Skocz do zawartości

gekon

Ile im płacicie?

Ankieta   

286 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki operator?

• Plus
      60
    • Play
      104
    • Orange
      57
    • Heyah
      8
    • Era
      51
    • Mobileking
      1
    • Inny
      10
  2. 2. Typ umowy

• Abonament
      143
    • Karta
      117
    • Mix
      26

Rekomendowane odpowiedzi

korzysta ktos z virgin/mobilevikings/nju? wszystkie maja nielimitowane rozmowy, smsy i sporo gb internetu, często o 20-30zł taniej niz orange/play/t-mobile. jest jakis haczyk?

A w play nadal nic konkurencyjnego w kategorii no-limit za ok 30 zl. Wlasnie specjalnie tu wszedlem poczytać o wikingach, nju itp. i chyba pora przenieść nr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już dostałem kartę vikingów i czekam, aż dokończą przenosić mój numer z Playa :łapka: Fioletowi proponowali mi nielimitowane WSZYSTKO (włącznie z internetem*) za 49zł bez telefonu przy umowie na dwa lata. 

*oczywiście po dopytaniu okazało się, że internet z pełną prędkością działa przez pierwsze 10gb, później spadek downloadu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale rozmawiałeś z działem promocji czy tą osobą co zadzwoniła? Zawsze proponują ten zestaw za 49 PLN, a w dziale promocji jest to samo plus dodatki za trzy dychy.

@Red

Tzn. co? Bo za trzy dychy jest właśnie full zestaw plus dodatkowe usługi o czym pisałem wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiałem z doradcami klienta w salonie Playa.

U vikingów będę miał nielimitowane połączenia/smsy do wszystkich sieci i na stacjonarne, 15gb internetu, który przy niewykorzystaniu całości przechodzi na kolejny miesiąc (kumpel ma już ponad 100gb netu do wykorzystania) i co ważne nie jestem związany umową na rok/dwa lata. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co mi się wydaje, to w salonie nie zaproponują nic lepszego niż jest na stronie. Fajny motyw z tym przechodzeniem neta, a ile taka oferta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

29zł za miesiąc. Są jeszcze dodatkowe gigabajty za włączenie automatycznej płatności i za poleconych znajomych. Dla mnie nawet 15gb to świat i ludzie, bo obecnie mam 750mb :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez nie chce sie wiązać w abonament, wiec jak na kartę u vikingow jest 15GB i no limit za 30 zl to dla mnie najlepsza opcja.

W play musialbym żebrać na infolinii utrzymaniowej (o ile dla mnie by cos zaproponowali w ramach karty, a nie abo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te 750MB to lipa straszna i przeskok będziesz miał ogromny. Mi w zupełności starczało 5GB na Spotify i przeglądanie forumka itp., a teraz mam 10 to już w ogóle.

@up

No na karte to może być problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj Vikingowie aktywowali mi kartę, w końcu mam pakiet internetowy na miarę 2017 roku. Pierwszy raz w życiu słuchałem niepobranej playlisty w spotify xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się zastanawiam nad Samsungiem S8+ za 1PLN + abonamentem za 180PLN w Playu, ale raczej się nie zdecyduję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

korzysta ktos z  uslug Netii (umowa na 15sc za 29 zl z 10 giga, wszystko darmoszka) ?? chodzi mi o sprawe z zasiegiem...nie ma zadnych problemow?? 

Edytowane przez Szymek_PL_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta