Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Tez myslalem nad plejem, ale wiekszosc ludzi ma ere u mnie i ciezko mi zmienic.

Na zasieg nie narzekam, jest go duzo i wszedzie.

Nieprawda, jezdze duzo po Polscei zasieg ery jest najgorszy. Co chwile jakies 'dziury', raz na 15 min rozlacza rozmowy itd. W plusie nie ma takich rzeczy np.

 

No to bardzo dziwna sprawa bo ja przez 4,5 roku jezdzilem tydzien w tydzien w delegacje, od szczecina po rzeszow, lublin, bydgoszcz i nigdy nie mialem problemu z zasiegiem w trasie.

Ale sciemniasz, albo nie wiem jak jezdziles a z tego co widze to cala polska, bo u mnie cala firma ma takie problemy jak opisalem.

Odnośnik do komentarza

Tez myslalem nad plejem, ale wiekszosc ludzi ma ere u mnie i ciezko mi zmienic.

Na zasieg nie narzekam, jest go duzo i wszedzie.

Nieprawda, jezdze duzo po Polscei zasieg ery jest najgorszy. Co chwile jakies 'dziury', raz na 15 min rozlacza rozmowy itd. W plusie nie ma takich rzeczy np.

 

No to bardzo dziwna sprawa bo ja przez 4,5 roku jezdzilem tydzien w tydzien w delegacje, od szczecina po rzeszow, lublin, bydgoszcz i nigdy nie mialem problemu z zasiegiem w trasie.

Ale sciemniasz, albo nie wiem jak jezdziles a z tego co widze to cala polska, bo u mnie cala firma ma takie problemy jak opisalem.

 

Jezdzilem normalnie i nie moge naprawde narzekac na Ere chociaz i tak uwazam, ze wszyscy operatorzy to tacy sami ch uje bez wyjatkow. Na dzien dzisiejszy martwie sie czy bedzie jakis w miare znosny telefon dostepny przy przedluzeniu w styczniu bo w polowie roku to nie warto bylo brac od nich fona bo dawal isame (pipi) a place im 4 lata po 120zl. U innych to samo. Wracajac do zasiegu: Orange w Walbzrychu i okolicach ma duze problemy i czesto trafia sie na czarne dziury albo trojkaty bermudzkie gdzie przez kilometr, 2 nie ma zasiegu, potem nagle jest, potem znowu nie ma. Ja takich jaj z Era u siebie w okolicy nie mam, w trasie tez nie mialem. Jezdze u siebie po wioskach w nocy Pajero przerobionym do off roadu i w kompletnych dziurach i zad upiach, bedac w srodku lasu albo wawozu mialem zasieg, 2 kreski na Nokii a orange nie mial i dzwonilem po kolegow aby przyjechali Patrolem nas wyciagac. Moze to kwestia naadajnikow, napewno tez zalezy od telefonu bo niektore moga trafic sie 'kopniete' tak jak dwie nokie e51 u nas w firmie ktore co chwile rozlaczaly albo gubily zasieg. Ostatni brak zasiegu z ery to pamietam w Bogatyni w lesie na trasie motocrossowej jak bylem na zawodach gdzie zapuscilismy sie w las naprawde daleko ale tak na codzien i na wyjazdy to nie mam takich akcji.

Odnośnik do komentarza

Tez myslalem nad plejem, ale wiekszosc ludzi ma ere u mnie i ciezko mi zmienic.

Na zasieg nie narzekam, jest go duzo i wszedzie.

Nieprawda, jezdze duzo po Polscei zasieg ery jest najgorszy. Co chwile jakies 'dziury', raz na 15 min rozlacza rozmowy itd. W plusie nie ma takich rzeczy np.

 

No to bardzo dziwna sprawa bo ja przez 4,5 roku jezdzilem tydzien w tydzien w delegacje, od szczecina po rzeszow, lublin, bydgoszcz i nigdy nie mialem problemu z zasiegiem w trasie.

Ale sciemniasz, albo nie wiem jak jezdziles a z tego co widze to cala polska, bo u mnie cala firma ma takie problemy jak opisalem.

