nie odbija mu sie od glowy :) Bedzie dobry przerywnik przed F11, ktora patrzac po tej przejsciowej wersji bedzie mega.

Odnośnik do komentarza

Rzuty karne...na razie wykonałem 4. Trzy razy trafiłem w środek bramki (Buffon obronił), raz przestrzeliłem. Nie ogarniam ich jeszcze, nie podobaja mi się jak na razie. Inna sprawa, że nie ma jak ich poćwiczyć...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Demko dobre, szkoda że tylko 2 min połowa. Generalnie jest troche lepiej niż w Fifie 10 jednak odniosłem wrażenie że podania po ziemi jak i zawodnicy chodzą troche ciężko. Nie wiem, może to tylko wrażenie? A co do pozytywów to soczyste kolory :P, bramkarze nie wyłażą przy 1na1 pod 16 metr, atmosfera mistrzostw świetnie oddana. Fajne scenki z trenerami choć ich reakcje nie zawsze są zgodne z sytuacją na boisku, fajny globus :)

Rozważam fulla tylko czy warto na 4-5 miechów.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Demko dobre, szkoda że tylko 2 min połowa. Generalnie jest troche lepiej niż w Fifie 10 jednak odniosłem wrażenie że podania po ziemi jak i zawodnicy chodzą troche ciężko. Nie wiem, może to tylko wrażenie? A co do pozytywów to soczyste kolory :P, bramkarze nie wyłażą przy 1na1 pod 16 metr, atmosfera mistrzostw świetnie oddana. Fajne scenki z trenerami choć ich reakcje nie zawsze są zgodne z sytuacją na boisku, fajny globus :)

Rozważam fulla tylko czy warto na 4-5 miechów.

Każdemu się nie dogodzi. Wcześniej przeciwnicy FIFY pisali, że zawdonicy "pływają" po boisku. Mi się akurat ta zmiana podoba.

Odnośnik do komentarza

Napewno jest ciasniej pod polem karnym, przeciwnik rzeczywiscie lepiej kryje boki boiska i rajdy bokiem nie sa juz tak latwe. Ale ciezko wypowiadac sie na ten temat jesli jako przeciwnika ma sie Hiszpanie albo Wlochy. Strzaly z daleka maja ladne tory lotu, bramkarze maja ciekawe interwencje a pilka czesto odbijana jest na 5-6 metr w poprzek bramki tworzac maly horror w polu karnym. Generalnie jestem na TAK. Moze troche za duzo tego konfetti na boisku :)

Odnośnik do komentarza

Byłoby milusio ale naprawdę nie sądze...zresztą Empiki nie mają "ogólnopolskiej" ceny, może jakiś tam Empik się zdecyduję na ekstrawagancję. Za to pewne jest, że w jakimś tam oddziale będą sprzedawać za 220.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...