Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

walczyłem z T-mobile o lepsze warunki nowej umowy, niestety nie byli skłonni do negocjacji i przeniosłem się do Play. W T-mobile miałem rozmowy/smsy/mmsy za darmo do wszystkich i 250mb neta(xd) abonament 55 zł oferta z telefonem za którego zapłaciłem 100 zł, 2 lata temu to było. Chciałem żeby wszystko tak zostało tylko żeby neta podnieśli  no i nowy telefon. Jak już poinformowałem ich że się przenoszę to proponowali 59 zł, 5 giga neta, rozmowy za darmo, ale smsy/mmsy do innych siedzi płatne i samsung a3 za 100 zł. Ewentualnie wszystko za darmo i 69 zł. Wcześniejsze oferty były słabsze.

 

W Play powiedziałem co mam i czego oczekuję. Dostałem ofertę 49zł, 5 giga net, rozmowy/stacjonarne/smsy/mmsy do wszystkich za darmo. Tel samsung j3 2016 za 26zł. Tel gorszy, ale było mi to obojętne ważne, że lepszy od obecnego. Dorzucili też powerbanka :) 

 

ps: czy obecne baterie wymagają formatowania? 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

musze zerwac abonament i zmienic numer. jest jakas siec nie wymagajaca doladowan do przedluzania waznosci konta?

dawno nie mialem opcji na karte

W nju masz opcje ważności konta "po wieki", wystarczy że raz załadujesz konto i to wszystko. Tylko chyba co pół roku wysyłają jakiegoś smsa na którego musisz odpowiedzieć żeby potwierdzić że ciągle z niego korzystasz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Właśnie wróciłem z orange, chciałem internet mobilny u nich nabyć bo była spoko oferta z xboxem, wziąłem odbiór osobisty w salonie, no i co... konsola używa, pozrywane plomby, brak folii ochronnych i roz(pipi)any karton. teraz musze składać reklamacje do usługi której nie wziąłem i mają 10 dni na rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ja tam polecam Plush, darmowe rozmowy, sms i mmsy, 10 gb neta za 25 zł, jeszcze free sociale jak FB, Insta i Whatsapp. Możesz wziąć dodatkowe 5 zł na oglądanie youtube, haczyk taki, że oglądasz to w 480p. A można jeszcze dodatkowe 5 zł za 5 gb neta, co w podsumowaniu wychodzi 15 gb miesięcznie, w całości zamykasz się w 35 zł, chyba najlepsza opcja karty na Polskim rynku. Najlepsze to, że nie jestem w stanie wykorzystać tego całego pakietu 15 gb w miesiącu, ale przezornie zawsze ubezpieczony  :yao:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jakos od 2 lat mam mobile vikings i tez z czystym sumieniem bym polecil. Kiedys tylko raz sie nacialem (ze swojej winy), bo zapomnialem doladowac konta na czas, zabralo mi troche hajsu i musialem doplacac, zeby znowu aktywowac no limit (kilka zl, bez tragedii). Teraz jest autodoladowanie (za ktore ma sie jeszcze dodatkowe kilka gb neta), wiec mozna temu zapobiec.

 

Z dzialania i uzytkowania jestem mega zadowolony. Niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiac (jest jakis limit ale nie wiem jaki, teraz mam 20gb do wykorzystania), maja swietny helpdesk, za nic dodatkowo nie place a jak kiedys mi sie przestanie podobac, to w kazdej chwili bez konsekwencji zrywam umowe. Zadnych limitow predkosci czy innych glupot - czasami robie sobie z telefonu hotspota i net smiga momentami lepiej niz stacjonarny w domu.

Odnośnik do komentarza

korzysta ktos z virgin/mobilevikings/nju? wszystkie maja nielimitowane rozmowy, smsy i sporo gb internetu, często o 20-30zł taniej niz orange/play/t-mobile. jest jakis haczyk?

Nju od ponad 2 lat i od tego miesiąca żona doszła i mamy wspólny abonament. Płacimy jakoś 49 pln miesięcznie, ale jest przekroczony wiec wychodzi około 90 pln za dwa numeru z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami i netem. Polecam każdemu kto chce płacić niewiele i mieć wszystko :)

Odnośnik do komentarza

bardzo długo byłem w tmobile ale jak zaproponowali mi umowę na 3 lata, bez tel i abo za 35zł to podziękowałem pięknie i przeniosłem nr do nju

(tmobile darmowe rozmowy/sms, 1gb neta)

 

u nich mam

40gb na start (aktualnie za staż mam 80gb) za 29zł

sms/minuta 19gr  - miesięcznie może uzbiera się 1zł które na to wydam

umowa bezterminowa - mogę zrezygnować w każdej chwili

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro mi sie konczy umowa w play. W sumie dzwonia w godzinach kiedy jestem w robocie, teraz patrze na stronce, a tu termin do jutra.

Widzę na stronie jest wszystko bez limitu za 60 zl na rok, lub 50 zl na 24 miechy.

Lipa - place teraz 40 zl za nielimitowane rozmowy i smsy na komorke, oraz 4GB neta. I co, tylko jedną ofertę mają?

To teraz, jak nic nie zrobię to mi wskoczy automatycznie "FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED 59,99", bo tak mam napisane w panelu?

Odnośnik do komentarza

Do mnie dzwonił dzisiaj koleś i chciał dać wszystko free za 50 PLN/mc. Jak wspomniałem, że chciałbym płacić mniej niż teraz (40 PLN) to od razu mnie przełączył do działu promocji i na wstępie od innego miłego pana dostałem ofertę ze wszystkim free za 30 PLN/ms plus Tidal za free na 24 miesiące i ShowMax free na 12 miesięcy :)

Także proś aby Cię połączyli z tym działem jak będziesz przedłużał.

Odnośnik do komentarza

114zł - dwa numery w Orange (mój plus drugi gratis (robię cesję żony numeru), 10GB internetu każdy, 3GB w EU każdy, reszta no limit, światłowód do 300Mbit/s, telewizja przez rok za darmo z możliwością rezygnacji, i pewnie tak zrobię. Umowa na 24 miesiące. Skusili mnie też anulowaniem dotychczasowej umowy na mój numer, gdzie został jeszcze ponad rok do jej końca, a płaciłem 190 zł (iPhone'a w abo mi się zachciało...). Co do jakości usług, to zobaczymy, trochę się obawiam, ale UPC nic ciekawego mi nie przedstawiło. Dopiero jak złożyłem rezygnację, to próbowali ale dalej słabo. Chociaż z internetem u nich nigdy nie miałem problemów i zawsze działał z pełną prędkością 60Mbit/s.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...