 

Jezdzilem normalnie i nie moge naprawde narzekac na Ere chociaz i tak uwazam, ze wszyscy operatorzy to tacy sami ch uje bez wyjatkow. Na dzien dzisiejszy martwie sie czy bedzie jakis w miare znosny telefon dostepny przy przedluzeniu w styczniu bo w polowie roku to nie warto bylo brac od nich fona bo dawal isame (pipi) a place im 4 lata po 120zl. U innych to samo. Wracajac do zasiegu: Orange w Walbzrychu i okolicach ma duze problemy i czesto trafia sie na czarne dziury albo trojkaty bermudzkie gdzie przez kilometr, 2 nie ma zasiegu, potem nagle jest, potem znowu nie ma. Ja takich jaj z Era u siebie w okolicy nie mam, w trasie tez nie mialem. Jezdze u siebie po wioskach w nocy Pajero przerobionym do off roadu i w kompletnych dziurach i zad upiach, bedac w srodku lasu albo wawozu mialem zasieg, 2 kreski na Nokii a orange nie mial i dzwonilem po kolegow aby przyjechali Patrolem nas wyciagac. Moze to kwestia naadajnikow, napewno tez zalezy od telefonu bo niektore moga trafic sie 'kopniete' tak jak dwie nokie e51 u nas w firmie ktore co chwile rozlaczaly albo gubily zasieg. Ostatni brak zasiegu z ery to pamietam w Bogatyni w lesie na trasie motocrossowej jak bylem na zawodach gdzie zapuscilismy sie w las naprawde daleko ale tak na codzien i na wyjazdy to nie mam takich akcji.

Raczel bym porownal zasieg do plusa/play, bo orange to (pipi). Nie wiem, ale generalnie w trakcie jazdy nie wdaje sie w rozmowy dluzsze niz 15 min, bo mnie rozlacza z braku zasiegu.

 

Co do przedluzania w erze, to niestety nie ma znaczenia czy i ile im placisz. Ja jestem w erze od 10 lat i to tez nie ma znaczenia. Przy firmie albo o ile sie nie mysle rachunkach powyzej 500 zl na miech mozna cos dodatokwo wynegocjowac, a tak jest sie nikim. Szczegolnie jesli chodzi o telefony to sie nie da nic zdzialac, bo z pierwszej ofery z ery zawsze da sie cos urwac(mowie o abo, ewentuealnie minuty).

Odnośnik do komentarza

Nawet teraz bym powiedział, że sieci starają się dymać jak się da. Mój ojciec w Plusie ponad 10 lat miał kilka różnych numerów, z czego każdy bez przerwy w użyciu (rachunki po kilka tysięcy złotych miesięcznie) i przy kolejnym przedłużeniu umowy nawet nie zainteresowali się i nie zadzwonili do niego z jakąś ofertą, a kiedy po ruchu z jego strony dowiedział się, że jego oferta jest gorsza od tej, którą dostał znajomy właśnie przychodzący do Plus, to wpadł w furię i tyle go Plus widział ^^. Potem się przeniósł do Orange i po 2ch latach to samo. Teraz jest w Erze, warunki na start najlepsze jakie w życiu miał, ciekawe co po 2ch latach będzie. Chyba najlepiej jest albo dołączać do sieci nowej ciągle (wtedy najlepsze oferty dają) albo straszyć gnoji, że się przejdzie do innej, nagle oferty się lepsze robią.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ale play jest kijowy jak nie masz nikogo z rodziny ani znajomych w nim, ceny do playa sa porąbane.

Czemu miałoby mnie interesować ile płacą moi znajomi kiedy to ONI chcą skontaktować się ze MNĄ?

 

No to masz naiwnych znajomych, płacic prawie 70 gr za 1 min heh thumbsup.gif.

 

By nie było, dalej w plusie i dalej to samo. Czyli żadnych ciekawych promocji. Zastuj.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ale play jest kijowy jak nie masz nikogo z rodziny ani znajomych w nim, ceny do playa sa porąbane.

