Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

- tel samsung galaxy gio za zeta

Bardzo fajny telefon - sam corce kupilem ostatnio :)

 

- net 250 mb, bez dodatkowych opłat za przekroczenie, tylko transfer spada 4 krotnie

Nie wiem czy cos sie zmienilo w ofercie All Inclusive, ale ja mam np tak, ze po przekroczeniu 1GB (opcja AI Max) transfer spada do predkosci GPRS (teoretycznie, bo w sumie jeszcze nie przekroczylem ;)), wiec to jednak troszke wiecej niz 4 krotnie ;P

Odnośnik do komentarza

- tel samsung galaxy gio za zeta

Bardzo fajny telefon - sam corce kupilem ostatnio :)

 

- net 250 mb, bez dodatkowych opłat za przekroczenie, tylko transfer spada 4 krotnie

Nie wiem czy cos sie zmienilo w ofercie All Inclusive, ale ja mam np tak, ze po przekroczeniu 1GB (opcja AI Max) transfer spada do predkosci GPRS (teoretycznie, bo w sumie jeszcze nie przekroczylem ;)), wiec to jednak troszke wiecej niz 4 krotnie ;P

 

W każdej sieci spada do gprs'u a to jest marne kilka KB/s tylko i ledwo starcza aby sciągnąć maile. Tak więc puszkin blefuje jak stary january.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość Orzeszek87

ale sie wkurzyłem, kończy mi sie umowa na iplusa (abonament za 120zł za miech, prawie najdroższa taryfa) ide z bananem na twarzy, bo dostałem info że jest "przygotowana oferta". Myśle sobie bomba, dwa lata temu dostałem netbooka za 239zł w tym abonamencie na dwa lata umowy ta sama prędkość netu, teraz fajnie będzie przytulić jakiś tablecik. Podaje numer iPlusa, Pani sie uśmiecha, po chwili mielenia w komputerze Pani zamarła, poklikała chwile, zadzwonila i zawołała kierownika, Pan tez skrzywił się. Okazało się ze nowe warunki są gorsze od tego co miałem poprzednio w taryfie. obecnie miałem 32gb transferu i nielimitowane noce, teraz za ten sam hajs mam 23 gb LTE i dodatkowo 50 gb na noce. smiech na sali. wiem ze lte jest szybszy ale co z tego jak mnie interesuje ilość zasysania danych a nie szybkość, wole ściągać np 200 gb w miesiąc niż 73gb w 5 dni i koniec internetu. w dodatku umowa na 36 miesięcy (sic) i zero obnizki na abonament i na tablet. Panu sie nie opłaca, Powiedziała Pani. W(pipi)IŁEM SIE. 6 lat w plusie w prawie najwyższej taryfie i d.u.p.a. nic nie mogą zrobić, modem mogą mi dać za złotówke ((pipi) wypas -_-) przepraszam za post ale dawno nikt mnie tak nie w.k.urwił.

 

takze od lipca Iplus 0zł i karny k.utas na droge plusowi.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

U mnie tez ch ujowka i to ogolna:

 

Obecnie Era/TMobile, taryfa rodzina 110.

 

Abonament: 111zł / 2 lata

Minuty: 880 minut do wszystkich oprócz Play, również te darmowe minuty sa na stacjornane

SMSow jest od ch uja bo chyba 1darmowa minuta = 4sms ale z tego nie korzystam wiec nie wiem

Internet: 300MB pakiet po czym spadek predkosci

 

Za to wszystko place 111zl, bez zadnych oplat za pakiety i inne wynalazki. Wszystko w cenie.

 

 

I te ci py chca mi dac abonament:

 

95 zł / 1 rok bez telefonu - TMobile frii czyli wszystko za darmo do kazdej sieci i na stacjonarne, smski to samo, internet 250MB (o(pipi)eli?)

113 zł / 2 lata z telefonem - TMobile frii czyli wszystko za darmo do kazdej sieci i na stacjonarne, smski to samo, internet 250MB (o(pipi)eli?) - iPhone 48GB - 1720zl, iPhone 4S 16GB 2200zł.

 

iPhone 4 8GB kosztuje 1720zl. W tej taryfie Rodzina za 111zł dostałem obecnego iPhone'a 4 16GB za 1500zł a teraz te ku rwy chca mi dac gorszy telefon w drozszej cenie. Chyba ich totalnie poj ebalo. Drozszy i gorszy telefon niz wtedy, mniejszy pakiet na internet i to wszystko za obecnosc w Erze 5 lat.

 

 

Play tez w ch uja przygral gdy zeche przeniesc sie z Ery do Play:

 

Taryfa Super Formuła 4.0 - 99zł

Minuty i smsmy za darmo do wszystkich

Internet: 200MB - rotfl ?

Abonament tak naprawde 106 zł bo trzeba doplacic 7zl miesiecznie aby na stacjonarne tez bylo za friko no i nie ma iphone'a w ofercie. Jest Galaxy S3 za 1500zł. iPhone dostepny tylko w abonamencie 140zl i wiekszym. Rece mi opadly. Nie zeby mnie nie bylo stac ale wku rwia mnie to, ze zamiast taniej to jest drozej, a jak jest tyle samo do placenia, to dostaje mniej.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Internet: 200MB - rotfl ?

 

2GB ;)

 

Patrze na strone Play i jest 200MB, abonament Super FORMULA 4.0 z telefonem, zle wpisalem nie 99zl tylko 109zl +7zl stacjonarne za darmo i 200MB internetu. No zrobie screena jak nie wierzysz. Cytuje:

  • e-faktura
    Korzystanie z e-faktury daje rabat 10 zł który jest uwzględniony w cenie abonamentu. Rezygnacja z e-faktury spowoduje wzrost abonamentu o 10zł.
  • nielimitowane połączenia na stacjonarne za 0 zł przez 3 m-ce, potem płatne 7 zł/m-c
  • 200 MB pakiet danych bez limitu przez pierwszy miesiąc za darmo, potem płatny 7 zł/m-c OCH UJELI !?!?!?!?
    pakiet danych 200 MB
    Z tym pakietem korzystasz z Internetu bez obaw o dodatkowe koszty: po wykorzystaniu pakietu surfujesz po Internecie za 0 zł, lecz z niższą prędkością transmisji danych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

T-Mobile, 108,- netto.

 

Rozmowy w sieci oczywiscie za darmo, na zewnatrz pakiet 1870 minut do wszystkich, do tego 1200 SMS. Internet 5 GB. Xperia S za 48,-.

 

Jak dla mnie tragedii nie ma. Poczatkowo bylem wielce napalony na unlimited plan, ale w koncu dalem sie przekonac na zwykly pakiet minut, wlasnie przez ceny telefonow. Tutaj i tak mam ponad godzine dziennie do wszystkich sieci + bez limitu wewnatrz T-Mobile.

Edytowane przez szeni
Odnośnik do komentarza

Ja jechałem kilka lat na Orange Mix do czasu, gdy w tamtym roku wwalili mi abonament (ewidentnie moja wina, nie doczytałem umowy...). Płacę 32 zł, umowa na 12 miesięcy (niedługo się kończy), w tym dodatkowe (oprócz abonamentu) 32 minuty do wszystkich miesięcznie, jeden nr za darmo, 300 MB w pakiecie - taki minimalny plan, ale dla mnie starcza aż nadtto, ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ja jechałem kilka lat na Orange Mix do czasu, gdy w tamtym roku wwalili mi abonament (ewidentnie moja wina, nie doczytałem umowy...). Płacę 32 zł, umowa na 12 miesięcy (niedługo się kończy), w tym dodatkowe (oprócz abonamentu) 32 minuty do wszystkich miesięcznie, jeden nr za darmo, 300 MB w pakiecie - taki minimalny plan, ale dla mnie starcza aż nadtto, ogólnie jestem zadowolony.

 

0o

Odnośnik do komentarza

Grzecznie odpowiadając:

@szeni - posiadanie darmowego numeru do żony nie czyni pantofelkiem, abonament od zawsze brałem minimalistyczny

@Yacek - w dzisiejszych czasach telefon to dodatek do kombajnów internetowo/multimedialnych, a abonament jest swoistym sposobem utrzymania numeru posiadanego od wielu lat.

 

Jak lubicie panowie ploty walić przez telefon godzinami, to faktycznie na moim abo byście sobie nie pomerdali językami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.