Czemu miałoby mnie interesować ile płacą moi znajomi kiedy to ONI chcą skontaktować się ze MNĄ?

 

No to masz naiwnych znajomych, płacic prawie 70 gr za 1 min heh

 

Ale serio interesuje Cie za ile KTOS do CIEBIE dzwoni? Zreszta nie wiem, jak wymieniam sie z kims nr telefonu, to nie pytam go w jakiej sieci ma telefon - jak cos potrzebuje/chce to dzwonie, nie to nie - i dziala to w obie strony.

 

Sam mialem juz abonamenty w plusie i erze. Obecnie korzystam z Playa, gdzie najpierw mialem abonament 69zl obnizony do 50zl i w tym 170 minut do wszystkich. Jakies 3 miesiace temu zrezygnowalem ze "znizki" i place pelne 69zl ale mam za to 400 minut niecale do wszystkich sieci + play za darmo. Zona miala play fresh, ale zmienilismy go na abonament 29zl w ofercie "bez telefonu" - umowa na rok + polowa abonamentu przez caly okres trwania umowy, czyli 14,50 miesiecznie. W tym ma 120 minut + 40 dodatkowych minut przez pol roku.

 

Z zasiegiem bywa roznie. W duzych miastach nie ma zadnego problemu, ale juz np na wioskach pojawiaja sie czasem problemy. Nie jezdze jednak czesto poza miasto, wiec dla mnie to nie jest duzy problem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mialem Ere ale zaproponowali mi smieszna oferte na przedluzenie umowy...

przeszedlem do Playa i 23 grudnia mam mozliwosc przedluzenia umowy...

bede bral Play 69 + znizka na telefon

ciekaw jestem jakie obnizki i promocje mi zaoferuja :) pewnie po swietach nowy telefonik

bardzo zadowolony jestem z operatora...i na wsi mam 3G :)

obecnie 50 dych na wykorzystanie

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Heyah, darmowe rozmomy z wybranym numerem w sieci zależne od kwoty doładowania(tzn. ilość dni, np 10 zł 10 dni), darmowe smsy w sieci, plus dosyć częste podwajanie doładowania i z takim kombosem wydaje 20-30 zł na miesiąc .

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Play, 105 zł/miesiąc

 

 


  •  
  • 650 minut do wszystkich sieci
  • 300 dodatkowych smsów
  • Do wszystkich w sieci za darmo
  • 1 GB na net
  • Nieograniczony dostęp do maila
  • Nieograniczony dostęp do FB

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

play

w tym jest jeszcze 'stan darmowy', czyli do wszystkich w play za darmo przez caly okres umowy, na czym mi zalezalo.

Ja zmienialem taryfe na wyzsza wiec place 85, ale przy podpisywaniu nowej umowy kosztuje to 75/miesiac.

 

Pewnie wszyscy puszaczają strzały do Ciebie i oddzwaniasz ?happy.gif

 

Wciąż plus 150 min do wszystkich, 5 darmowych numerów w sieci, 59 zł abonament, inni płacą normalne ceny jak do mnie dzwonią. Wiec nie tal źle.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Play, 105 zł/miesiąc

 

 


  •  
  • 650 minut do wszystkich sieci
  • 300 dodatkowych smsów
  • Do wszystkich w sieci za darmo
  • 1 GB na net
  • Nieograniczony dostęp do maila
  • Nieograniczony dostęp do FB

 

 

Po co ci te 650 minut skoro do wszystkich masz za darmo? :blink:

 

Fakt, my bad.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Pewnie wszyscy puszaczają strzały do Ciebie i oddzwaniasz ?happy.gif

 

Nie, nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos puszczal mi strzalke ;) Jak ktos ode mnie cos chce to dzwoni, a jak komus szkoda zaplacic za polaczenie kilka groszy wiecej to znaczy, ze nic waznego nie chcial :potter: Play jest o tyle dobry, ze ma stan darmowy, a wiekszosc osob, z ktorymi rozmawiam najczesciej ma wlasnie playa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...